EVIL.lv

Pilnā versija: os
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3
kuru windows jūs ieteiktu labāk un kāpēc - xp, vistu vai 7? Smile

p.s tikai huiņu nerakstat, jo jau zb lasīt
Neesmu mēģinājis 7., bet xp ir tiešām, tiešām labs. Vistu gan neiesaku =/
Ja dators gana jauns, tad W7. Ja ne visai, tad XP.
(07-12-2009 20:09)PeterB Rakstīja: [ -> ]Ja dators gana jauns, tad W7. Ja ne visai, tad XP.
W7 vai Xp!
windows penis
Xp..................
Viennozimigi iesaku xp- izstr'ad'ats lidz galam, nav nekadu fignu
nu jā, tā jau arī domāju, ka labāk xp, jo pašam ir bijis un nu jā Smile

a kāda starpība starp w7 un vistu?

zinu, ka vistu toč negribētu, jo es tur neko nesaprotu, un cik māsai bija uz portatīvā, tad tur visādi sūdi notikās :DDDD
Vista ir laba, bet Win 7 ir daudz labāks.
+1 Pererim...
7 ļoti līdzīgs vistai.. nez.. man ir vista un nekādi sūdi nenotiek un ir ok. Uz otra kompja ir 7, tas arī ok.
JA gribi Cs spelet neliec Win7 Big GrinBig Grin

Bet vispar kaa Peteris teica - viss atkariigs ko tavs pc var tureet Smile
(07-12-2009 23:01)GeL Rakstīja: [ -> ]JA gribi Cs spelet neliec Win7 Big GrinBig Grin

Bet vispar kaa Peteris teica - viss atkariigs ko tavs pc var tureet Smile

pirmā rindiņa bija ļōōōti svarīga Big GrinSmile

nez vēl kāds būs pc, vnk tā tīri ievācu info Smile
(07-12-2009 22:29)GARAIS^ Rakstīja: [ -> ]+1 Pererim...

+1
Gaiming - XP
Interneta browsošanai, filmas, bildes, mūzika, cs 1.6 kā maksimums - Windows 7 or Vista
(08-12-2009 15:09)Sexiigaa Podzina Rakstīja: [ -> ]Gaiming - XP
Interneta browsošanai, filmas, bildes, mūzika, cs 1.6 kā maksimums - Windows 7 or Vista

Gaming - Xp ar Dx9 Big Grin ??
nu es tikai par win7... pašam jau vairāk kā pus gadu dažādas versijas win7 stāv... viss strādā, nav nekādu gļuku bijis... smukāks... tu minēji ka pa 400 ls gribi pc pirkt... uz tāda viss lidos... un tiešām Direct 10x... man iet cs uz 100 fps... Tongue A vista suck... visi tie stulbie paziņojumi kas lien ārā... kaitina... + pamatīga bremze...
Tatad Win7.
(08-12-2009 15:34)vjachiks Rakstīja: [ -> ]nu es tikai par win7... pašam jau vairāk kā pus gadu dažādas versijas win7 stāv... viss strādā, nav nekādu gļuku bijis... smukāks... tu minēji ka pa 400 ls gribi pc pirkt... uz tāda viss lidos... un tiešām Direct 10x... man iet cs uz 100 fps... Tongue A vista suck... visi tie stulbie paziņojumi kas lien ārā... kaitina... + pamatīga bremze...

nu man pašam kadreiz bija vista,atslēdzu visus tos mēslus,nemaz vista nav tik sūdīga,bet par tēmu tad 7 windows ir speecigaaks
Lapas: 1 2 3
Atsauces saite