EVIL.lv

Pilnā versija: ANOTHER nhl 09 turnirs
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Mby velvienu nhl 09 turnirinu visi jau visticamak kad zin kas tas ir nezinu kadi bus jusu iespaidi par so topiku ja jums liksies pilnigi stulbi tad piekritu varbut vienkarsi cilveki veletos velreiz paspelet vai ari kads kam bija tehniskas problemas (kuras nu jau ir izlabotas) veletos normali paspelet un pacinities vieniga problema kad pats nevelos hostet speli jo mans nets sux so ja nu kads atbalsta sadu ideju tad itka varetu uznemties hostesanu ja atbalstat raxtat sini topika un ja velaties registreties ari raxtat sini topika Tongue
no, apriebaas nhl
Kornijs Rakstīja:Mby velvienu nhl 09 turnirinu visi jau visticamak kad zin kas tas ir nezinu kadi bus jusu iespaidi par so topiku ja jums liksies pilnigi stulbi tad piekritu varbut vienkarsi cilveki veletos velreiz paspelet vai ari kads kam bija tehniskas problemas (kuras nu jau ir izlabotas) veletos normali paspelet un pacinities vieniga problema kad pats nevelos hostet speli jo mans nets sux so ja nu kads atbalsta sadu ideju tad itka varetu uznemties hostesanu ja atbalstat raxtat sini topika un ja velaties registreties ari raxtat sini topika Tongue
maybe dauni neviens negrib ar tevi speeleet?
Nu nez ,es jau varu uzkapaat Smile
Laipnais Cālītis Rakstīja:
Kornijs Rakstīja:Mby velvienu nhl 09 turnirinu visi jau visticamak kad zin kas tas ir nezinu kadi bus jusu iespaidi par so topiku ja jums liksies pilnigi stulbi tad piekritu varbut vienkarsi cilveki veletos velreiz paspelet vai ari kads kam bija tehniskas problemas (kuras nu jau ir izlabotas) veletos normali paspelet un pacinities vieniga problema kad pats nevelos hostet speli jo mans nets sux so ja nu kads atbalsta sadu ideju tad itka varetu uznemties hostesanu ja atbalstat raxtat sini topika un ja velaties registreties ari raxtat sini topika Tongue
PISIES DIRST KROPLI NAHUJ!ja nav ko raxtit tad ej dirst dalbajops bla
PeterB izdari to kas bija jaizdara jau sen ar Korniju..
nomirsti loh.
Kornijs Rakstīja:
Laipnais Cālītis Rakstīja:
PISIES DIRST KROPLI NAHUJ!ja nav ko raxtit tad ej dirst dalbajops bla
Nenervozē puikiņ, pa nakti piečurāsi gūltiņu.
Lūdzu nebarot troļļus.
Atsauces saite