EVIL.lv

Pilnā versija: Vajadzīgie dzelži, lai spēlētu un fps uzlabošana
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Officiālās prasības, lai spēlētu TF2 ir:
Minimālās: 1.7 GHz Processor, 512MB RAM, DirectX® 8 level Graphics Card, Windows® Vista/XP/2000

Rekomendētās: Pentium 4 processor (3.0GHz, or better), 1GB RAM, DirectX® 9 level Graphics Card, Windows® Vista/XP/2000

Tomēr, pat ja jūsu PC atbilst rekomendētajām prasībām, publiskajos serveros var rasties nopietnas problēmas ar fps, tāpēc piedāvāšu vienu no labākajiem fps konfigiem, kāds ir pieejams: šeit.

BRĪDINĀJUMS: Šis konfigs radikāli maina TF2 izskatu uz slikto pusi, taču spēlēt kļūst manāmi vieglāk. Tāpat arī tiem, kas nezin ko dara komandas dotas sākumā, ieteicams izgriezt tās ārā līdz vietai, kur sākas MATERIAL vars_.
ja tas ir kkas līdzīgs, kā fpsbanana fps cfg tad nu nahuj tādu, kāda jegā tā izkropļot spēli..kādu laiku paspēlēju ar viņu tad pamēģināju bez sapratu, ka labāk tad mocos ar zemu fps, nekā šitā izčakarē visu tf

[edit] man kompim visi parametri ir stipri virs, bet fps krīt līdz pat 18

[editedit]

taadas, man prasiibas n fps ir diezgan kakains

CPU tips DualCore Intel Core 2 Duo E4500, 2200 MHz (11 x 200)
Sistēmas atmiņa 2048 MB (DDR2-533 DDR2 SDRAM)
Videoadapteris NVIDIA GeForce 8400 GS (256 MB)
Man pasham it kaa viss atbilst rekomendetajam prasibam iznemot atsuukato video karti kura arii dzen fps uz leju Sad
Lai izjustu spēli, pietiek ar stabilu fps, kurš nekrīt zemāk par 30. Pats uz sava nouta uz rezolūcijas 1280x800 ar fps konfigu izspiežu ap 30, lielā gaļā 15 Smile un spēles grafika vēljoprojām ir baudāma.
P.S pamanīju, ka konfiga failā ir iekļauta komanda mat_queue_mode 2, kas uz dual core procesoriem dod ļoti lielu fps pieaugumu, bet šīs komandas dēļ spēle ļoti bieži crasho (vienkārši iziet no spēles laukā, vai sliktākajos gadījumos seko auto restarts) tāpēc ja jums ir šādas problēmas tad ieteicams nomainīt uz defaulto mat_queue_mode -1
teikshu reaali, ar pentium D klases procesoriem shii speele nav speeleejama, un videokarte saakot ar 79xx+ seerijas karteem var speeleet uz max, ja vien procesors atlauj
to cfg jakonfigure kad esi spele , vai ari ir ka cs kur cs mape ir cfg kuru var sakonfiguret?

ja var tf2 mapite pls locationu pasakat =]

pls help es neponil ka tur jakonfiguree x[[[
tiripiri\team fortress 2\tf\cfg
atsutat kads pls uztaisitu to cfg

skype evons.lv

ludzu.
Atsauces saite