EVIL.lv

Pilnā versija: Pro Pilkki 2 v0.75
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3
Nu es taa skatos ka vakari sāk palikt garāki un cs arī sāk apnikt.. Tad nu varētu uzkapaat kaadu PP2 Turnīru...
Cik saptaru tad tagad itkā ir kautkāda jaunāka versija, nu vismaz mantā šķiet...
Jaunākā versija TE
un tu to rīkosi!? Big Grin
ja jā es PAR!
(25-09-2009 19:50)guchs Rakstīja: [ -> ]un tu to rīkosi!? Big Grin
ja jā es PAR!

Nu ja būs iedvesma un tauta ganjau rīkošu.. Tongue
Paldies, ka atgādinaji, kādreiz spēlēju ^^

Jāpiešaujas, par
es ari itkā varētu,kadreiz spelēju bik,bet nu man ar laiku var sanākt kad netieku ;/
No sākuma ganjau vajadzees kaadus testa variantus.. Smile
Novilkšu, paspēlēšu, ja patiks tad par.
tā arī ar to cs turnīru 2x2 un 5x5 nekur tālu netikām..
(25-09-2009 21:12)abdi Rakstīja: [ -> ]tā arī ar to cs turnīru 2x2 un 5x5 nekur tālu netikām..

Big Grin Tieši tā, jāsāk domāt cits. Var.
Ņemot vērā, ka kopš pagājušā gada biedru saturs forumā ir mainījies, pieņemu, ka var atrasties kāds, kurš nezin, kas ir Pro Pilkki 2.
Fiksi iekopēju no no oficiālā Latvijas Pro Pilkki portāla:
Citāts:Propilkki 2 ir somu domubiedru Team Procyon jeb Mikko Happo un Janne Olkkonen radītā virtuālās zemledus makšķerēšanas spēle.

[Attēls: procyon300.jpg]

Spēle ir vēl tapšanas stadijā, bet jau ir paspējusi aizraut tukstošiem pēc ledus un tusiņa alkstošo atkarīgo pasaulē. Šogad pat tika sarīkots pirmais Propilkki2 oficiālais komandu pasaules čempionāts.

Popularitātes pamatā ir fakts, ka spēle ir pieejama bez maksas un pie tam absolūti legāli.

P.S. Atceros kā pagājšziem ari Igoru (PPCC), swish un vēl pāris ļautiņiem spēlējām šito zemledus makšķerēšanas simulatoru. Angel
es tikko 10 min uzspēlēju un mani tā spēle nokaitinajā Big GrinBig Grin kko vel stulbāku nevar izdomāt :/
drīz jau izdomas arī kadu spēli kur nevis cs jaspele bet gan javada cilvēciņu, kas spēlē Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Tici man, spēlēt pret dzīviem cilvēkiem onlainā ir daudz interesantāk. Smile
Turklāt tas ir simulators. Ja Tu domā ka 10 min. laikā izvilksi lielo foreli, tad Tu rūgti maldies. Angel
es vispar neko neizvilku :/ man pat copes nevienas nebija Sad
Katrā ezerā ir attiecīgās vietas kur ir zivis. Ir ezeri kur ķeras labāk, ir tādi kur vispār gandrīz neko nevar noķert. Wink
buus janovelk!
Ja bus normalos laikos, es speletu, jo agrak loti biezi sito speleju Smile
(25-09-2009 21:18)Sexiigaa Podzina Rakstīja: [ -> ]P.S. Atceros kā pagājšziem ari Igoru (PPCC), swish un vēl pāris ļautiņiem spēlējām šito zemledus makšķerēšanas simulatoru. Angel

AND MEEE!!!!!
varētu pacopēt,

P.S Adata ir jau tāda stratēģija, ka tev ir CS komanda un tev jāuztaisa takttika kā viņi tur ies
(26-09-2009 11:08)Stanjislavs Rakstīja: [ -> ]P.S Adata ir jau tāda stratēģija, ka tev ir CS komanda un tev jāuztaisa takttika kā viņi tur ies

Neko nesapatu, bet jā labi Big Grin
Mēs ar Pastkasti saspēlējām 10 minūtes un izdomājām ka šodien/šovakar 20:00 būs jāuzcopē.
Tātad...

Visi, kas vēlas saspēlēt Pro Pilkki, laika intervālā no 19:45 - 20:00 pievienojas serverim. IP - 80.233.147.62

Izštukoju, ka būs Niemisjarvet ezers, jo tajā ir zivju daudzveidība (daudz foreļu, ir asari, raudas un tml). Ezers ir pietiekoši liels.
Sezona: Winter (ziema)
Dienas laiks: Afternoon (pēcpusdiena)
Spēles ilgums: 30 min.
Spēle sāksies 20:05

P.S. Jaizmanto tikai v0.75 (swish dotajā lejupielādē), jo ar dažādām versijām onlainā spēlēt nevar.
Cik serverim slotu?
Taisos pasaukt vel kadu draugu Tongue
Maksimālais spēlētāju skaits - 21.
Domāju, ka vari saukt droši, jo vietu ir pietiekami. Smile
Lapas: 1 2 3
Atsauces saite