EVIL.lv

Pilnā versija: Laipnais caaliitis ir ar kompleksiem un smadzeņu deficītu apveltīts jaunēklis.
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
Labvakar. Vēlu cālīša jaunskungam veiksmīgu rehabilitāciju no briesmīgās sērgas/kaites, kas viņu vajā. Gribēju tikai pateikt to, ka laikam džekam vajag iet ārstēties. Grūti jau ir, kad kiberslimība pārņem, bet mēs visi ticam, ka tu to vari uzveikt. Mēs esam ar tevi.

Šie esot profesionāļi šajā jomā.

Tevi ļoti aizvainoja tas, ka viņš tevi kikoja ārā no servera?
Man liekas, ka tas ir loģiski ja tavs pings ir 150.
Varbūt tev tas netraucē, bet citiem gan.
tev laikam pašam nav kaut kas neštim ...
Pričom tur pings? Tev žēl sava drauga nav? Būtu palīdzējis viņam. Sad
no comments
ej citur spēlē
(25-05-2010 21:20)maverick Rakstīja: [ -> ]ej citur spēlē

Problēmas ir jārisina, nevis no tām jābēg.
Nostum zutim zvīņas zem segas un būs O.K.!
(25-05-2010 21:22)scrolllock Rakstīja: [ -> ]
(25-05-2010 21:20)maverick Rakstīja: [ -> ]ej citur spēlē

Problēmas ir jārisina, nevis no tām jābēg.

Tiesi tā. Un Tu te visiem mēģini radīt tās problēmas!
SCROLLOCK DZIMŠANAS BRĪDIS

[Attēls: dog-poop.jpg]
Liels pings nekam neder un cālis čista nav jaunēklis.

laba bilde un viģiks.
man tevis zheel
biju labākās domās par scrollllll....
scroll ardas ta ka prieks Smile
tāpēc jau serveris ir tukšs. palikuši vecie buki, visi citi vnk izēsti.

nīd te pa kautkādu pingu, tip baigi kādam no tā vairāk lāgoja
(26-05-2010 20:17)c3nsor Rakstīja: [ -> ]tāpēc jau serveris ir tukšs. palikuši vecie buki, visi citi vnk izēsti.

Nemuldi te man, tad bija de_aztec15 un mēmi laggoja, kaut arī man pašam bij pings tikai 9-12. Parasti visi sūdzas ka laggo dēļ WEATHER man tā nekad nav. Visi īdēja par laggiem tapēc kikoju pingeri lai uzlabotu sitāciju, ja nezini nedirs šķidru.
Tu laikam esi tas čels kurš pie BAN sūdzībām 80% raksti ka pašlaik tu dzer un ja nebūs besis tad pēc 3 dienām noskatīsies demku - tevi tā rūp ka serv ir tukš.
tas, ka jums datori ir sūdi un uzliekot aztec fps krītās par 50% nenozīmē, ka pings vainīgs. tipa tu viņu izkikoji un visiem baigi palika labāk?

loģiski, man nav nemazākās velmes vafelē vai uz kkādām pohām skatīties demo, tam te arī ir vēl citi cilvēkbērni.
(26-05-2010 20:17)c3nsor Rakstīja: [ -> ]nīd te pa kautkādu pingu, tip baigi kādam no tā vairāk lāgoja

+1, man vispār nelago Big Grin
(26-05-2010 20:17)c3nsor Rakstīja: [ -> ]tāpēc jau serveris ir tukšs. palikuši vecie buki, visi citi vnk izēsti.

Big Grin Viņš domā, ka es viņam fps apēdu. Vnk kādus 3-4 raundus pēc kārtas viņam atšāvu ap 80 hp vai nošāvu un šis sāka kikot. Smile Tas, ka serveris tukšs ir vairāki iemesli. Pirmais jau nu noteikti ir tas, ka ienākot forumā vienkārši vemt gribas. Vieni vienīgi pubertitātes vai citādu kompleksu nomāktu jauniešu murgi un lamāšanās.
tu no armijas atgriezies?
Lapas: 1 2
Atsauces saite