EVIL.lv

Pilnā versija: Par Teeworlds Cup veidiem
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Kā jau varbūt kāds nojauta, ir doma uzrīkot pirmo "Evil Teeworlds Cup". Bet vispirms jānoskaidro pāris lietas. Lūgums tiem, kas nedomā šādā pasākumā piedalīties neko nekomentēt un nebalsot. Ja nu tomēr kādam niez nagi, kā te parasti gadās, pievienošu vēlvienu variantu "neinteresē/nepiedalīšos".
spiedu pēdējo, jo nav kur uzspēlēt. :/
tā jau labprāt uzspēlētu. Smile
Pēdējais uzvar...!
Es par 1. jo tas ir intresantak...]
2 ownz Big Grin
neintresē/nepiedalīšos =)))))))))))
Nu atvainojos ka kko rakstu, bet kā es varu nenobalsot ja šāds piedāvājums neinteresē/nepiedalīšos*

(22-10-2009 01:49)c3nsor Rakstīja: [ -> ]Lūgums tiem, kas nedomā šādā pasākumā piedalīties neko nekomentēt un nebalsot.
izsišu visus ar āmuriem,
(22-10-2009 16:03)Patrona Rakstīja: [ -> ]Nu atvainojos ka kko rakstu, bet kā es varu nenobalsot ja šāds piedāvājums neinteresē/nepiedalīšos*
(22-10-2009 01:49)c3nsor Rakstīja: [ -> ]Lūgums tiem, kas nedomā šādā pasākumā piedalīties neko nekomentēt un nebalsot.
Patrona, es tā centos ar mazu humoriņu tam pieiet, bet tev jau kā nehumorīgam, vecim viss jāsabojā. Un vispār tai quotei bija turpinājums un tas bija tikai lūgums to nedarīt.

p.s izskatās, ka nepārāk daudziem šāda lieta interesē. priekš tādas spēles, kur nekas nav jāinstalē un nevajag nekādu mega kompi likās, ka varētu būt vairāk piekritēji.. :/
tas katrs par sevi variants ir diezgan lame, imo var speleet 2x2 dm, bet labaakais ir 2x2 ctf, vai apt instagib ctf
Atsauces saite