EVIL.lv

Pilnā versija: klasslimits
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
vajag klasslimitu? argumenteeti pamatojam ja var =]
funs lielāks, ja nav klasslimitu.. mani galīgi tas neskartu, ja pretī būtu 6 spiegi vai scouti.
Protams, ka nē, jo šī spēle ir tikai for fun un tas to ierobežo...
Katrs var spēlēt par ko vēlas un agri vai vēlu sapratīs ar ko vajadzētu spēlēt.
Piemēram man patīk pyro un es parasti jūtos tad dranķīgi, kad komandā jau ir kkur 3 pyro un vsjo
plugins kas neljau izveeleeties paraak daudz vienas klases speleetajus, taadejaadi cenoshoties panaakt speeles balansu - lai nespeelee inzhinier pret inzhinieriem
es sapratu par ko iet runa Big Grin un nee nevajag jo lai katrs speelee ar ko labaak tiik
(16-02-2009 20:38)maaris Rakstīja: [ -> ]Protams, ka nē, jo šī spēle ir tikai for fun un tas to ierobežo...
Piemēram man patīk pyro un es parasti jūtos tad dranķīgi, kad komandā jau ir kkur 3 pyro un vsjo

tapeec jau vajag klaslimitu, nebuus tev tie 3 komandaa
Bet ja ofensiiva ir parak liela Wink
Visiem gribas beigas kritot labi ar pyro Wink
Btw jums vajadzetu sarekruteet paaris adminus Big Grin
nevajag, kaa jau teicu mirc kaads tiko saacis speeleetaajs panjems piemeram turbinaa tik svariigo engineru un buuvees kkur baazee.
p.s es atnaaku tgd no darba gribu prosta paseedeet pasist atsleegu speeleejo 4x4 n nevaru..tf taa jau speeleju tikai deelj taa ka varu izveeleeties no 9 dazjaadaam klaseem attieciigi peec gariigaa kaadu veelos, tgd uztais kkadu apgraiziishanu ta kaada jeega no taa, cs tieshi taapeec apriebaas ka visu laiku viens un tas pats ak vai emka neko citu neredzi.
p.p.s uz snaiperiem var uzlikt limitu tos, tochna nevajag vairaak pa diviem, ja ir daudz speeleetaaju ja ir maz tad vsp viens jau var buut pa daudz.
ar ko tad inzhinieris labaaks par snaiperi ???? taada pati klase skaties no kuras puses gribi
(16-02-2009 20:43)c3nsor Rakstīja: [ -> ]nevajag, kaa jau teicu mirc kaads tiko saacis speeleetaajs panjems piemeram turbinaa tik svariigo engineru un buuvees kkur baazee.
p.s es atnaaku tgd no darba gribu prosta paseedeet pasist atsleegu speeleejo 4x4 n nevaru..tf taa jau speeleju tikai deelj taa ka varu izveeleeties no 9 dazjaadaam klaseem attieciigi peec gariigaa kaadu veelos, tgd uztais kkadu apgraiziishanu ta kaada jeega no taa, cs tieshi taapeec apriebaas ka visu laiku viens un tas pats ak vai emka neko citu neredzi.
p.p.s uz snaiperiem var uzlikt limitu tos, tochna nevajag vairaak pa diviem, ja ir daudz speeleetaaju ja ir maz tad vsp viens jau var buut pa daudz.

Pilnīgi piekrītu par sniperiem + arii skautus vareetu, lai misijas izpilde gruutaka Wink
(16-02-2009 20:38)maaris Rakstīja: [ -> ]Protams, ka nē, jo šī spēle ir tikai for fun un tas to ierobežo...

Es tavu mīļāko klasi saucu par "w+mouse1" Big Grin

Klasslimitu vajadzētu noņemt, jo tas tiešām spēli padara neinteresantu, it īpaši, ja kkāds retards spēlē par engiju, noliek sentriju huj zin kur, dispenseru vēl tālāk, tad jau nekas tur tāds nesanāks. Vienkārši ļaujat mums izbaudīt spēli!!1

P.S. +1 amolam.
nu kas ir snaiperis suudains zjiids kas kkur attaalumaa seezj n vaac fragus ne ar vinju pubaa vari normaali aizsargaat spotus ne iekarot. enginistiem ta vismaz sentrijs speeciigs aizsargs, tur nav jaabuut nezin kaadam skilam lai mauktu galvaas, ar snaiperi vsp tu neko neizdariis aizskrieshu pa stuuriem n nositiishu ar laapstu tas arii viss kas ar vinju buus. kas tad ir labaak (pienjemot ka speelejam 4x4) 2 vai 3 engijneri or 2 vai 3 snaiperi?

p.s nu skauts jau nu gan var palikt kaa ir ja vinji ir daudz tas tas komandai nu sapees domaju ka nerada, pat gluzji otraadaak
(16-02-2009 20:45)maaris Rakstīja: [ -> ]
(16-02-2009 20:43)c3nsor Rakstīja: [ -> ]nevajag, kaa jau teicu mirc kaads tiko saacis speeleetaajs panjems piemeram turbinaa tik svariigo engineru un buuvees kkur baazee.

Pilnīgi piekrītu par sniperiem + arii skautus vareetu, lai misijas izpilde gruutaka Wink

tu bladj tups esi vai tikai izliecies ? atljausim neierobbezhot skaitu eznhiju un aizliegsim skautus????????????? prosto seedesim abaas baazees visu speeeli
(16-02-2009 20:38)redex Rakstīja: [ -> ]plugins kas neljau izveeleeties paraak daudz vienas klases speleetajus, taadejaadi cenoshoties panaakt speeles balansu - lai nespeelee inzhinier pret inzhinieriem

nevajag class limit , jo ir spelets uz gamerx kkad sen sen , kad bija red team 16 engineri un blue bija ~80% demo mani un tad bija Fun , domaju ka classlimit samazina funlimit ;[[[
snaiperis tiek veiksmiigi izmantos uzbrukam pat cw, tas ka tu neproti ar vinju speeleet ir pavisam cita teema
Es domāju, ka varētu pašreizējiem limitiem pielikt +1 visur.
nav runa par to vai es protu vai neprotu bet par to vai citi prot, runaaju balstoties no pieredzes kaa citi speelee un neesmu redzeejis nevienu taadu mehu kas baigi nodereetu uzbrukumam vai aizsardziibai, prosta ar saniperi pubaa seed n krisii vaac galvas un punkti lec pa diviem liidzko kaadu palaid garaam(kas gadaas biezji, jo cik reizies ar heviju neesmu stuumis ratus un divi saniperi mauc pa chestu n nevar novaakt) taa dirsaa vairs ar savu suuda automaatinju neko neizdariisi.

p.s te nav cw, par ko tad es te runaaju.
redex shis nav cw un domāju ka šie teiksti stāsta par sevi to, lai šo nejēdzīgo klaaslimito nonjem...
Atlikt atpakaļ arii var :\
es uzskatu ka valve ir izveidjojusi perfekti nobalanseetu speeli un visas klases ir pilniigi vienaadas, un juus runaajat suudu un neko nesaprotat no speeles mehaanikas un jeegas, taapat kaa ar autoslay pubaa
un es uzskatu, ka tu esi ietiepiigs pimpis, jo savas domas uzskati par vieniigajaam n patiesajaam, tas pohuj ka visi saka preteejo un ka paareejiem ir svariigaakais jautriiba speelee nevis kkaada ierobezjoshana.
kaa pats 1x teici tf nav jaamaak lai buutu jautri un manuprat tas visavairaak tieshi attiecaas uz taadaam klaseem kaa enginer, jo huju tu kaadu noshausi ienaakot 1.x speelee n dabuunot shaut ar kkaadu jobanu demoman vai solideru
Lapas: 1 2
Atsauces saite