EVIL.lv

Pilnā versija: Nedaudz par muuziku...
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Taatad gribu padaliities ar labakajaam plateem, ko peedeejaa laikaa naacies dzirdeet/klausiities...

Kings Of Leons - Only by the Night

[Attēls: OBTN.jpg]

Viena no retajaam pasaules grupaam, kuras naakamie albuumi nav tie labaakie... Kings Of Leon gluži otraadaak - katrs naakamais, manupraat, ir labaaks un patiikamaaks... Katra albuma dziesma ir vnk satriecosha un eatkaartojama... Prieks ka nezaudee savu ineresanti-savdabiigo skaneejumu...

Muse - The Resistance

[Attēls: muse-the-resistance-artwork-300x295.jpg]

Muse nebeidz mani paarsteigt... Veel vairaak eksperimentu savaa skaneejumaa, veel vairaak muuzikas instrumentu... Gribeetos shos dzirdeet dziivajaa, kaa ne kaa paars gadus atpakalj bija labaakaa dziivo koncertu grupa (vismaz taa uzskatiija)...

Empire Of The Sun - Walking On A Dream

[Attēls: songoftheday-walking_on_a_dream_cover.jpg]

Shii gada atklaajums... Kaut es neaizraujos loti ar pop muuziku shie divi jaunieshi mani patiikami paarsteigushi... Syntipopa/New wave paarstaavji radiijushi daudzas tik lipiigas dziesmas, kuras nepaartraukti skan galvaa...

Elbow - The Seldom Seen Kid

[Attēls: elbow-the-seldom-seen-kid.jpg]

Ieprieksh nebiju sastapies ar Elboe dailjradi, bet sho dabuujis un noklausijies biju uz sevi dusmiigs, ka agraak nebiju atklaajis sho post - roka grupu... apbriinojams vokaals un sirdi plososha muuzika... Sagruziities pie taadas muuzikas vnk ir neiespeejami...

Placebo - Battle for the Sun

[Attēls: battleforthesun-300-.jpg]

Nav peljama arii jaunaakaa Placebo plate... liekas ka ir atgriezhies pie taa sava saakuma druumaa un inčīgā skaneejuma ar kuru vinjus visi iecieniija un iemiileeja... Ieprieksheejais albuums gan nebij izdevies, bet shis ir labaaks...
Daudz klausāmu dziesmu ir dažos no minētajiem diskiem. Smile
[Attēls: senses_fail-life_is_not_a_waiting_room.jpg]
[Attēls: Tiestokaleidoscope.jpg]
[Attēls: 59_sound.jpg]
The Gaslight Anthem, punk/indie rock
Atklaaju gupu pirms kaada pus gada un klausos joproojaam.=D
Pilniigi visi albumumi un dziesmas ir klausaamas un nav taadu kas nepatiktu.
http://isohunt.com/download/51396446/the...em.torrent
[Attēls: album-razorblade-suitcase.jpg]

[Attēls: alice_in_chains_unplugged.jpg]

[Attēls: album-cross-road.jpg]

[Attēls: s_and_m.jpg]

[Attēls: 2j4rrdi.jpg]
[Attēls: A_Perfect_Circle-Thirteenth_Step.jpg]
Jūs tādi paskopi ar aprakstu!!
[Attēls: Love_2.jpg]
Ilgi gaidīts AIR albūms, bet man skatijumā ne labākais Smile
Pēc maniem uzskatiem labākais albūms Smile
[Attēls: Talkie_Walkie.jpg]

Mhm, Garais nosauca arī labus grupas bet man EotSun nepatik, dēļ solista balss. Liekas kaitinoša Smile
Bet tu vienu aizmirsi Smile)
[Attēls: Invadersmustdie.jpg]
Viens no labākajiem prodigy albūmiem, protams, aiz fat of the land and music for jilted generation( pirmspedejais vard iespejams nepareizi uzrakstiits)

UUUUNNNN, padalieties ar singliem kas juusu muuziķu albūmos ir, lai var vismaz jaaavtuba apskatiities kas par monstru Smile) ^__^
jūtos vainīgs jo garā topiks tiek pārvērsts par mūzikas topiku2. Negrib rakstīt blogā?
[Attēls: kombuli-bilde.jpg]
(04-11-2009 09:11)Laipnais Cālītis Rakstīja: [ -> ][Attēls: 2j4rrdi.jpg]
Šis manupraat ir labaakais Red Hot Chilli Peperrs albums... Atceros sho nopirku piratisko Reezeknes tirguu pa Ls 2,20

(04-11-2009 09:22)redex Rakstīja: [ -> ][Attēls: A_Perfect_Circle-Thirteenth_Step.jpg]

Shis ar labs, bet labaak pie sirds gaaja eMOTIVe ar lielisko J. Lenona dziesmas Imagine kaverversiju...

Prodigy arii labs albuuminjsh un maarim taisniiba vien ka The best no shiis blices ir The Fat Of The Land....
Gandrīz visas GARĀ uzskaitītās dziesmas ir dzirdētas/zināmas.
Personīgi man tīk tā sajūta, kad klausies dziesmu un atskārt, ka esi to kaut kur, kaut kad dzirdējis. ir OK.

Pats gan neklausos tāda veida dziesmas, bet gan vairāk MŪZIKU.
Electronic, electro house, trance un (tikai ļoti labas un basīgas) techno, d`n`b.
Ja runa par albumiem, tad pagaidām vienīgais, ko varu uzskaitīt ir kolosālā transa veidotājs Armin Van Buuren. Pārsvarā klausos random dziesmu taisītājus.

Manuprāt labākais Armin Van Buuren albums

[Attēls: ArminVanBuurenImagine2008AlbumArt.jpg]

Daži labi gabali:

Heart Fine Without You

Iespējams daudziem zināmais chartu grāvējs In and Out of Love

Unforgivable

Going Wrong
check zis aut
[Attēls: l_357734d91e99437aadc9eb197ba496ea.jpg]
Atsauces saite