EVIL.lv

Pilnā versija: TF2 serveris!
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3
tf2
Nu re, beidzot arī ilgi plānotais un pamazām veidotais pārsteigums iziet tautās - evil.lv TF2 serveris Tongue

Serverī var spēlēt gan ar Steam versiju, gan non-Steam (drīz būs pieejama lejupielādei, pagaidām - sameklējiet paši, raksta komentāros ir norādes), ir arī statistika.

Liels paldies Rihardam (Jyyx) par servera uzturēšanu.

Servera adrese, protams, tf2.evil.lv, lai labi spēlējas Wink
Oho!Cerams tauta atri savaksies
jaateic paldies
ohhhh jeee ! NIce~1
Laikam būs jāpaskatās, kas tas par zvēru ir Smile
Tā jau feini, tik žēl, ka tikai 24 sloti
Vispirms aizpildi tos 24, pielikt vēl nav grūti.
emm kads nezin kapeec man ejot kada serverii raada "Server uses different class tables" ?
(11-02-2009 20:32)Vertu Rakstīja: [ -> ]emm kads nezin kapeec man ejot kada serverii raada "Server uses different class tables" ?

Novelc updeitu.

btw thanks veidotājiem.
(11-02-2009 20:34)Chakii Rakstīja: [ -> ]
(11-02-2009 20:32)Vertu Rakstīja: [ -> ]emm kads nezin kapeec man ejot kada serverii raada "Server uses different class tables" ?

Novelc updeitu.

paldies
forsi ka serveris! bet cerams ka nepazudis cilveki no cs Smile

un kapec taa majas lapa atveraas kaut kaads "skuja.lv" ?? Big GrinBig GrinBig Grin
šitā bija to konfektā vai kkas tamlīdzīgs, kas bija solīts? Big Grin
opaa, tagad tikai tautu savaakt un viss bumbaas!
Ar nepacietiibu gaidu ka varees novilkt, DC iemetu nebij FANO un DANGER arii nee Sad
Visu laiku gribēju paskatīties kas tas Team Fortess tāds ir.. laikam tagad ir iemesls to darīt Smile
Jautaajums- Failus ieliks?
skuuj - jo tā ir Riharda mājaslapa.

Vi4a - jā Smile

Laipno Cālīt - iemet aci gamerx.lv Wink

Sportiskā Garāža - izlasi vēlreiz pirmo postu.
skaidrs Smile

stulbi, ka man neiet šitā spēle. Sad
Es tev ieteiktu nedaudz finanšu resursu investēt jaunākas datortehnikas iegādē. Šo spēli (un arī citas) lieliski atbalstošus jaunus(!) datorus var iegādāties par 150-200Ls - ar nomaksu zem 20Ls mēnesī. Ja nu vēl kādu lietotu pameklē, tad vēl mazāk.
Un man 5Ls iedot.
man priecē,kad evil atīstas Smile
novilkšu tf2 un paspēlēšu,kadreiz jav bišku viņš pievilka mani pie ekrāna (:
Lapas: 1 2 3
Atsauces saite