EVIL.lv

Pilnā versija: Team Fortress 2 Goes Free This Weekend
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Kā jau pēc nosaukuma nopratāt šo nedēļas nogali Valve atkal dāvās iespēju uzspēlēt steamoto tf2 par brīvu. Tātad tie kas nezin, kas tas par zvēru ir vai tomēr zin, bet nav vēl mēģinājuši, jo negribēja čakarēties ar zagto versiju paču meklēšanu vai kāda cita iemesla dēļ nav sanācis paspēlēt, tad nu atkal būs tāda iespēja.
Viss kas jums vajadzīgs ir bezmaksas Steam client`s, caur kuru jūs pēc reģistrēšanās un ielogošanās varēsiet lejuplādēt team fortressu2.

avotiņš - http://kotaku.com/5263586/team-fortress-...is-weekend
iedo link kur var normal nokachat!
Novelc to steam klientu, tad piereģistrējies, ielogojies un ej uz sadaļu Games tur varēs novilkt.
eu,Edij, nemāc dzīvot ok!? Angry Big Grin Big Grin
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD​DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD​DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD​DDDDDDDD
lab piedo :DDD
Laba iespēja tiem, kuri nav spēlējuši + vēl ja iepatīkas, tad, visticamāk, būs arī kāda atlaide uz šo spēli, kad iznāks spy & sniper update.
bļa, man neiet, bet gribās uzspēlēt :/
pirms 2 dienam nopirku jau esmu dabujis 15 achievus un vel nav apnicis Smile tiesam daudz vieglak ir nopirkt un samaksat to nelielo summu neka ik pec pus menesa cakareties ar tiem suuda patchiem un latvijas gļukainajiem serveriem kur teamplay ir 0
eu es taka gribetu nopirkt tf2 orginalo diska bet nau kur ja kads kka var izpalidzet sakat
spēļu veikalos drošvien ir, bet lētāk noteikti būtu pašā steamā nopirkt
man ir tads lugums ja kads var noladejat no gamerx.lv tf2 patchu un atsutat man jo kad es lageju man to failu nesaglaba??
tip nopirki tf un vajag tagad updeitus? :DDDDD
nee vinsh ir piraats, kas neko nenopirka
Atsauces saite