EVIL.lv

Pilnā versija: CW.EVIL.LV
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
[Attēls: Untitled-1_01.gif]

Tātad, ejam uz http://cw.evil.lv, sākam ar "reģistrācija". Piereģistrējamies, ielogojamies un izvēlamies "cw", lai pasūtītu serveri uz mēnesi vai vairākiem (caur banku), vai "sms", lai izīrētu serveri uz 3h, 6h vai 12h ar telefona palīdzību. Vispār, viss ir turpat aprakstīts Wink

Kam CW serveru lietošana ir jauna lieta, esat aicināti izlasīt "Palīdzība", kur atradīsiet visu sev vajadzīgo.
Pa sms uz cik ilgu laiku serveri var dabūt?
Es tur meklēju, bet neatradu, takā kartes man nav, jādabūn caur sms
gribas uz ilgāku laiku..
Pastāsti, cik stulbs tu esi?

šobrīd pulkstenis: 21:19:06

ilgums:

1 h (NTP15, Ls 0.15)

3 h (NTP35, Ls 0.35)

6 h (NTP75, Ls 0.75)

12 h (NTP150, Ls 1.50)
Bet vai uz mēnesi var pa sms?
un cik tas maksā?
mlbl Rakstīja:Bet vai uz mēnesi var pa sms?
un cik tas maksā?
Nē nevar.
Sīkak lai iegadātos serveri uz menesi versies pie PeterB vai citiem galvenajiem evil.lv adminiem.
Teorētiski jau var sarunāt, ka tu atsūti 12Ls īsziņās, kas sanāk ~5Ls mūsu galā.
Tomēr daudz lietderīgāk tev būtu aiziet uz tuvāko bankas filiāli un pārskaitīt naudu tāpat, ar nelielu komisijas maksu (Hansabankā 0,80Ls, Unibankā 0,60Ls, citur - nezinu).
PeterB - par ko ir tā komisija Unibankā? Par vienu pārskaitījumu uz privātkontu (kurai bankai jums ir?) Es kautkā atceros, ka Uni bija 1ls. moš mainījies
Ja nemaldos tad Krājbankā bija 80santīmi.
My bad par Unibanku.
Citāts:Uz CITU BANKU: 1
Standarta pārskaitījums latos summām līdz Ls 50 000,00 (ieskaitot) (Naudas līdzekļu nodošana saņēmēja bankas vai starpbankas rīcībā tajā pašā dienā, ja maksājuma uzdevums tiek iesniegts bankā līdz plkst. 1200 , un nākamajā darba dienā, ja maksājuma uzdevums tiek iesniegts bankā no plkst. 1200 līdz 1700.)
Ls 0,60
Vienīgo reizi, kad Unibankā (principā gan vispār vienīgo reizi, kad to darīju bankas filiālē) kaut ko maksāju, paprasīja 2Ls, varbūt tāpēc, ka bija ļoti steidzami un izdevās pierunāt darbinieces apkalpot mani pusstundu pēc darbalaika beigām Big Grin

Vispār savādi, ka uz ne-savu kontu (kas ir bezmaksas līdz 10 kilolatiem) Hansabankā lētāk ir ieskaitīt no Unibankas nekā no pašas HB :/
PeterB Rakstīja:My bad par Unibanku.
Vienīgo reizi, kad Unibankā (principā gan vispār vienīgo reizi, kad to darīju bankas filiālē) kaut ko maksāju, paprasīja 2Ls, varbūt tāpēc, ka bija ļoti steidzami un izdevās pierunāt darbinieces apkalpot mani pusstundu pēc darbalaika beigām Big Grin
Kādā veidā var panākt, ka noformē pēc darba laika? Jo IBANKA un viņu sistēma laikam ir 2 dažādas lietas un redz, no kurienes viss nāk un iet. Tā varēja tikt pie administratīvajiem brīdinājumiem un tantiņa ietu Tevi meklēt on mission of filthy and bloody revenge :mellow:
Hax.
Bet patiesībā - gadījos pie aizslēgtām durvīm īstajā brīdī, kad viena no darbiniecēm no ārpuses pienāca un pieklauvēja, lai pārējās atver. Izmisuma pilnu sejas izteiksmi, durvīs stāvot, izteicu savu sāpi, tapu apžēlots, viena vēl nebija paspējusi no sistēmas izlogoties Big Grin
Curse on you, villain...
Tak kur probleema caur I-BANKU parskaitiit? nav pat jaiet uz nekaadu banku...
Problēma tāda, ka lielākajai daļai nav sava konta, līdz ar to arī savas i-bankas, bet mammai prasīt kauns, un draugiem/paziņām palūgt neiedomājas.
Nevis kauns prasīt mammai, bet ja mamma uzzinātu, tad ar metāla trubu, vienkārši, matemātikas grāmatu galvā iedauzītu iekšā.
Piekrītu cuk, par kkādiem slotiem/vipiem/serveriem
Nez ko mamma teiks Big Grin
DNB/Nord tikai 40 sant Big Grin
[youtube][/youtube]:shout:dizgan lēti serveru ire
es dabūju serveri par 3 ls uz visu mūzu Big Grin gan majas lapu, ACC, u.t.t.
blind Rakstīja:Pastāsti, cik stulbs tu esi?

šobrīd pulkstenis: 21:19:06

ilgums:

1 h (NTP15, Ls 0.15)

3 h (NTP35, Ls 0.35)

6 h (NTP75, Ls 0.75)

12 h (NTP150, Ls 1.50)
Wow lēti. :eek: A es ar banu varu dabūt to cw un spēlēt? Big Grin
Lapas: 1 2
Atsauces saite