EVIL.lv

Pilnā versija: Wall Of Text? - NOT1
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Diezgan regulāri brīžiem manu uzmanību piesaista lietas, kuras būtu rakstīšanas vērtas, taču, kad nonāk līdz rakstīšanai visas esmu aizmirsis. Šoreiz par lietām, kas man riebjās.
Reklāmas raksti:
Arvien biežāk šur, tur redzu gudro interneta vides reklāmu. Tiem, kas nezin - Interneta vietnēs tiek rakstīti ar nolūku pareklamēt kādu noteiktu produktu, pakalpojumu, nepārprotiet, man nav nekas pret reklāmu, bet konkrētie reklāmas raksti tiek maskēti kā normāls kontents. Tu tos lasi, un dažreiz pat nenojaut, ko tev mēģina iebarot. Es lasu konkrēto avotu, jo man ir interesants paša autora viedoklis, nevis nopirktais. Nevajag līst manā zemapziņā.
Otra lieta arī saistīta ar reklāmu. Tālrādī neskatos bieži, galvenokārt jo besī saturs un reklāmas. Kapēc reklāmām jabūt par 10Db skaļākām par raidījumu? Kāpēc man katrreiz jāmeklē pults un jāgroza?
Draugiem.lv vispār reklāmas visās malās, un kad vēl parādījas tas I.Līdakas - "Aizver muti!" tad tāds smuks banerīts lēkāja un kaitināja mani, vēl kaitinošāk, kad tu ieej sevis nolūkotā lapā, un līdzi vēl atver kkādus "xray skenerus, izjoko draugus, uzzini kad tu mirsi" utt.
Arī tās TV reklāmas tiešām ir skaļākas par jebkuru televīzijas raidījumu, un tad pareizi saki, ka jāķeras pie pults un jāgriež nost skaņa, jo tas vnk neizturami. Bet nu ko padarīt? Neskatīties TV vispār?
Man nav nekas pretī ja tā reklāma izlec un ir spilgts sūds, tas ir vienkārši nepatīkami. Man riebjās, kad tu izlasi un nemaz neaptver ka tā ir reklāma.
reklamas pammatprincips ir buut pamaniitai. to maca marketingaa pirmajas stundas. lai ari cik tev un visiem parejiem besiitu vairums reklamu un ka tas tiek pasniektas, tas tomer iedarbojas labak neka peleeka neviena nepamanita reklama. :/ sad but true
Jā ir visādas reklāmas. Pie mums, lai arī cik tas ir tizli ir ļoti mazs tirgus un reklāmā vai nu neinvestē vai investē - "Un tā.. balvu saņem PERSIL" Arī sports kad iet kautkāds turnīrs, ģenerālsponosrs ik pēc 3 minūtem 1 un to pašu reklāmu, tas tracina. Taču kad es velku NBA spēles es izvēlos nesagireztu materiālu ar reklāmām, jo 1. viņas ir asprātīgas 2. kvalitatīvas 3. salīdzinoši īsas 4. netakārtojas un ir kontekstā. Teiksim nu NBA reklamē sporta preces, aliņu, uzkodas (burgeking Mcdonalds utt). auto nu cilvēki zin ka basīti skatās veči un ir jāreklamē tas ko veči pērk.
Vispār Latvijā nekas nenotiks nevienā sfērā, jo mēs esma ļoti maz diezgan lielā platībā. Iedomīgi un nedraudzīgi - krivi mums ir slikti, igauņi lēni utt. Lai būtu normāla ekonomika - man liekas ka jābūt ir vismaz 150 cilvēkiem uz kv/km līdz tam te nekas nebūs un būs lētas reklāmas kuras mals 15 minūtes lai atpelnītu 1989 gada Stalones filmu izrādi.
ja runa iet pa reklāmu,tad es jau esmu pieradis pie tā kka,defs katru dienu ieejot draugos vai,tas pats epastu apskatīties un izlec kāda reklāma arā un pats galvenais nejūtu neko baigo,kad vaig tur apskatīties,vai kko citu,jo saprotu reklāmas kā ir veidotas un uz kādu prikolu cilvēkus parauj. Parasti vinjas izskatāš takā aug no labā apakšējā stūra lidz kreisajam augšējajam stūrim,tas ir domāts cilvēku maldināšānai,tad vel reklāmās ir augstās un siltās krāsas,kas sajiet labi kopā,bet arī ir svarīgi ko reklamē,kādu produktu vai kādu atlaidi,vai pasākumu,galvenais ir iebraukt kā to visu labāk pasniegt
Man personīgi reklāmas nekad nav gājušas pie sirds, bet pēdējā laikā man jau sāk parādīties alerģija no Tele2 reklāmām. Ej gar forumcinemas, skaties filmu piedāvā tele2, aizej uz izgaismo Rīgu- visu parku izgaismo tele2(un pietam viņu simbolikas ir vairāk nekā apmeklētāju). Visur kur ej tur ir viņi. Es to4na zinu ka dēļ šīs uzbāšanās tele2 pakalpojumus tuvākos gadus 5-10 to4 nelietošu. Un kā jau redex rakstīja par tiem tekstiem ar apslēpto domu- jā tas ar ir tīrais sviests. Tu pamani kādu tekstu kas varētu būt interesants. Sāc lasīt un iedziļinies un pēc kāda laika secini, ka tā ir tikai stulba reklāma un laiks ir patērēts lieki
Man interneta reklāmas acīs parasti nekrīt un īstenībā necenšos viņas nemaz ieraudzīt, bet kad pa televīzoru rāda reklāmas tādos garumos, tad gan gribās sevi savainot ar kaut ko trulu Sad
Pastāv dažādi principi par reklāmām! Piem. katram noteikt kāda reklām ientresē, bet interneta reklāmu sniedzēji newar izdabāt katram intreneta lietotājam!
Visvairāk man riebjas tie "noskaidro kad mirsi, vai saderat kopā, IQ testi" ! Labi tu izpildi testu, un peecaak nauda jaasuuta tapat! Tas gan ir debīli, bet katrs vēlas nopelnīt!

Man TV ir Lattelecom digitālā televīžija! Parasti es skatos pāraižu atkārtojumus, no arhīva! Tur es varu reklāmas tīt uz prieksuu neskatoties vinjas Smile Big Grin
Mhm aizodmājos par tadu lietu kā 25 kadrs?
baneriem arī tāds ir?
Iesaku jums par to painteresēties, jo tā ir smadzeņu skalošna
Man īpaši patīk neta reklāama YOU ARE 99999999999999999 VISITOR, tā reklāma katrā otrajā krivajā adresē ir. Bet visvairāk kretinā tās reklāmas, kurām jauns logs atveras un tur pisārējas, un tā tik PC piestumj ar visādiem sūdiem un tad sāk bremzēt uttt.

TopShop reklāmas prosta owndo! :DDDDDDDDDDDDddd
Dokora levita megneiskas saites liikam penim ftw
par 25 kadru runajot , vinjsh ir aizliegts jo taa bija apzinata cilveku smadzenu skaloshana. 25 kadru vairs neizmanto, bet cik zinu tad vinjsh bija diezgan iedarbigs.
ļoti jauks un noderīgs diskusija notiek
Atsauces saite