EVIL.lv

Pilnā versija: Pokers
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
Tātad jau kādu laiku esmu ievērojis, ka Latvijā daudzi aizraujas ar šo azartspēli - Pokers. Jau kādu laiciņu spēlēju un tiešām aizrauj, bet ne vienmēr ir savas kapeikas par kurām varētu kaut ko uzspēlēt un lielu laimēt. Tomēr pameklējot internetā atradu divus labus veidus, kā uzsist sev lielāku bankroll jeb mūsu naudu uz kuru spēlēt, lai vakaros, kad nav ko darīt, dzerot alu varam spēlēt pokeru.

Tātad pirmā lieta ir freerouli. Freerouls ir turnīrs kurā varam spēlēt pilnīgi bez maksas, un vinēt atiecīgu laimestu, tomēr šadi turnīri notiek reti vai arī uz šādiem turnīriem piesakas ļoti daudz cilvēku un tad tomēr var būt grūti izdzīvot līdz naudas vietai vai arī mums ka darbīgiem cilvēkiem nav laika.
Bet ir veids kā izvairīties no lielā cilvēku skaita.
Tātad nesen internetā izveidojusies viena jauna poker istaba high pulse. Softs pašlaik ir beta versijā tomēr šī istaba rīko freeroulus ik pēc 15 minūtēm, un turnīrs tiek izspēlēt apmēram 45 minūšu laikā, kā arī cilvēki parasti ir tikai 100. Reizi mēnesī notiek 1000$ freerouls, reizi nedēļā 500$ freerouls, reizi dienā 100$, ik pēc 30 minūtēm ir 20$ un ik pec 15 minūtēm ir 10$.
Pokers būs īstaja versijā martā un tad būš iespēja savu iegūto kopējo laimestu vai nu izņemt, vai spēlēt kādu dārgāku turnīru kurā protams varam laimēt vēl vairāk naudas, bet lai to darītu ir protams jāpiereģistrējas.


[url="http://highpulsepoker.com/download"]Softu novelkam te[/url]
Tālak caur softu veicam reģistrāciju, aizpildam katru lauciņu un vietā kur tiek prasīts Refferer code rakstam Thehand tas ir svarīgi!

Tātad reģistrējamies un rādam savu skillu galdos.

Otra Lieta kas palīdzēs vēl iegūt kādu kapeiku ir uzpelnoties uz draugu reikiem.
Protams, var rasties jautājums kas ir rake? Kad mēs spēlējam kādu turnītu kurā ir noteikts buy ins mēs arī maksājam rake jeb nodokli ko uzpelna pokera istaba. Bet jaunās istabās ka high pulse ir iespējams saņemt daļu no rake atpakaļ, šaja gadijuma mēs runājam par savu draugu reikiem.
High pulse piedāva saņemt 50% no katra sava drauga rake tātad ja mūsu draugs ir maksājis $100 īrē mēs saņemsim $50. Viss kas mums ir jādara ir jāliek viņam reģistrēties zem mums ar affleita codu. tatad ieejam softa, ielogojamies, spiežam uz accound & setings un tur ur iespejams redzēt musu afflate codu, kuru mēs varam arī nomainīt. Pēctam sakam draugiem, lai nāk spēlēt ar mums tikai reģistrejoties pie Refferal code norāda mūsu codu un priecājamies par viņu reikiem.

Vēlu veiksmi visiem kā arī ja rodas jautājumi rakstiet droši privāti.
ja jūs izdomājat reģistrēties tur, tad nekādā gadījumā NERAKSTIET to refferer code, ko viņš deva, jo kāda jēga, ka kāds ( tev nezināms cilvēks ) dabū no tevis bonuss naudu.?!!!
masu spams.
mauķele
(27-12-2009 03:25)guchs Rakstīja: [ -> ]masu spams.
[Attēls: kso-1262383857-U4699.jpg]
prosta highpulsepoker Big GrinBig GrinBig Grin
pokerstaaros ir tieshi taads pats princips, pat labaaks... nevajag spamot Sad
Spēlēju arī High Pulse !

P.s. 34,75$ Wink
(09-01-2010 01:49)Echo Rakstīja: [ -> ]Spēlēju arī High Pulse !

P.s. 34,75$ Wink

man 29$
bet šodien jauzspēlē 1000$ Big Grin
es ar spēlēshu ! GL Smile
nereāli gaļimijs softwērs.. bet pieregojos uz to šodienas 1000$ freeroll
es arii kapaaju... redzees kā sanāks... Big Grin
bļeģ tik hujovijs softvērs Angry 10 min kamēr tiku iekšā Big Grin
ta ir BETA versija
aha, bet naudu ko savinē pēc tam laikam real cash var pārvērst... huj ņa kkāda, es pat to sūda freerollu nespēlēju, nereāli iesūkā tas softs..
man ar nesanaaca uzspeeleet... Angry
Stulbaas kaarsu speeelees bojaa pasauli !!!! [Attēls: cp8t6u6hvahi8flr3yd.jpg]
ai es pseleju pokeru"governor of poker" ar datoru diemzel online nevar speletSad bet diezgan labs pokers
Maverick cik vakar dabūji $ !


Es 45 $ Wink
Lapas: 1 2
Atsauces saite