EVIL.lv

Pilnā versija: teflon on problemo :D
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3
teflon atkal karteijais cilveks kurs doma ka ir talants (pro) Big Grin Big Grin Big Grin
Un kurs doma ka man ir [] ( wh wallhack vai ka vinu tur Big Grin ) Nju ja un vel tas problemas ar valodas zinasanam Big Grin Taks uzrakstit foruma zajavu nau gruti kadel piesieties serveri ?
neko daudz nesapratu no tevis teiktā. mazliet detalizētāk varētu paskaidrot.
n lai arī viņš domā, ka ir pro, kas tev no tā domā arī tu ka esi pro.
es esmu PRO
libido ir PRO
pro ir saīsinājums no profesionāls

A professional is a person in a profession that requires certain types of skilled work requiring formal training or education. In western nations, such as the United States, the term commonly describes highly educated, mostly salaried workers, who enjoy considerable work autonomy, economic security, a comfortable salary, and are commonly engaged in creative and .
es esmu PRO
Nitty ir PRO
Ko Juus te muļķi dzenat???
cuk Rakstīja:Nitty ir PRO
Nitty Rakstīja:
cuk Rakstīja:Nitty ir PRO
Tu pameti savu profesiju,takaa ej nahuj :shout:
Ja jūs būtu PRO, tad jūs ar to pelnītu naudu! :smart:
Tākā jūs ar to nepelnat, sorr, 'jus neesat PRO Big Grin

P.S pro var būt saisinājums no vārda prostitūta Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Es esmu PRO
Stanjislavs Rakstīja:Ja jūs būtu PRO, tad jūs ar to pelnītu naudu! :smart:

P.S pro var būt saisinājums no vārda prostitūta Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
mozg on?
Egons ir pro.
Ne nu ja pa teemu, Latvija ir savs PRO list un ja skataas uz pasaules fona no taa pro lista tikai dazhi skaitaas ''pro'' , tie kas spele evilaa vsp varat nesapnjot Big Grin
runa bija par to ka dzeks norm. speelee un uzskata sevi par autoritaati. t.i: ja vinjsh kaadu uzskata par cheeteri tad adminam neskatoties ir jaabano ja nee draud ar acc zaudeeshanu Smile

nesaku ka vinjsh kluudiijaas attieciiba uz kaadu kandidaatu bet saku to ka vinsh par to blaustaas kopeejaa chataa un chiiteris logjiski saak sleepties vai vispaar aiziet prom.
mazliet muljkjiiga riiciiba.
Magic Unicorn Rakstīja:
Stanjislavs Rakstīja:Ja jūs būtu PRO, tad jūs ar to pelnītu naudu! :smart:

mozg on?
Tieshi sim tas mozg ir ON!!!
Soader-Karlis^ Rakstīja:Ne nu ja pa teemu, Latvija ir savs PRO list un ja skataas uz pasaules fona no taa pro lista tikai dazhi skaitaas ''pro'' , tie kas spele evilaa vsp varat nesapnjot Big Grin
kurs taadu listu var apskatiit? Smile
es ari esmu pro :/
telefon
Lapas: 1 2 3
Atsauces saite