EVIL.lv

Pilnā versija: EVIL.LV Teeworlds 2on2 ctf cup
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3 4
Reģistrācija ir noslēgusies. Kā jau redzam pieteikušās ir sešas komandas, kas kopumā sanāk 12 spēlētāji. Laikam arī neko vairāk nebija iespējams izspiest.

Par turnīra gaitu:

Citāts:Match type: BO3 (Best of three)
Match mode: CTF
Type: 2on2
Map: ctf1
Score limit: 600

Kā jau iepriekš minēju karti spēlēsim tikai un vienīgi ctf1. Ja kāds nezin, tad par katru aiznestu karodziņu komandai pienākas 100 punkti. Spēlēsim divus raundus. Vienādu punktu gadījumā vēl trešo papildus raundu, kas izķirs uzvarētāju.
Visas komandas tiks sadalītas divās grupās(A, B), tātad katrā grupā pa trim komandām, no kurām četras labākās(no katras grupas divas) izies tālāk uz izslēgšanas turnīru.

Abu grupu spēles notiks šīs 7dienas vakarā(08.11.2009). A grupas spēles sāksies 20:00, tāpēc paziņojam savam komandas biedram laicīgi, lai atkal neievilktos turnīrs vesalu mūžību. Būtu vēlams ierasties kādu pus stundu iepriekš un pieteikties pie manīm webā caur PM, var arī mircā (niks Ridge) vai skype - c3nsor72. B grupas spēles notiks attiecīgi stundu vēlāk.

Grupu tabulas:

[attachment=152] [attachment=150]

Grupu spēles ir noslēgušās. A grupa:
1. vieta - p@uki.clan
2. vieta - TeKT0n1K K1ll3rS
3. vieta - Pizģuki

B grupa:
1. vieta - penez
2.vieta - ZALGAUCKI
3.vieta - Kursmiishi:pwns

Tālāk turpinās izslēgšanas turnīrs, kurā arī noskaidrosies oficiālais teeworlds čempoinu pāris.

[attachment=154]

Kā redzam turnīrs arī šodien pat noslēdzās. Par čemioniem kļuva PeterB un redexa grupējums - p@uki.clan, hip hip urā un +10cm viņiem par to. Pārējo vietu sadalījums:
2.vieta - TeKT0n1K K1ll3rS
3.vieta - ZALGAUCKI
4.vieta - penez (izstājās pēc grupu spēlēm)
5./6.vieta - Kursmiishi:pwns un Pizģuki

p.s spriedelēt un dirst visu par un ap turnīru drīkstam droši te.
varēja jau pagaidīt vairāk spēlētgribētājus.. Smile
p.s tikai nedirs man tgd virsū lūdzu!! Es vnk pateicu savu viedokli, jo tad jums būtu interesantāk.
neizskatījās, ka vēl kādam interesētu.
(04-11-2009 16:03)Kefiirs Rakstīja: [ -> ]varēja jau pagaidīt vairāk spēlētgribētājus.. Smile
p.s tikai nedirs man tgd virsū lūdzu!! Es vnk pateicu savu viedokli, jo tad jums būtu interesantāk.

registraacija jau bija pietakami ilgi atvērta, tie kas gribēja tie pieteicās!

p.s mums ar serdeli dirsaa ir Big Grin!
Tas komandu sakartojums grupas ir noticis izlozes veida vai tu pats esi sarakstijis???
Jo es isti nesapratu vai tada sakartojuma bus ari jaspele vai tikai vel bus izloze!
Big Grin
pats rakstīju ņemot no reģistrācijas topika, tā kā zalgaucki bija 1. pieregoti ieliku mūs b grupā, nākošos, kas bija regojušies liku a grupā, tad aiznākošos b grupā utt.
Man būs 1. vieta.
(04-11-2009 16:08)c3nsor Rakstīja: [ -> ]neizskatījās, ka vēl kādam interesētu.

man jau baigi gribējās jūs visus sakaut, bet man nebija skilotu draugu. ;(
nu pats vainīgs.
(04-11-2009 17:57)c3nsor Rakstīja: [ -> ]pats rakstīju ņemot no reģistrācijas topika, tā kā zalgaucki bija 1. pieregoti ieliku mūs b grupā, nākošos, kas bija regojušies liku a grupā, tad aiznākošos b grupā utt.

Labi sakidrs!Angel
a ko dariit , ja mana komanda, ui puse no komandas, sv.dien netiek??

p.s GUCHS??
Nu tad varbūt guchs ir ar mieru būtu tavā komandā. uzjautā viņam.
(04-11-2009 22:23)c3nsor Rakstīja: [ -> ]Nu tad varbūt guchs ir ar mieru būtu tavā komandā. uzjautā viņam.

neatbild maita Big Grin
(04-11-2009 22:36)R1berY Rakstīja: [ -> ]
(04-11-2009 22:23)c3nsor Rakstīja: [ -> ]Nu tad varbūt guchs ir ar mieru būtu tavā komandā. uzjautā viņam.

neatbild maita Big Grin

maita zīmēja vizuālās mākslas darbu,
protams ka piekrītu, tātad svētdien?!
yea, 7dien
bļa, es arī ahujena gribēju uzspēlēt, bet mans vēders netiek uz spēlēm, jo viņam ir citi plāni. :/
B grupas spēles izspēlētas, rezultāti tabulā. Diemžēl Kursmiishi:pwns tālāk uz izslēgšanas turnīru netiek.

p.s A grupas spēles, kā paredzēts notiks 7dien 20:00 vakarā
es liiders blje
da ar guchu visus samalsim Big Grin
(05-11-2009 20:55)R1berY Rakstīja: [ -> ]da ar guchu visus samalsim Big Grin

Tu ar guchu???
Vaitad tu ar sardeli nebiji...
vienīgais p@uki.clan ir sīvais team, pārējos kā mazos.
un uxus nemāk šaut! Smile
Lapas: 1 2 3 4
Atsauces saite