EVIL.lv

Pilnā versija: Izlasi pirms veido jaunu topicu!!
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
» Vēlreiz pārlasi servera noteikumus

» Iekļauj pēc iespējas vairāk informācijas (kad, kur, kas, par ko, SAITE UZ DEMO! To var atrast attiecīgā servera izvēlnē, HLTV sadaļā! (spiežam uz attiecīgās ikoniņas ar labo peles pogu un izvēlamies Copy Link Location / Copy Shortcut))

» Pamācība, kā noskatīties demo

» http://evil.lv/hltv.php?server=pub <-- DEMO!!

» ŠEIT atrodiet savu banu un iekopējiet tā detaļas!

» Admini spēj vērot jebkuru spēlētāju!

» Raksti skaidri un saprotami! Tas it īpaši attiecas uz virsrakstu, nerakstiet "PAR KO BANS??!?", bet gan paskaidrojošāku nosaukumu!

»Spēlēšana serverī ir privilēģija, nevis tiesības, tādēļ Tev jāpierāda, ka neesi vainīgs, nevis mums jāpierāda, ka esi!


» PIRMS RAKSTI SŪDZĪBU PAR BANU, NOSKATIES DEMO UN PĀRLIECINIES, KA BANS NAV PAR KOMANDAS BIEDRU VAI ĶīLNIEKU NOGALINĀŠANU!

» Ja bans ir "pilnīgi ne par ko" pat tad, ja neesi spēlējis serverī, ir ļoti iespējams, ka tev ir Lattelecom DSL interneta pakalpojumi (mDSL, MK, Apollo utt). Tiem ir lieliska īpašība - IP adreses tiek nejauši izvēlētas brīdī, kad tiek iestartēts vai pārstartēts DSL modems, tāpēc tu, iespējams, esi ticis pie IP, kas ir nobanota jau sen, tāpēc gaidi vien nākamo IP un mēģini vēlreiz.

» Alternatīva iepriekšējam variantam - gaidīt servera restartu, kas notiek katru rītu 5:00. Šādi atrisinās problēma, kad serveris maldīgi uzskata, ka IP ir banota.
Atsauces saite