EVIL.lv

Pilnā versija: PROBLĒMA
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Sveiki visiem. Esmu jauniņais šajā forumā, bet tas nenozīmē ka neko nesaprotu par TF2, bet vienu lietu gan nesaprotu. Big Grin
Ejot evil serverī man rādās: Server uses different tables.'' FAK the what, kas tas ir? Big Grin
p.s: iepriekšējā postā lasīju ka vajag apdeidot, bet kur tad lai es ņemu jaunos patčus, ja gx ir ciet? =/ Citur nekur nezinu. Sad
Kāds zin uz cik ilgu laiku ciet?
To es arī labprāt vēlētos zināt, bet diezvai šeit kāds zinās. Smile
Nekas nav ciet. Mājaslapā failus novilkt var, tikai, cik sapratu, viņiem serveris nav updeitots. Es arī ar to piektdien cīnījos, laikam Valves serveri neturēja slodzi Undecided
Es novilku jaunaako patchu bet netieku tf 2 - no permissions to run tf2. Ja izsleedzu steam saka ka tas ir jaaiesleedz. Kaads nevar paliidzeet?
Ja pareizi atceros, kad man bija šāda problēma, tad pie shortcut ir vai nu jāizdzēš -steam, vai jāpieraksta -steam.
Liels paldies par paliidizibu.
(27-05-2009 09:45)miha Rakstīja: [ -> ]Es novilku jaunaako patchu bet netieku tf 2 - no permissions to run tf2. Ja izsleedzu steam saka ka tas ir jaaiesleedz. Kaads nevar paliidzeet?

uzspied uz tf2 ikonas ar labo taustinu tad run as... un uzsleedz administrator un tad ies!
Atsauces saite