EVIL.lv

Pilnā versija: Pro'bleema ar portatiivo!
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
kaads nevar pateikt vai nezin kas noticis ar manu portatiivo! Ieejot netaa un lozhnjaajot, tas uzkaras... Paraadaas zils ekraans un sarakstiits ar baltiem burtiem kkaads errors!!!
Nets man piesleegts portatiivajam ar Waifai paliidziibu! varbuut kaads var ieteikt ko dariit?

sanaak, ka paseedi 10-15 min un dators izmet to erorru un restarteejas...

Varbuut kaads zin ko dariit???
a) Iztīri no drazām operētājsistēmu
b) Pārbaudi cieto disku, vai nav kļūdas. Vēl variants, ka kāda cita detaļa (RAM, piemēram), mirst.
c) Repair/reinstall Windows.
Kaa izpildiit tavu 1. un 2. ieteikumu????

P.S. Vnk gribas zinaat vai pasam to var atrisinaat vai nest uz remontu, jo daudz kas ir jaaadara sesijas laikaa, kas saistaas ar i-netu!!!!
ved uz remontu :DDDDDDD pats LUUDZU NEAISTIEC Big Grin pasa labad un datora
PeterB Rakstīja:a) reinstall Windows.
es vismaz taa dariitu, par cik man arii ir portatiivais ^_^
Pirmo ar Ad-Aware, otro ar scandisk. Pirmajam vajag Personal Edition novilkt, otrajam sameklēt, kā dara TO.
Man ir tāda pati problēma, taču man tas ir dēļ tā ka procesoram kūleris nerubī - t.i. ārā varu nosēdēt līdz pat 6-9h, bet telpā līdz 30min.
Iesaku pamēģināt tādā ļoti vēsā vietā pasēdēt, lai arī cik stulbi tas neizklausītos Big Grin
Un kas Tev tas pa modeli īsti ir?
BLUE SCREEN of DEATH Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Līdzīga problēma ar stacionāro. Izmetas tas pats zilais ekrāns. Diezvai tā ir vntilatora vaina.. Vairāk ticams tas ka RAM beidzas nost vai cita detaļa.. Bet jāpamēģina tas 1. un 2. punkts izpildīt

P.S. Windows reinstall nepalīdz... jau kaut kādas 2x esmu pārinstalējusi, taču tas nepalīdz... :/
Sexiigaa Podzina Rakstīja:Līdzīga problēma ar stacionāro. Izmetas tas pats zilais ekrāns. Diezvai tā ir vntilatora vaina.. Vairāk ticams tas ka RAM beidzas nost vai cita detaļa.. Bet jāpamēģina tas 1. un 2. punkts izpildīt

P.S. Windows reinstall nepalīdz... jau kaut kādas 2x esmu pārinstalējusi, taču tas nepalīdz... :/
Man taa arii bija ar stacionaaro... Windowsa paarinsteleešana nelliidzeeja - bija sabojaajies cietais... Naacaas pirkt jaunu!!!!

P.S. mana probleema ar portatiivo ir atrisinaata, taapeec varam sleegt ciet!!!!
Atsauces saite