EVIL.lv

Pilnā versija: Pareizrakstīšana un citas lietas
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
evilPēdējā laikā pareizrakstīšana ir ļoti populārs temats. Īpaši to aktualizējis viens no iemesliem, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē. Lūk, arī saite uz leģendāro Chakii postu pusotru gadu atpakaļ.

Kāpēc es par to rakstu ziņu? Tādēļ, ka līdz šim (kādas divas nedēļas) pasmējāmies paši par to, bet vakar notika kas savāds - vienas dienas laikā lapā ienāca apmeklētāji no 3520 dažādām IP - vismaz 10 reizes vairāk kā ikdienā, lielākā daļa - ienākot lapā no Google meklēšanas rezultātiem. Lūk, apliecinājums interneta spēkam. Smile
[attachment=180]
Starp citu, patiesībā īstais vārds ir pareizrakstība. Wink

In other news, pagaidām šķiet, ka beidzot visas problēmas ar tīkla kvalitāti serveros ir atrisinātas, ja jums ir iemesls domāt citādi - dodiet ziņu, mēģināšu tikt skaidrībā. Līdz ar to arī CSDM, visticamāk, pagaidām ir uz palikšanu, atliek vien sakārtot statistiku un atsvaidzināt banlisti. Vienkāršības labad pagaidām abiem serveriem ir kopīgs accesu saraksts, tādēļ iespējams, ka kāds nu ir apdalīts ar flagiem, ja tā - informējiet.

Lai ātrāk atgūtu popularitāti, sauciet draugus un spēlējiet paši - connect csdm.evil.lv Smile
google rox
Tagad pat mūs vēro 108 viesi! xD
Paldies par csdm. =]
Krutas ziņas un CSDM tiešām ir fantastisks.
(17-03-2010 16:21)svins Rakstīja: [ -> ]Krutas ziņas un CSDM tiešām ir fantastisks.

tik csdm'ā neviena nav
Dr.lv "ieteikt draugiem" bija šitas arī.
Vismaz te mēs neesam 1. vietā:
[attachment=181]
(17-03-2010 16:36)pastkaste Rakstīja: [ -> ]Dr.lv "ieteikt draugiem" bija šitas arī.

es tak vakar uzrakstīju, kad redzēju Wink
(17-03-2010 17:41)erid Rakstīja: [ -> ]Vismaz te mēs neesam 1. vietā:

+DDDDDDDDDD
Bet jā CSDM nav ne vainas.. vieniigi negribas tur splēt ja neviena nav online..
PUB
CSDM
balsojiet!!!!!
Done.
Balsot var katru dienu? Būtu pateicīgs, ja evil mājaslapā būtu kāda forša podziņa "Nobalsot", savādāk tas bieži aizmirstās.
Balsot var vienreiz no konta.
(17-03-2010 22:54)Andris Rakstīja: [ -> ]PUB
CSDM
balsojiet!!!!!

Ielūgumu atsūtīsi uz martinsbrumelis@hotmail.com ?
(17-03-2010 23:28)Ro! Rakstīja: [ -> ]Ielūgumu atsūtīsi uz martinsbrumelis@hotmail.com ?
Ielūgums uz šo adresi jau ir ticis nosūtīts.
(17-03-2010 23:44)guchs Rakstīja: [ -> ]
(17-03-2010 23:28)Ro! Rakstīja: [ -> ]Ielūgumu atsūtīsi uz martinsbrumelis@hotmail.com ?
Ielūgums uz šo adresi jau ir ticis nosūtīts.

Nekas nav atnācis Big Grin, pamēģini uz redmaster456@inbox.lv
Man arī ielūgumiņu un janisdauzaklavu@gmail.com
(18-03-2010 15:32)Sexiigaa Podzina Rakstīja: [ -> ]Man arī ielūgumiņu un janisdauzaklavu@gmail.com

(18-03-2010 07:54)Ro! Rakstīja: [ -> ]Nekas nav atnācis Big Grin, pamēģini uz redmaster456@inbox.lv

Abiem nosūtīju.

(18-03-2010 17:21)swish Rakstīja: [ -> ]Guč sūti man ar.. laikam armandsdauzaklavu@gmail.com

Ielūgums nosūtīts!
Guč sūti man ar.. laikam armandsdauzaklavu@gmail.com
(17-03-2010 17:41)erid Rakstīja: [ -> ]Vismaz te mēs neesam 1. vietā:

ar "klauna kungs" arī
(17-03-2010 22:54)Andris Rakstīja: [ -> ]PUB
CSDM
balsojiet!!!!!

vajaga arī citos topos samest iekšā, lai amerikāņi u.t.t arī nāk spēlēt.
būs vairāk tautas un interesantāk.
Lapas: 1 2
Atsauces saite