EVIL.lv

Pilnā versija: BUY NAO
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3
Valve atkal parūpējusies par tiem, kas nevēlas tērēt padsmitiem latus uz spēlēm. No šodienas (29. Oktobra) līdz pat 2. Novembrim, Team Fortress 2 pieejams par 2,49€, lētāk jau nu vairs nevar.

Pirkt var šeit, izlasīt par eventu, kā ietvaros nocenojums šeit.
nekad par spēlēm nēsmu maksājis, un nemaksāšu Smile
zOMG??? 2.49 erio? Velns, sakārdināji mani... tas ir tikai 1.75 Ls!
(29-10-2009 21:45)Kevin* Rakstīja: [ -> ]nekad par spēlēm nēsmu maksājis, un nemaksāšu Smile

Man prieks.
Ej nomirsti.
Ja buutu kompis kurs vilktu tad noteikti nopirktu gan stm gan shito briinumu.. Smile
zēl ka viņi kompi nedod līdz kas velk Sad
(29-10-2009 22:00)Laipnais Cālītis Rakstīja: [ -> ]zēl ka viņi kompi nedod līdz kas velk Sad

+1, ja "mana mazuliite"vilktu, noteikti iegaadaatos...
(29-10-2009 21:58)swish Rakstīja: [ -> ]Ja buutu kompis kurs vilktu tad noteikti nopirktu gan stm gan shito briinumu.. Smile

Steam nav jāperk to var nolādēt par brīvu no http://steampowered.com/
Lētos akkountus jau izpirka. Vispār appisiens, ka bija limitēts daudzums, nevis visas 3 dienas, bet whatever.
Uhm. Steam ziņās, pirms divarpus stundām:
Citāts:Team Fortress 2 is available for only $2.49/£2.49/2,49€ for the next two hours. Offer ends exactly at 2:00pm Pacific Time.
Neredzēju, nvm. Well, iespēja bija. Tongue
Iespēja atkal vaļā - pusotru stundu vēl (līdz 4:00)!

All gone. Laika zona iesūkā Big Grin
ja kāds man nopirktu, tad būtu zajibis, tieši no kodiena palika pāri kkāds kāpītis un tāpēc varētu kko sarunāt :DDDDD

+ es joprojām pizdata smaržoju
tu nokaveeji
takaa mans braaalis pazaudeeja stiimu,vinsh laikam ari pirks vinju,bet tur jau cs ari naak lidzi??
Nē.
Nu tie, kas tiešām gribu viņu nopirkt, ik pa pāris stundām vajag refresh paspaidīt, jo ik pa brīdim uzrodas atkal nocenojums. Kautkad šonakt drošvien atkal būs.
Šajā nedēļas nogalē TF2 par 7,49€!
kompis nevelk Big Grin nahuje es vispar source nopirku Big Grin
(30-10-2010 15:34)PeterB Rakstīja: [ -> ]Šajā nedēļas nogalē TF2 par 7,49€!

Dargi Sad
Lapas: 1 2 3
Atsauces saite