EVIL.lv

Pilnā versija: Doma
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
Es esmu latvietis ( tas nav nekas kruts Sad ) Latvijas pilsonis ar visām izrietošājām sekām. Respektīvi man ir pienākumi - arī tādi kurus neregulē regulas un Satversme, Kriminālkodeks utt., bet man ir arī tiesības, kuras protmas tiek daudz mazāk propogandētas ( izņemot šīberniekus no Delnas) nekā pilsoņa pienākumi. Tā kā es mekšķerēju, pieskaršos manai domai kura iezagās prātā aizbraicot uz Latvijas Valsts Mežu apsaimniekoto Gulbju ūdenskrātuvi Tērvetē.
Latvijas teretoriju varētu iedalīt 2 dažādās daļās - valstij piederošā zeme un privātā. Par privāto skaidrs - tur nedrīkst iet, bet valsts zeme? un viss kas uz viņas atrodās? Tur mēs tak varam iet lasīt sēnes un ogas mežā bez ierobežojuma un pārvietoties pa mūsu zemi. Nu valsts fundamentālā substance ir iedzīvotāji - mēs un zeme pieder mums. Kā jau civilzētā pasaulē nekas nenotiek pašplūsmā un valsti ir jāvada. Tad nu sanāka ka savācas iedzīvotāji un izvēlas no sava bara džekus kuri (itkā) kautko vairāk rubī, ir spējīgāki un saka - davai jūs būsiet mūsu valdība. Ok. Piemēram Didzi un Uldi ievēl Juris, Valdis, Vilmārs, Zigurds, Mainots utt Davai jūs kontrolējat mūsu teritoriju, mēs te savāksim daļu no savas algas (maksāsim nodokļus) un tā būs jūsu alga. Ok? Ok.
Tagad tie ievēlētie džeki izdomā davai tiem lohiem liksim maksāt par to ka viņi tajā ezerā grib copēt? Davai? Davai. Eu es jūs ievēlēju un tagad no dabas resursiem kas ir mūsu kopīgi jūs ievācat naudu, kas (būtiski) paliek jums nevis visiem Angry A tiem pohuj, mēs te slēgtā sēdē ( ahujeļi kādā slēgtā????? Ja valsts ir firma tad valdība ir mūsu pieņemtie darbinieki ble!! ) Karoče entajās slēgtajās sēdēs pieņem likumus tos groza un runā par lietām kuras redzi nedrīkst izpaust. Opā - jūs te dzīvojat, mēs parunāsim par dažām lietam, bet jums nedrīkt teikt, kā saka pārsteigums Big Grin
Karoče aizbrauc uz Gulbjezeru ( tā viņu ar sauc):
Auto stāvieta 10Ls
Laiva 12Ls ( pajāt vai tev vajag tikai uz 2 stundām 12Ls un viss)
Atļauja 1Ls diena
zivju nav
laipas salauztas
ūdeskrātuve vienkārši aizaug
apkārt mētājas atkritumi
ideāli vnk ideāli

Kapēc man jāmaksā par to ka es makšķerēju Latvijā, uz savas zemes? Ok pilnīgu anarhiju protmas nevajag bet nu kautkādos rāmjos cenas un kvalitātes attiecībai jābūt!!!
Bet Didzis ar Juri un Uldi uzbarojušu mūļus jau no 1990 gada vienas un pašas rožas no Saeimas tribīnēm redzamas. Viens uz otru ar pirkstu baksta Godmanis šito Dobelis šito Bērziņš šito Slakteris šito sačakarēja bet es biju opozīcijā Big Grin Ko tu man dauni dirs, tu jau no atmodas laikiem pa amatiem vazājies un neko neesi izdarījis. Tikai 2 varianti pie sienas vai uz Sibīriju es vairs nevaru paskatīties uz tiem pajoliņiem.

http://www.saeima.lv/Informacija/s5_frakc.html
jau no paša sākuma viņu mūs drāž Big Grin a ko - mēs ļaujam viņi drāž
nu te cauri pilsētai iet kanāls un ja grib copēt tad arī vajag kkādu dienas atļauju
vaitad nav tā ka pašvaldībai ir līgums ar ezara apsaimniekotājiem - privātajiem, kas arī plēš tos 10 latus par stāvvientu un 8 latus stundā par plastmasas laivu? ko padarīsi, korupcija :|
patiesi skarbs teksts, un par tām slēgtajām sēdem ar nesaprotu kādēļ tādas vispār izdomātas. =/
Jū privātie ezeru pasimniekotāji ir intersēti lai tur cilvēki brauc un krutākajos privātajos dīķos Kaķītī, Vallē, Vitkopos, Alberta dīķos utt nekur nav TĀDAS cenas, toties ir ierīkotas feinas iets kur copēt un regulāri laiž zives.
(07-11-2009 13:08)Laipnais Cālītis Rakstīja: [ -> ]Jū privātie ezeru pasimniekotāji ir intersēti lai tur cilvēki brauc un krutākajos privātajos dīķos Kaķītī, Vallē, Vitkopos, Alberta dīķos utt nekur nav TĀDAS cenas, toties ir ierīkotas feinas iets kur copēt un regulāri laiž zives.

kas tad plēš to naudu? pašvaldība?
JOBANĀ LATVIJAS VALDĪBA
Ja Latvijas prezidents būtu rižs nekas tāds nebūtu noticis.
Tiem veciem, kas sez valdiba, manuprat attiecigas izglitibas naw.

Bet ja gribi pamakskeret, tad iesaku apmeklet http://www.ozero.lv/

Bish patalu Tongue Bet zivis daudz un lielas. Cenas ari naw kosmiskas Big Grin
Esmu bijis, un vnm esmu bijis apmierinats, it ipashi ziema, kad ara auksts un tajas pleves majinas silts, un pietam kilogramigi breksi nak ara viens pec otra Tongue
(07-11-2009 14:29)du4mars/ Rakstīja: [ -> ]Tiem veciem, kas sez valdiba, manuprat attiecigas izglitibas naw.

Bet ja gribi pamakskeret, tad iesaku apmeklet http://www.ozero.lv/

Bish patalu Tongue Bet zivis daudz un lielas. Cenas ari naw kosmiskas Big Grin
Esmu bijis, un vnm esmu bijis apmierinats, it ipashi ziema, kad ara auksts un tajas pleves majinas silts, un pietam kilogramigi breksi nak ara viens pec otra Tongue

Manas pilsētas (Ikšķiles) bijušajam mēram bija tikai 8 klašu izglītība =[[
Tak tāpat es valdiibaa vareetu seedeet !
Ar pamatskolas izgliitiibu, jo reti kuram ir tajaa buudaa augstaakaa! Tongue
(07-11-2009 15:39)Kevin* Rakstīja: [ -> ]Tak tāpat es valdiibaa vareetu seedeet !
Ar pamatskolas izgliitiibu, jo reti kuram ir tajaa buudaa augstaakaa! Tongue

vovo!!Big GrinBig Grin
Ta jav vispar ir, vienigi Freibergai bija normala izglitiba, ja vina tgd butu prezidente tad iespejams vina daritu vairak ka tas zaglers!!HuhHuh
Ko jūs šeit ņaudat par pastāvošo valdību.
Mēs ( latvieši un pārējās sugas ) esam pieraduši dūkt par pastāvošās varas nejēdzībam, bet šajā procesā ieguldīt savu mēs neesam gatavi.
Ar ieguldījumu tiek apzīmēta rīcība...
Skaudrā patiesība ir tāda, ka viņi tur ar attiecīgo izglītību ir, bet jūs neesat.
Visi ir uzsēdušies ar to izglītību...
Bet svarīgākais jau ir pieredze nevis izglītība.
Svarīgi ir dabi, nevis gudra spriedelēšana.
Domājat, ka viņiem baigi rausta, ko jūs šeit postojat.
Ja jā, tad jūs esat naivi Wink

<-------- Smags posts

Un vispār ko JŪS varat spriest par politiku, ja jūs tajā aktīvi nepiedalaties?
Aktīvā piedalīšanas vien neaprobežojas ar piederību partijai, bet kaut vai regulāra ziņu klausīšanās/ skatīšanās.
Šķaunes ezers.. Tas ir viens no labākajiem.. nenožēlosiet ja aizbrauksiet, zivis tur ir.. šoziem arī braukšu.. brekši tur ir labi.. Tikai viņiem arī uz vienu laiku urīns galvā bija sakāpis.. pacēla cenu uz 10Ls par dienu.. bet tagad cik dzirdēju var arī par 10Ls ar visu laivu sarunaat.. Wink
(07-11-2009 16:24)maaris Rakstīja: [ -> ]Ko jūs šeit ņaudat par pastāvošo valdību.
Mēs ( latvieši un pārējās sugas ) esam pieraduši dūkt par pastāvošās varas nejēdzībam, bet šajā procesā ieguldīt savu mēs neesam gatavi.
Ar ieguldījumu tiek apzīmēta rīcība...
Skaudrā patiesība ir tāda, ka viņi tur ar attiecīgo izglītību ir, bet jūs neesat.
Visi ir uzsēdušies ar to izglītību...
Bet svarīgākais jau ir pieredze nevis izglītība.
Svarīgi ir dabi, nevis gudra spriedelēšana.
Domājat, ka viņiem baigi rausta, ko jūs šeit postojat.
Ja jā, tad jūs esat naivi Wink

<-------- Smags posts

Un vispār ko JŪS varat spriest par politiku, ja jūs tajā aktīvi nepiedalaties?
Aktīvā piedalīšanas vien neaprobežojas ar piederību partijai, bet kaut vai regulāra ziņu klausīšanās/ skatīšanās.

Es nelasu grāmatas, tāpēc nemācēju tik skaisti pateikt jeb TAS IR TAS KO ARĪ ES VĒLĒJOS TEIKT!
Podziņa, es nebūt nelasu grāmats.
Lai cik tas nebūtu dīvaini, bet humanitārās klases nebūt nav tik dranķīgas. Labi, nav fizikas, ķīmijas, padziļinātas matemātikas, bet ir psiholoģija, politika un vēl daži visnotaļ uz socialoģisko virzienu balstīti priekšmeti.
Respektīvi, iemāca gudri "dirst", pamatojot savu viedokli par attiecīgo tēmu Smile

Jautājums paliek šāds, kāds sakars šī posta tekstam ar topika saturu?
Lūk, iesaku ne vien izvēlēties eksaktos priekšmetus, bet nedaudz socioloģiju, sportsa pēc ^___^
Kāds vispār te sakars ar izglītību? Runa iet par korupciju nevis par izglītību. Mēs esam tādā pakaļā tāpec, ka viņi bāž savās kabatāš, nevis ir muļķi.
Nu mums pašiem arī daļa atbildības ir jāuzņemās, jo atļaujam paši "dirst" mums mietpilsoņiem uz galvas
Es nesaprotu, kas te tiek apspriests, ja politika, tad manuprāt šī nav īstā vieta.
Piekrītu redex Wink
Lapas: 1 2
Atsauces saite