EVIL.lv

Pilnā versija: retry
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Kā jau vaurums esat pamanījuši daudzi evil playeri mazās mapēs, kad viņus nošauj taisa reconnect. Pārsvarā to dara, lai atkal atjaunotos respawnaa, ja tevi nošauj jau raunda sākumā. Bet vēl ir tādi indivīdi, kuriem neiet un rezultāts ir mīnusa, viņi taisa reconnect, lai izskatītos kruti TABulā.

Man piemēram ļoti nepatīk, ja kādu nošauju raunda sākuma, a šis paņem uztaisa reconnect un nošauj mani...

Vai būtu iespējams uzlikt tā, ka ja lieto kommandu "retry", vai "recconect" tad uzliekas piemēram Bans uz kādam 2,3 min?

Vai vārbūt ir kāds cits veids kā apkarot šos recconektotājus?
nIk'd Rakstīja:Kā jau vaurums esat pamanījuši daudzi evil playeri mazās mapēs, kad viņus nošauj taisa reconnect. Pārsvarā to dara, lai atkal atjaunotos respawnaa, ja tevi nošauj jau raunda sākumā. Bet vēl ir tādi indivīdi, kuriem neiet un rezultāts ir mīnusa, viņi taisa reconnect, lai izskatītos kruti TABulā.

Man piemēram ļoti nepatīk, ja kādu nošauju raunda sākuma, a šis paņem uztaisa reconnect un nošauj mani...

Vai būtu iespējams uzlikt tā, ka ja lieto kommandu "retry", vai "recconect" tad uzliekas piemēram Bans uz kādam 2,3 min?

Vai vārbūt ir kāds cits veids kā apkarot šos recconektotājus?
Ir jau tādi kadri kas to dara ari dd2
Da labi to dara visi,kam nav gruti,es ar daritu,ja man kompis butu atrs,jo anyway nepaspeju tikt atpakal serveri noteiktaa laikaa Big Grin To biezak var redzet no adminu puses..bet man gan nekadu pretenziju nav...
Jap, tāda štelle būtu laba! =]
Vienā serverī bija tāa lieta, ka, ja Tu uztaisi vienu no šīm lietām -> "retry"&"recconect" , tad vienkārši tu netiec iekšā kādas 30 sec, ja tanīs 30 sec atkal mēģini iet iekšā serverī, tad atkal tās 30 sec paliek!
Es domāju, ka šāda leita visu atrisinātu!
nevajg tadas shtelles... vienk ja ir admins, tad lai nobano tadus, kas gandriz katru raundu retry taisa...
Nē vajag gan šo štelli, būtu baigi svētigi!!!
šī būtu laba lieta,jo es pats arii tā dažreiz daru un tad tā būtu kā mācība,lai vairāk to nedaru!
Smieklīgi.
AIZMIRSTI!!! =]]
es daudzreiz taisu retry , bet ne 2 lifes in 1 round.. tjipa uztaisu retry , pagaidu un izveelos , taa lai nebuutu dziivs.. takaa shito shtelli gan nevajag.. ja ir admins iekshaa var vnk uzlikt slay vai veel kko.
Laba lieta, REC! Piekrītu par tiem RC'eriem...
Jaa admini var slayot banot utt... bet tas krietni atrisinaatu darbu + nevienmeer admini ir serverii un nevienmeer to redz!
tas gan Smile iespējams, ka nodereetu.
REC! Tikai serverim tas naks par labu! un ka jau iepriekeja topix rakstija nejau visi admini to pamana! Tape man leiaks si lieta noder B)
Nu to var elementaari uzkodeet, domaaju ka Peeteris zin kaa to dariit un taa arii dariis, ja uzskatiis par vajadziigu Tongue
man nu galiigi netraucee , ja neskaita aisu , un nekas nav jaakodee ir gatavs plugins , mums bija ari ip tablju filtrs kas liedz paku suutiishanu uz paaraak biezhiem konektiem , bet tas tika nonjemts citu iemeslu deelj
nez, liex tas buutu lieki, nav nekas briesmiigs ka taa izdara, vismaz var veelreiz tai pashaa raundaa novaakt.. Smile
Ir iemesls atriebties. Smile
I love reconnecting! Smile
Atsauces saite