EVIL.lv

Pilnā versija: Cikls un gametype
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Izskatās ka esat jau iepazinušies ar spēli, vēlos dzirdēt no jums kādu ciklu jūs vēlētos redzēt. Kartes var atrast te: http://www.teeworlds.com/forum/viewforum.php?id=16
Man pitiktos mape kur katrs ir sava komanda un jadabu pretiniemku karodzins!!
Ceru ka saproti kadu domaju!!?Big GrinBig GrinBig Grin
tas ir CTF speeles tips, nevis mape, mums jaaizlemj par labu vienam, jo taa paarsleshjanaas nav tik viekaarsha
dm1 =]
Citāts:Posted by redex:
tas ir CTF speeles tips, nevis mape, mums jaaizlemj par labu vienam, jo taa paarsleshjanaas nav tik viekaarsha
Nu tad esmu par CTF....Undecided
hz, es abos ownoju
nez, man patik sis, kas ir, laikam tipa csdm Big Grin

Par kartem vel aspatishos Smile
katrs pa sevi un kartes cik vien dazaadas var, lai visu laiku mainaas uz kko jaunu
nu es domaaju taadas kartes kaa dm2 ir stipri par lielu, kaamer maz speeletaaju
(07-10-2009 16:57)redex Rakstīja: [ -> ]nu es domaaju taadas kartes kaa dm2 ir stipri par lielu, kaamer maz speeletaaju

Nevar uzlikt piemeram mapes sakuma un beigas vote lai varetu uzlikt mazaku mapi pa dienu kad parsvara onlaina ir 1 vai 2 cilveki..!!
rītos, naktīs dm, ctf pa dienu.
(07-10-2009 17:09)guchs Rakstīja: [ -> ]rītos, naktīs dm, ctf pa dienu.

+1 pareizi , pilniigi pareizi!!
tagat arii pa dienu nav pietiekami daudz speeletaaju

krietni paaragri domaat par dienas/nakts cikliem
Kaa jau te ieprieks tika mineets ka vajag peec iespeejas vairaak dazaadaaku mapju lai interesanti.. . Smile
Nevar jau gaidīt, kad te pēkšņi būs zadroti 24/7 Big Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Es personīgi apmierinos ar 15min spēli kādā brīvā brīdī, kad redzu tur kādu online.
Vajag taisīt gaļu, kad salien pilns serveris, nevis pa 4 spēlēt paslēpes. :[
negribat uzlikt lai mapes šad tad nomainās? man vnk nepatīk ka pēc tām 30 min. paliek tā pati mape. Sad
(08-10-2009 11:55)erid Rakstīja: [ -> ]Es personīgi apmierinos ar 15min spēli kādā brīvā brīdī, kad redzu tur kādu online.

Same... Man piekūst roka, ilgāk spēlējot to spēli!
(10-10-2009 18:18)Sexiigaa Podzina Rakstīja: [ -> ]
(08-10-2009 11:55)erid Rakstīja: [ -> ]Es personīgi apmierinos ar 15min spēli kādā brīvā brīdī, kad redzu tur kādu online.

Same... Man piekūst roka, ilgāk spēlējot to spēli!

+1 man tieši tas pats Undecided
Atsauces saite