EVIL.lv

Pilnā versija: FIFA 09 TURNĪRS
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
nu tā, pēc liela pārtraukuma esmu atgrizies šai spēlē un esmu gatavs rīkot turnīru, bet ir tiekai viena problēma - CILVĒKU TRŪKUMS!!!

Tādēļ griežos pie jums, lai savāktos komandas un varētu sākt plānošanu.

Sīkāka info būs pieejama vēlāk, skatoties cik liela piekrišana būs šādam tūrnīram!

P.S BALVAS ir garantētas!

Būtu pateicīgs, ja šeit NERAKSTĪTU TIE, KAS NAV GATAVI PIEDALĪTIES ŠAI TŪRNĪRĀ. [savādāk brīdinājumi tiks doti]
kas,kur,kad,kādi notiekumi?????????
(11-07-2009 02:31)hungry Elf Rakstīja: [ -> ]kas,kur,kad,kādi notiekumi?????????

Sīkāka info būs pieejama vēlāk, skatoties cik liela piekrišana būs šādam tūrnīram!
Pats var izvēlēties komandu vai iedalīs?
(11-07-2009 13:21)Kobe 24 Rakstīja: [ -> ]Pats var izvēlēties komandu vai iedalīs?

Protams, ka pats! Brīva izvēle!
Atvainojos, ka diršu te kko, spēlēt noteikti nespēlēšu, bet jūs ar saviem debīlajiem jautājumiem nomierinaties, jums prasīja, lai piesakās kas spēlēs nevis kko citu. Katram nākošam tizlenim būs warna.
Es spēlēs un vinnēs
Es piesakos + Ja buus cilveeki + vakaros laikaaa no 21-23 varu uzspeleet Smile <c> GeL
Visticamaak ka es ariii tikai jaanovelk 09...
Es spelesu pa lube! mos i vinesu! Smile)
CPU 2.53Ghz , 512 mb ram - ar sitik pohains kompis pavilktu fifu ja nhl09 pavelk bez problemam!
Neuzskatiet to par spamu, bet ir lieliska iespēja paspēlēt fifas 09 turnīru šajā vietnē http://rp.stn.lv/tournaments/index.php?showtopic=11. Starpcitu tur arī notiek nhl 09 turnīri. Smile
blje bridinajums =/
nakamreiz taisam 09 hoheja turniru.
Taču piedalāties tur, kur iedevu linku.
kotok uztaisi hokeja 09 turniru.
Tur jau iet viens. Pēc šī beigšanās, atvērsies cits. Seko līdzi saturam, tajā mājaslapā.
Paldies,nakosreiz piedalisos.
Atsauces saite