EVIL.lv

Pilnā versija: Banned by Nitty!
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
ID: 20800
Niks: Magura
IP: 87.110.169.60
Ilgums: ∞
Iemesls: wh
Admins: Nitty
Laiks: 2008-12-12 14:01:18
Aktīvs: Jā

demo: http://evil.lv/demo/evil-0812121332-de_dust2.dem.zip

tas jau paliek smieklīgi..
samekleeshu momentus, patrona nesleedz topiku ciet pirms neesmu ielicis momentus, jo tu neesi tik ahuuns, lai tikai tavs viedoklis skaitiitos
Nitty Rakstīja:samekleeshu momentus, patrona nesleedz topiku ciet pirms neesmu ielicis momentus, jo tu neesi tik ahuuns, lai tikai tavs viedoklis skaitiitos
nu liec, liec Smile
nezinu visus chiitu veidus, bet kautkas vinjam ir. un nevis dveeselee bet kompiitii Smile
Laipnais Cālītis Rakstīja:nezinu visus chiitu veidus, bet kautkas vinjam ir. un nevis dveeselee bet kompiitii Smile
tukšas runas no tevis dzirdu, vien!
Magura Rakstīja:
Laipnais Cālītis Rakstīja:nezinu visus chiitu veidus, bet kautkas vinjam ir. un nevis dveeselee bet kompiitii Smile
kaa tur teikums sastaadiits ? Big Grin Big Grin Big Grin

kaa jau teicu ieprieksheejaa topikaa, no taa ka tu uz katru postu atbildeesi - labaak nepaliks
Nitty Rakstīja:
Magura Rakstīja:
kaa tur teikums sastaadiits ? Big Grin Big Grin Big Grin

kaa jau teicu ieprieksheejaa topikaa, no taa ka tu uz katru postu atbildeesi - labaak nepaliks
Big GrinBig GrinBig Grin

gaidīšu, tikai gribu, lai tas notiek nedaudz ātrāk kā pārējās reizes.. >.<
25:20.. velkam liidzi nitijam? :[ o.O peec tam apstaajamies un droshvien samukjiijam taa, lai tik traki nevelk liidzi...
Man shkiet tajaa demo ir kautkas aizdomiigs. :/
xWarriors Rakstīja:25:20.. velkam liidzi nitijam? :[ o.O peec tam apstaajamies un droshvien samukjiijam taa, lai tik traki nevelk liidzi...
jā, protams Big GrinBig Grin

noteikti, riktīgi tur vilku viņam līdzi..
xWarriors Rakstīja:25:20.. velkam liidzi nitijam? :[ o.O peec tam apstaajamies un droshvien samukjiijam taa, lai tik traki nevelk liidzi...
nostijos ar wh ...
nekaa nesaskatiju :/
varbuut kaadam ir veel momenti ?
Corratec Rakstīja:
nostijos ar wh ...
nekaa nesaskatiju :/
varbuut kaadam ir veel momenti ?
es nejau par wh tur biju domaajis, bet par meerkji kaa velkas liidzi ;[
Cik es to Muguru esmu skatījies nesaskatīju neko
Nitty laikus studijā, lūdzu!
psc gudrīši, nittij es neesmu nekad teicis ka mans ir vieniigais n pareizais leemums, aztec banu nonjeemu jo es pateicu ka 100 proc tiirs n redex pateica ka tiirs un man shkjiet ar to pietiek. n sho banu pats pateici ka tur nekaa nebuus un arii es noskatiijos -kur protams nekaa nebija. skumji bet te 50 vai pat vairaak proc adminu nejeedz atshkjirt un mani saak fascineet tavas pasha prasmes.
ja jau ir tie momenti tad vienreiz saliec demo ar laikiem nevis tik runaa.
n paareejie nahuj dirst beidz vai arii topiks ciet n viss, maguru ieskaitot.

p.s
vareet aatraa tik pie warnu sisteemas ta buutu miers.
c3nsor Rakstīja:psc gudrīši, nittij es neesmu nekad teicis ka mans ir vieniigais n pareizais leemums, aztec banu nonjeemu jo es pateicu ka 100 proc tiirs n redex pateica ka tiirs un man shkjiet ar to pietiek. n sho banu pats pateici ka tur nekaa nebuus un arii es noskatiijos -kur protams nekaa nebija. skumji bet te 50 vai pat vairaak proc adminu nejeedz atshkjirt un mani saak fascineet tavas pasha prasmes.
ja jau ir tie momenti tad vienreiz saliec demo ar laikiem nevis tik runaa.
n paareejie nahuj dirst beidz vai arii topiks ciet n viss, maguru ieskaitot.

p.s
vareet aatraa tik pie warnu sisteemas ta buutu miers.
izlasi manu postu - es to teicu patronai nevis tev

jaa, ielikshu laikus, neuztraucies
Noskatiijos 3 demkas un nav tur nekaa, unban.

Tiiri zadrochiits aims un 0 smadzenes, bet wh nav :/

Kustiibas taadas diivainas vinjam, bet nu ar to ir stipri par maz, lai pateiktu, ka vinjsh ir chiiteris.

Atvainoshanos nesagaidiisi, jo tu man ljoti nepatiic, bet unbanu, gan vajadzeetu.
Nitty Rakstīja:Noskatiijos 3 demkas un nav tur nekaa, unban.

Tiiri zadrochiits aims un 0 smadzenes, bet wh nav :/

Kustiibas taadas diivainas vinjam, bet nu ar to ir stipri par maz, lai pateiktu, ka vinjsh ir chiiteris.

Atvainoshanos nesagaidiisi, jo tu man ljoti nepatiic, bet unbanu, gan vajadzeetu.
vismaz atzini, tas ka tev nepatīku, neinteresē. Wink

bet nu ceru, ka unban būs ātri, jo ir gara nakts Big Grin
nu to ka tu man nepatiic es serverii pateicu apmeeram 20-30x
[AMXX] Ip "87.110.169.60" removed from ban list
Atsauces saite