EVIL.lv

Pilnā versija: īsumā par teeworlds cup`u
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
Tātad, balsošana par kausa veidiem ir noslēgusies un neraugoties uz to ka parastais deathmatch saņēma par divām balsīm vairāk nekās "2on2 Capture The Flag" mēs tomēr izlēmām, ka kauss risināsies 2on2 ctf disciplīnā. Tas nozīmē, ka jums būs jāsadalās pa komandām ar savu vismīļāko online draudziņu. Ja kādam tāda nav, tad varat šinī pašā topikā pieteikties un meklēt otru komandas biedru.

Nezinīši, kuriem nav ne jausmas, kas tas ctf jeb capture the flag ir, varēs paspēlēt otrā evil teeworlds serverī un visu izpētīt. Bet praktiski būtība ir ļoti vienkārša -divas komandas (red un blue), kur vieni otriem cenšas nospert un aizvilkt uz savu bāzi karodziņus un par katru no pretinieka aizvilkto karodziņu pienākas 10 punkti(raunda limits būs 600 punkti, bet par to vēlāk). Turnīrā mēs izmantosim tikai vienu karti (ctf1), kas ir diezgan maza un vienkārša, ar kuru varēsiet iepazīties, kad mūsu redex palaidīs otru serveri(protams to varat darīt arī citos interneta serveros).

Registrācija un viss pārējais stafs vēl tikai būs, tāpēc šeit varam brīvi runāt un jautāt par visu kas attiecas uz šo tēmu.
/going pro on teeworlds
meklēju otru pusīti! =]
klasika Smile kur gan citur ja ne Latvijā - poh kā tauta nobalso, liksim citu Big Grin vietājie Šleserīši un Sķēlītes Big Grin
(23-10-2009 06:46)Laipnais Cālītis Rakstīja: [ -> ]klasika Smile kur gan citur ja ne Latvijā - poh kā tauta nobalso, liksim citu Big Grin vietājie Šleserīši un Sķēlītes Big Grin
Tev visur jāmeklē negatīvā puse? Edijs pasteidzās ar balsošanu pirms vispār bija iedziļinājies tajā, kā šādi kapi notiek.
(23-10-2009 06:46)Laipnais Cālītis Rakstīja: [ -> ]klasika Smile kur gan citur ja ne Latvijā - poh kā tauta nobalso, liksim citu Big Grin vietājie Šleserīši un Sķēlītes Big Grin
ko tu raudi tev tas vispār neskar

Iemesls kādēļ tika izlemts par 2on2 ctf ir tāds, ka tomēr negribējās izdomāt jaunu ameriku, jo praktiski šādi turnīri notiek vai nu mūsu izvēlētajā 2on2 ctf disciplīnā vai arī 1on1 dm.

p.s ALDI ja kas varam mēs raut kopā.
arggh, kas ar mani!? Smile
Es piesaku savu komandu. &penisTEAM

Kad tas viss varētu notikt? kaut kā varbūt ātri savākt komandas un tad lai viņas pašas spēlē izvēlētājos laikos pāris dienu laikā nevis noteiktā laikā, kad 100% kādam nebūs laika.
(23-10-2009 13:29)c3nsor Rakstīja: [ -> ]p.s ALDI ja kas varam mēs raut kopā.

oukei! Tik laicīgi ziņo kad! Wink
(23-10-2009 15:19)erid Rakstīja: [ -> ]kaut kā varbūt ātri savākt komandas un tad lai viņas pašas spēlē izvēlētājos laikos pāris dienu laikā nevis noteiktā laikā, kad 100% kādam nebūs laika.

Var arī tā, tad izsakat savus variantus par vēlamo laiku kad to visu varētu sadarīt. Nogale drošvien nederēs, tad varbūt kāds 3dienas/4dienas vakars?
(24-10-2009 00:20)c3nsor Rakstīja: [ -> ]Var arī tā, tad izsakat savus variantus par vēlamo laiku kad to visu varētu sadarīt. Nogale drošvien nederēs, tad varbūt kāds 3dienas/4dienas vakars?

Nākošnedēļ 3dien/4dien esmu Igaunijā. Aiznākošnedēļ no 3dienas dzeru līdz 7dienai. Man laikam šis pasākums atkrīt. :/
nu da , es ar mekleeju draugu Smile
10 punkti par 1 reizi? Nav bišku par maz Big Grin, serveros parasti ir pa 100. Takā cup varam uzlikt 50.
jā zinu Ro!, pats kkad vakar testēju un par katru aiznestu karodziņu ir 100 punkti +1 par savākšanu. palūgšu redexam, lai beidzot palaiž serveri otru, lai var izmēģināt cik tur ilgi var ieilgt tāds mačs, ja tikai 6x sanāk aiznest un tāda maza karte.
(24-10-2009 16:21)c3nsor Rakstīja: [ -> ]jā zinu Ro!, pats kkad vakar testēju un par katru aiznestu karodziņu ir 100 punkti +1 par savākšanu. palūgšu redexam, lai beidzot palaiž serveri otru, lai var izmēģināt cik tur ilgi var ieilgt tāds mačs, ja tikai 6x sanāk aiznest un tāda maza karte.

Viens sargā, otrs nes Big Grin. Ja labi spēlē manliekas var diezgan ilgi iet mačs.

EDIT. PS, kāda būs balva?
Mekleju otru pusiti!!!Smile
Kas grib??
es domaaju ka 2 vs 2 ctf buus baigi skumji Sad tajau labaak 3 vs 3!! Big Grin
(24-10-2009 16:59)Ro! Rakstīja: [ -> ]PS, kāda būs balva?

varētu jau pamēģināt Big Grin
(26-10-2009 20:35)R1berY Rakstīja: [ -> ]es domaaju ka 2 vs 2 ctf buus baigi skumji Sad tajau labaak 3 vs 3!! Big Grin

ctf1 ir mazākā iespējamākā mape Big Grin
a te kautkas vēl notiek ?
Lapas: 1 2
Atsauces saite