EVIL.lv

Pilnā versija: Izlausanas
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
Ka zinams sodien pa tv3 plkst. 22:50 saksies jauna un ari pedeja seriala Izlausanas sezona!!
Gribetos uzzinat kuri sakatas izlausanos un ka pec jusu domam beigsies sis serials!?Big GrinBig Grin
Es skatos, bet ne pa TV . Visas sezonas vilku un skatijos eng, pirms vel bija latviski. Neesmu redzejis 4. sezonas beigas, tapec labak pagaidishu un neko trulu neteikshu, par to kas varetu notikt Big Grin
Drošvien kā jau visos seriālos,happy ending Big Grin
izlaushanaas jau buus taka hameleonu rotalas, bez beigaam un ies visu muuzu
Citāts:c3nsor Rakstija :
Nebutu gruti to izdarit jo vini tikai beg un td atkal apcietina, tad atkal izbeg un ta muzigi!!Big Grin
(06-10-2009 17:09)c3nsor Rakstīja: [ -> ]izlaushanaas jau buus taka hameleonu rotalas, bez beigaam un ies visu muuzu

++

varu teikt tikai to ka neies gan visu mūžu .....esmu noskatījies pēdējo sezonu diezgan intresanti tikai noslēgums gan varēja būt labāks
tas bums ar izlaušanos sen jau beidzies :DDDDDDDDDDD
Citāts:Posted by Stanjislavs
tas bums ar izlaušanos sen jau beidzies :DDDDDDDDDDD
Nu ir beidzies bet man piemeram ir intresanti paskatities!!!Tongue
velk to seriālu nežēlīgi. =/
(06-10-2009 17:09)c3nsor Rakstīja: [ -> ]izlaushanaas jau buus taka hameleonu rotalas, bez beigaam un ies visu muuzu
šoreiz tā nebūs, esmu noskatījies visas sērijas!
pagaidām labākais seriāls ko esmu skatijies,un beigās var gandrīz apraudāties Big Grin
Citāts:Posted by wFk - Šodien 21:01

Citāts: (Šodien 18:09)c3nsor Rakstīja: izlaushanaas jau buus taka hameleonu rotalas, bez beigaam un ies visu muuzu

šoreiz tā nebūs, esmu noskatījies visas sērijas!
pagaidām labākais seriāls ko esmu skatijies,un beigās var gandrīz apraudāties
Jajav wfk apraudajs beigas tad gan bus visas serijas jaredzBig GrinBig Grin
nekas ka nomira , bus otra dala kur vis bus ta pat tikai skofilda galvas vieta bus vina dela galva,
Sen jau seriaals ir beidzies... laikam kaut kur pavasarii... Veel bija laikam divas seerijas papildus... Labs bija seriaals... Jaagaida jaunaa Lost sezona, tur solaas risinaaties interesanti notikumi...
(07-10-2009 09:34)Lēkme Rakstīja: [ -> ]nekas ka nomira , bus otra dala kur vis bus ta pat tikai skofilda galvas vieta bus vina dela galva,
tu esi kroplis
(07-10-2009 10:04)GARAIS^ Rakstīja: [ -> ]Sen jau seriaals ir beidzies... laikam kaut kur pavasarii... Veel bija laikam divas seerijas papildus... Labs bija seriaals... Jaagaida jaunaa Lost sezona, tur solaas risinaaties interesanti notikumi...

Heroes > Lost > Uzlaušanās > Toms un Džerijs
Citāts:erid Rakstija:

Citāts:(Šodien 11:04)GARAIS^ Rakstīja: Sen jau seriaals ir beidzies... laikam kaut kur pavasarii... Veel bija laikam divas seerijas papildus... Labs bija seriaals... Jaagaida jaunaa Lost sezona, tur solaas risinaaties interesanti notikumi...

Heroes > Lost > Uzlaušanās > Toms un Džerijs
Uzlausanas ari bus???Big Grin
(06-10-2009 20:01)wFk Rakstīja: [ -> ][quote='c3nsor' pid='56480' dateline='1254841741']
pagaidām labākais seriāls ko esmu skatijies,un beigās var gandrīz apraudāties Big Grin

ka hameleonu rotaļās sašāva ridžu es arī sāku raudāt un ka spektras namam nebija jaunā rudens kolekcija tad vispār gandrīz nomiru
(07-10-2009 13:40)c3nsor Rakstīja: [ -> ]
(06-10-2009 20:01)wFk Rakstīja: [ -> ][quote='c3nsor' pid='56480' dateline='1254841741']

ka hameleonu rotaļās sašāva ridžu es arī sāku raudāt un ka spektras namam nebija jaunā rudens kolekcija tad vispār gandrīz nomiru

a ko tu doma par to,ka Teilore cieta aviokatastrofaa un bonusa veel bruuka tika ieputinaata savaa hatnjikaa un no bezdarbiibas gandriz nomira? 0_o da tur vispar nesaliidzinaat ar izlaushanos,buutu labaak uztaisiijis topiku,par to,kaa beigsies hamaleonu rotaljas 0_o
Edij +1 Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:

+ tā izlaušanās sucks hārd Big Grin
Lapas: 1 2
Atsauces saite