EVIL.lv

Pilnā versija: NHL09 noslēguma ceremonija
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Beidzot arī ir noslēdzies mūsu necilais nhl09 turnīriņš un te būs neliels atskats uz to. Kopumā vērtējot diezgan draņķīgi izdevies gan deļ tehniskajām problēmām, gan dēļ dalībnieku neaktivitātes (ar to domāti tadi indivīdi kā LenoX un Krisiic), kurus īpaši gribētos sodīt. Varējāt jau tad vismaz nereģistrēties, lai nav lieki nav man un pārējiem jāmocās. Ceru, ka nākošo reiz to uztversiet mazliet nopietnāk un tādējādi cienīsiet citu iegūldīto darbu un pūles. Lai gan es ne vienu, ne otru vairs nekad negribētu ņemt šāda vai līdzīga pasākuma dalībā. Par pārējiem neko sliktu nevaru pateikt, jo desinjai bija problēmas ar tīklā spēlēšanu un aldim ar internetu un viņu spēkos tur neko izmanīt nebija.. Pārējiem jasaka liels paldies par dalību un aktivitāti. Pats pēc šī turnīra esmu sapratis vienu – nhl smird.. :lol:
Nu un lūk arī beigu rezultātu vietu sadalījums:

1. Detroit Red wings (Genius)
2. Pittsburgh Penguins (andergraun)
3. Calgary Flames (Patrona)
4. New York Rangers (KrisHs)
5. Colorado avalanche (flabby)
6. San Hose Sharks (ALDIS ZALGAUCKIS)
7. New Jersey Devils (c3nsor)
8. Vancouver Canucks (Wolfucis^^)
9. / 10. Minesota Wild (Krisiic)
Ottawa Senators (LenoX)

p.s apsveicam Geniusu, kurš turnīrā nezaudēja nevienu spēli un izskatās, ka arī tā īsti iesvīst ne pret vienu nesanāca ^___^
Vispār man šis turnīrs likās diezgan garlaicīgs. Vienīgā diezgan sakarīgā spēle sanāca tieši pret c3nsor :/
Chiiters
Jūūū....man ir cd hack :]
Un to vienu spēli kuru es uzspēlēju,jāsaka godīgi,bija ļoti grūti kautko izdarīt(tāpēc kad visu laiku lagoja) un biju vīlies turnīrā kā tādā un tas bija viens no iemesliem kāpēc es atsaucu savu dalību(un nevajag teikt kad es nebiju aktīvs,es tač tev uz PM aizsūtiju vēstuli ,kad es atsakos no turnīra tehnisku iemeslu dēļ un nevajag tagad mani padarīt par nožēlojamu kāpuru,kurā dēļ turnīrs nevar turpināties!!!!!!!!)
LenoX Rakstīja:Un to vienu spēli kuru es uzspēlēju,jāsaka godīgi,bija ļoti grūti kautko izdarīt(tāpēc kad visu laiku lagoja) un biju vīlies turnīrā kā tādā un tas bija viens no iemesliem kāpēc es atsaucu savu dalību(un nevajag teikt kad es nebiju aktīvs,es tač tev uz PM aizsūtiju vēstuli ,kad es atsakos no turnīra tehnisku iemeslu dēļ un nevajag tagad mani padarīt par nožēlojamu kāpuru,kurā dēļ turnīrs nevar turpināties!!!!!!!!)
Zinu, ka bija ķibeles ar visādām lāgošnam n visu, ko bet pacensties jau tik daudz varēj kā novadīt visu līdz galam.
Jā atsūtiji, tad kad man n pārējiem apnika gaidīt uz jums diviem un es pa visu forumu izmeklēju tevi (jo nezināju ka esi mainījis niku), lai aizsūtītu tev vēstuli. Nebūtu neko prasījis tā mes te vēl tgd gaidītu! Tgd tev lāgo tad tu teici, ka uzkārās nhl.

p.s neko nenomelnoju saku kā ir.
c3nsor Rakstīja:
LenoX Rakstīja:Un to vienu spēli kuru es uzspēlēju,jāsaka godīgi,bija ļoti grūti kautko izdarīt(tāpēc kad visu laiku lagoja) un biju vīlies turnīrā kā tādā un tas bija viens no iemesliem kāpēc es atsaucu savu dalību(un nevajag teikt kad es nebiju aktīvs,es tač tev uz PM aizsūtiju vēstuli ,kad es atsakos no turnīra tehnisku iemeslu dēļ un nevajag tagad mani padarīt par nožēlojamu kāpuru,kurā dēļ turnīrs nevar turpināties!!!!!!!!)
Zinu, ka bija ķibeles ar visādām lāgošnam n visu, ko bet pacensties jau tik daudz varēj kā novadīt visu līdz galam.
Jā atsūtiji, tad kad man n pārējiem apnika gaidīt uz jums diviem un es pa visu forumu izmeklēju tevi (jo nezināju ka esi mainījis niku), lai aizsūtītu tev vēstuli. Nebūtu neko prasījis tā mes te vēl tgd gaidītu! Tgd tev lāgo tad tu teici, ka uzkārās nhl.

p.s neko nenomelnoju saku kā ir.
Lagoja un pēc nokārās!
P.S. No lattelecom neko labāku nesagaidīsi Wink
LenoX Rakstīja:P.S. No lattelecom neko labāku nesagaidīsi Wink
NOT! Man pašam ir lattelecom un nevienu spēli nebij nekādu lāgu...
Genius Rakstīja:
LenoX Rakstīja:P.S. No lattelecom neko labāku nesagaidīsi Wink
NOT! Man pašam ir lattelecom un nevienu spēli nebij nekādu lāgu...
man ir mDSL
Ilgi nebiju te dēļ interneta problēmām ,iespējams būtu fināls starp mani un geniusu :shout:
hhahahah wolfucis pēdējais no visiem ,kas normāli visas speles izspeleja Big GrinBig Grin
Atsauces saite