EVIL.lv

Pilnā versija: Pirmais ieraksts
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Uz doto brīdi blogā var rakstīt tikai konkrēta lietotāju grupa, ja kādam ir vēlme jeb nepieciešamība izteikties vai ko uzrakstīt pm man. Arī piedāvājums par ziņu rakstīšanu sākuma lapā joprojām ir spēkā.

Uz doto brīdi man nav nekas interesants un aizraujoš, ko pastāstīt, taču sakarā ar to, ka gandrīz esmu ticis vaļā no windows esmu uzdūries dažām spēlēm.
Sākšu ar to, ka pieminētās spēles nav nekas revolucionārs, un varbūt kādam liksies, ka tās nav pieminēšanas vērtas. Tas, kas šīs spēles ir brīvi pieejamas, bezmaksas un to atvērtais pirmkods.

CUBE2: Sauerbraten
Prasības: <= cs1.6
Grafika: Spēle iet uz samērā vājiem datoriem, taču ir pieejams AA, AF, bloom.

It kā pilnvērtīgs šūteris, taču manuprāt vienīgais spēlējamais mods ir "insta ctf", ko arī pārstāv lielākā daļa serveru. Otrs populārākais mods ir "regen capture" - sava veida torņu pārņemšana. Pārņemot torni tas dod munīciju, hp, ap. Katrs tornis sava veida munīciju. Šis mods patīk "gaļas" cienītājiem, kas arī veidojās ap torņiem.
Šīs spēles lielākais mīnuss ir tas, ka tai nav normāla "koncepta", spēles developeri izstrādāja šo spēli kā CUBE dziņa demo, tāpec tie nav ieinteresēti veikt radikālas pārmaiņas geimplejā. Cerams kādreiz uz šī dziņa tiks izveidota kāda pilnvērtīga spēle.

Nexuiz
Prasības:
1.5 Ghz Intel Pentium 4 chip or AMD Athlon 1500+ or better
9600ati or 5700fx or better
512 MB of ram or better
Grafika: Šī spēle atbalsta visādus smukus šeider efektus un citus brīnumus, kas grafiski viņai ļauj sasniegt komerciālo šūteru līmeni.

Spēle Quake tradīcijās. Daudz dažādu spēles modu un ieroču jebkurai gaumei. Spēle nostrādāta diezgan kvalitatīvi, lai arī geimplejs mani neaizrāva. Uzmanību piesaistīja 1x1 serveri, kuros ieejot var sacensties 1vs1, pārējie gribētāji gaida specos. Spēlējot spēli otro reizi, izdevās uzvarēt 2 random pretinieks pēc kārtas, par ko jutos lepns =d. Ja arī sauer's varbūt nav piemnēšanas vērts tad šī spēle noteikti ir.

Tikmēr es naivi ceru uz promoda relīzi, lai arī palasot viņu forumu rodas nepatīkams izjūtas . Uz jautājumiem, vai spēle būs komerciāla un kapēc pirmkods ir aizvērts viņi nespēj atbildēt.
Abām spēlēm nav vienāds endžens ar q3a?
endzhENs ir cube2
nekadaa sakara ar quake dzinjiem saueram ir cube2, nexiuzam pasham savs
Izskatās diezgan aizraujošas un atkarību izraisošass spēles.. būs jāpamēģina kāda.. Wink
jāa... būs jāpamēģina... bet izskatās pārāk samākslota Big Grin takā no mūltenēm Big Grin
(03-11-2009 16:45)SarDeLe Rakstīja: [ -> ]jāa... būs jāpamēģina... bet izskatās pārāk samākslota Big Grin takā no mūltenēm Big Grin

Secinu, ka q3a neesi spelejis Smile
quake 3 nevaru 10 min. paspēlēt, jo kkādi profi izārda mani elektrības staru or smth.! Big Grin
tam nexuiz prasības ir minimālas? ja jā, tad varbūt arī novilkšu un paspēlēšu. ā, kur viņu vispār var dabūt? kādi download linki?
Virsraksti ir saites.
hmm,lidziigs drusku q3,noderēs ši spēle Lan partijam =]]
Atsauces saite