EVIL.lv

Pilnā versija: Par pērtiķiem.
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Kāda Tv kompānija bija nolēmusi āfrikas džungļos uzņemt dokumentālo filmu par pērtiķiem.
Viņi uzdūrās kādai mazai pērtikju bandai un nolēma tos filmēt. Parasti pērtikji ir ļoti uzticīgi saviem partneriem un neguļ apkārt.
Bet barā viņi ievēroja kādu pērtiķi, kas staigāja apkārt, kopojās ar daudziem un palika resnāks. Confused
Cilveki nodomaaja ka tas ir dīvaini un izsekoja pērtiķieni. Huh
Izrādijās - Maza prostitūta, palika resnāka, jo par samaksu prasīja banānus. Smile
[Attēls: monkey-whore.jpg]
Drīkst es nekomentēšu :|
ok thx
Big Grin sakarīgs meičuks AWESOMED
tā kā esmu talsos, ja redzēšu Tevi uzbrukšu :/
norm mauka,sunji taadi pashi
es gribu tev yzbrykt
Vi4a zibens neiespeera?
(27-07-2010 22:00)Dwight Schrute Rakstīja: [ -> ]Vi4a zibens neiespeera?

nē, uz ielas negāju Big Grin
toch whore Big Grin
peanut butter jelly time
Ak dievs, kkādas muļķības Big Grin
Un lūk kārtējais pierādījums, ka viņiem ir kas līdzīgs ar cilvēkiem. Un čaļi attīstās tā pat kā mēs, tikai lēnāk, ņemot vērā, ka prostitūcija tiek uzskatīta par vienu no senākajām profesijām. Bet būtībā pētījums pats par sevi interesants Smile. Es kautkā tiku dzirdējis, ka eksistējot arī pērtiķu mafija. Pērtiķi esot uztaisījuši reālu bandu un reāli arī laupot Smile
[Reload Rakstīja:igs' pid='70768' dateline='1282423540']
Un lūk kārtējais pierādījums, ka viņiem ir kas līdzīgs ar cilvēkiem. Un čaļi attīstās tā pat kā mēs, tikai lēnāk, ņemot vērā, ka prostitūcija tiek uzskatīta par vienu no senākajām profesijām. Bet būtībā pētījums pats par sevi interesants Smile. Es kautkā tiku dzirdējis, ka eksistējot arī pērtiķu mafija. Pērtiķi esot uztaisījuši reālu bandu un reāli arī laupot Smile

ir ari pertikji dzeraji uz kkadas salas bija tadi kas zog alkoholu no turistiem un bariem un norm ballejas
neaizmirstat, ka viņi vēl pa vēnām dot un tad iet braukāties ar ferari
(21-08-2010 23:52)Stanjislavs Rakstīja: [ -> ]neaizmirstat, ka viņi vēl pa vēnām dot un tad iet braukāties ar ferari

Fufelis Big Grin
Kas, ko? Tev viņas šķiet jaukas? Beidz, tās ir vienkārši mau.... Kas, ko ......
Atsauces saite