EVIL.lv

Pilnā versija: Pamācība: kā novilkt video no Youtube.com u.t.t...
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Sveiki!

Tagad es jums pastāstīšu kā novilkt viedo no tādiem interneta resursiem, kā youtube, draugiem.lv and so on! Ir ļoti daudzas metodes, kā to panākt, bet es jums pastāstīšu tieši savu. Jums vajadzēs divas programmas: Orbit Downloader un FLV to AVI konvertētāju!

Tātad lielākajā daļā interneta resursu, video materiāli tiek glabāt *.flv formātos, un tas ir tāpēc, lai ietaupītu diska vietu uz kvalitātes rēķina! Orbit Downloader pati par sevi ir lejuplādēšanas programma, bet tai ir integrēts tūlis (Grab ++), kas spēj atklāt visus, kad uz tavu datoru tiek straumēt audio (mp3;midi;wma;wav;rm;ra;flv;rbs) un video (flv;avi;mpg;mpeg;qt;asf;mov;wmv;rm;flv) faili, un noteikt to atrašanās vietu uz servera. Bet nu sīkāk pie lietas:


1. Tātad vispirms novelkam abas sākumā minētās programmas!

2. Aizveram firefox (vai jebkuru citu interneta pārlūkprogrammu, kuru lieto), un instalējam Orbit Downloader!

3. Kad programma ir ieinstalēta, piesaistam to savai pārlūkprogrammai!

4. Atveram Orbit Downloader un pie Tools meklējam Grab++ un atveram!

5. Tagad ejam savā pārlūkprogrammā uz youtubi un sameklējam kādu video materāli. Ja nevari neko jēdzīgu atrst, tad ņem šo.

6. Kad video ir sācies, ejam uz Grab++. Tur būs parādijies get_video.flv Ieliekam pie viņa ķeksi un spiežam Download.

7. Atvērsies neliels logs, kurā būs info, par saglabāšanas direktoriju utt. Vnk spiežam OK.

8. Video sāks lejuplādi un, ja jums ir ātrs internets, pēc dažām sec būs novilcies. Ejam uz lejuplādes mapīti (defaultā: c:\downloads\) un redzēsiet, ka tur būs fails get_video.flv

9. Gatavs! Smile Smile Smile

Atcerieties tikai, ka nosaukums get_video.flv ir no youtubes vilktajiem materiāliem. No dr.lv vilktajiem bus savādāks nosaukums (visbiežāk gara ciparu rinda). Tagad tikai jūs varētu vēlēties pārkonvertēt video uz kādu sakarīgāku formātu. Tam varat izmantot jau pieminēto FLV to AVI konvertētāju. Par konvertēšanu sīkāku pamācību nesniegšu! Paldies par uzmanību

Ceru ka kādam noderēs Smile
To ko tu piedāvā tas ir sūds!Ieej šajā web(nekāda programma nav jākača un velc no youtube) http://videosaver.ru/
tagat zināšu ka tāds arī ir Smile bet es centos tikkai palīdzēt Smile
ak dievs ko tu tur esi samurgojis..
http://www.filsh.net -vsp vienkaarshaak un eertaak nemaz nevar buut. iemet linku izvēlies formātu kādu tev vajag (jāsaka ka tas ir pietiekoši plašs), pagaidi kad partaisās n kačā. ātrums arī ir normāls un kvalitāte vismaz ja uz mp3 taisa tad lieliska.
es uztaisiiju taadu kur galva jaaliek lietaa nevis kur viss chiki briki un gatavs Smile man patiik arii pasham kautko izdariit nevis panemt jau gatavu Smile
http://keepvid.com/

Šis ir īsākais variants, vienkārši ieliec linku un uzspied download. Nu cepums tev par cenšanos.
chakii man forshaaks tev nevar atsevishkji sakonverteet uz mp3 vai avi vai mp4 u.c ^___^
un saedelei - ta nu atradi lietu kurai buutu kkaada galva jaaliek lieta, ja man vajag no youtubes video vai dziesmu es netaisos tur likt galvu lietaa n chakareeties nez kaa lai kko novilktu, un domaaju ka citi netik. savu galvu buutu licis lietaa kaadu webu taisiishanaa vai kur citur noderiigi, nevis bezjeedziiga laika teereeshanaa. es jau tad varu picture laadeeshanaa arii uztaisiit nezin kaadu apkaarcelju caur hvz kaadu programmu un tad teikshu es labaak izveelos galvu lietot. domaaju shii ir viena no lietaam ko vajag peec iespeejas prakstiskaak n eertaak nevis kko lieki sarezjgjiit.
p.s taapat arii domaaju ka tu to pamaaciibu kkur izlasiiji, taakaa tu tur savas smadzenes vairaak par taa izpildiishanu neesi kustinaajis.
http://www.google.com/search?q=%22Tagad%...novilkt%22 Dodgy

Es gan visas tās jūsu megaprogrammas un megawebus ignorēju, nokopējot fiksi failus no browsera temp failiem un uzsitu vienu rindiņu komandrindā, lai nokonvertē uz dajebkādu formātu.
(10-02-2009 12:27)PeterB Rakstīja: [ -> ]http://www.google.com/search?q=%22Tagad%...novilkt%22 Dodgy

Es gan visas tās jūsu megaprogrammas un megawebus ignorēju, nokopējot fiksi failus no browsera temp failiem un uzsitu vienu rindiņu komandrindā, lai nokonvertē uz dajebkādu formātu.

prosta ignoreejam :-------------D
Big GrinBig GrinBig Grin njaa... nu lab paldies par cepumu Smile
Cepums SmileBig Grin
Izmanotoju Chakija ,jo vienkāršāk Big Grin
Paldies c3nzuurai! Smile
Es to orbit nesaprotu!
Itka visu izdaru pareizi palaizu kadu video bet tani grab++ nekas neparadas!
Es to orbit nesaprotu!
Itka visu izdaru pareizi palaizu kadu video bet tani grab++ nekas neparadas!
Atsauces saite