EVIL.lv

Pilnā versija: Moviemaking un tā pamati.
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
Tātad, jāpastāsta evil komūnam, kas tas tāds ir - moviemakings. Daži varbūt jau ar to ir sastapušies, daži varbūt nē.


Tu esi nošāvis 3 cilvēkus galvā (wow ,isn't that cool?) un gribi to iemūžināt kādā filmiņā, bet neproti. Tā tu sāc rakties mūsu mīļajā tantē google.lv, vai arī ieej baltgames.lv un ieraksti forumā "PLZ HELP KAK JA MOGU SNIMATJ CS MOVIE". Tātad, ja tu rocies google.lv, tas jau ir progress, un domāju, ka tev nebūs grūtības to visu apgūt. Tu uzgrūdies virsū tādai lapai kā http://www.evaluate-design.net , un tur ir aprakstīts, kas, kur un kā. Bet, ja nu tomēr tu esi ierakstījis baltgames.lv forumā topiku, tad tev neveicas un es pastāstīšu, ko tev darīt!


Sākam ar to, ka tu nonāc saitā movienations.com, uzskatu to par labāko saitu, kur visu sākt no nulles, un lejupielādē failus, lai novāktu naudu un visu pārējo, bet tev rodas jautājums: "Kā es varēšu uzspēlēt cs, ja man nerādīsies nauda?" Vienkārši! Tu nokopē CS mapi vai arī vienkārši ieinstalē vēl vienu CS.


Tagad tu nonāc pie slēdziena, ka viss, tagad ir jālejupielādē fraps, bet tagad tev smadzenes iebļaujas: "STOP!" Ja tu filmēsi ar fraps, tev video izdosies tik pat labs kā Aigara Kalvīša profils. Tad atkal tev palīgā nāk smadzenes un bļauj: "Tu no movienations.com lejupielādēji failus, kuri nepieciešami, lai varētu ierakstīt video normālā kvalitātē!" Tu pasmaidi Smile un saproti, ka viss ir vērsts uz labo pusi un jāķeras klāt visai šai padarīšanai, jo esi jau iztērējis veselu stundu, lai visu šo padarīšanu vispār atrastu.


Tātad, mēs ieejam progā ar nosaukumu CS, kura tika jau iepriekš apmēram 10 reizes pieminēta šajā rakstā, un palaižam mūsu demo (ja kāds nezin kā to izdarīt, tad pateikšu priekšā - viewdemo demonosaukums) un atrodam mūsu skaisto -3 galvas. Tagad mēs ķeramies klāt filmēšanai, bet kad tu jau tulīt atvērsi fraps, tavas smadzenes atkal bļauj:"STOP!" Tu ieej cs un atceries, tu taču lejupielādēji failu moviemaking.cfg (ja kāds nezin kas ir cfg, tad meklējiet mūsu tantē vai arī vienkārši ejat baltgames.lv un rakstiet foruma topiku) un tur ar F1 un F2 pogu palīdzību tu vari sataisīt vairākus bmp failiņus, no kuriem izveidosi savu ūberfragu kino. Tā nu tu ķeries klāt gaidi 5 minūtes kamēr viņš tavu fragu nofilmē un viss, beidzot esi sagaidījis to brīdi, ka tev ir tas izdevies un tu esi pārvarējis idiota barjeru.


Bet nu sākas problēmas. Tu pa istabu bļauj:"Bet kur lai es atrodu tos bmp failus?!" Un izbrīnīts vēries savā monitorā, kamēr tava mamma no virtuves saka:"Nebļausties muļķi!" Tad atkal palīgā nāk smadzenes un ziņo hjūstonai, ka šos failus tu vari atrast iekš cs mapītes. Tā nu tu laimīgs ieej My Computers un spied uz cs mapītes un pamanot šos visus failus tu atkal iebļaujies:"WTF?" Un mammas pretreakcija ir tāda, ka viņa atnāk uz istabu un iemet tev ar ābolu pa galvu. Tu paraudi 2 minūtes un ar punu galvā turpini štukot, kā lai dabon šos visus failus vienā veselā.


Tad nu tu lejupielādē tādas programmiņas kā VirtualDUB un Sony Vegas. Tu ieej VirtualDUB un atver visus šos failus vienā veselā uncompressed avi filmiņā, kas aizņems ne vairāk, ne mazāk kā 1 - 6 GB. Un šeit tu jau domā:"Beidzot es to izdarīju un tagad man ir moments!" Un smadzenes bļauj:"STOP! Kurā dirsā tu bāzīsi savu momentu kurš sver 2 GB?!?!?"


Tā nu tu ieej Sony Vegas un pamani viskautkādas fīčas un neredzētas lietiņas, kuras gribi paspaidīt, bet atceries ka 3h jau ir notērēts un nu vienreiz jāpiebeidz šī lieta. Tā nu tu atver savu ahūno momentu un sāc to apstrādāt ar 10 efektiem, 10 pan/crop fīčām un citām lietām. Noskatoties tu iedomājies:"Jā, man tas ir izdevies, beidzot es esmu uztaisījis sevis cienīgu video!" Tad nu tu ej File > Render As... ieraksti nosaukumā: t3h_frag_by_[pr0-team-=k1ll3r=-]frag.wmv un pagņaļi.(Šajā laikā tu nepieskaries pat pelei jo saproti, ja tu to darīsi tad tavs moments būs kā Aigara Kalvīša profils.)


Pēc 20 minūtēm tavs moments ir norenderots 10 reizes izrauts dibenā un lūk tu vari to skatīties caur savu jauko winamp un sūtīt draugiem lielīties, ka redz tu esi uztaisījis savu 3 galvu momentu ar 10 efektiem kurus viņi nemūžam nemācēs!


Ceru šis raksts jums kaut cik palīdzēs ieiet sarežģītajā moviemaking pasaulē.
vareeji iztikt bez nenormaalas leksikas , bet nau ne vainas x]
keap saki EN lai raksta iekš ED par AE! Sad
IguaNa +1

Par tēmu:

Liels paldies, par labām mājaslapām...x]
Pamācība laba! Big Grin
TNQ pamaciiba laba un viss iznaaca ;]]
daudziem noderēs Smile
Jaa pamaaciba laba!
Man patika ka tu to visu pasniedzi,dazhreiz sanaca smiekli Big Grin
Bet pamaciiba tieshaam labaa Smile
atceros savu pirmo movie .. taads suuds sanaaca! un man ir slinkums gar to visu chakareties , jo tas ainjem paraak daudz laika Big Grin +ja vel gribi unikalus specifektus u.t.t


Nu , bet visparibaa paldies keap! Pameginashu vel kaadu graustu uztaisiit
Liels paldies! Smile
Esmu mēģinājis kādas 4 reizes, bet nekad tā īsti labi nav sanācis! Sad
jā pamacība labe, bet prieksh manam smadzēnēm mazliet par grūtu :freak: :knife:
ty!!!! B)
INFERNO Rakstīja:ty!!!! B)
stop spamming :shout:

p.s. pamaciba laba klasesbiedrs lasot nokrita uz zemes aiz smiekliem :/
Kornijs Rakstīja:
INFERNO Rakstīja:ty!!!! B)
stop spamming :shout:

p.s. pamaciba laba klasesbiedrs lasot nokrita uz zemes aiz smiekliem :/
Kas tur bija pa spamošanu? Ja nezini, ko nozīmē ty, tad neraksti neko :shout: :knife:
Chakii Rakstīja:
Kornijs Rakstīja:
INFERNO Rakstīja:ty!!!! B)
stop spamming :shout:

p.s. pamaciba laba klasesbiedrs lasot nokrita uz zemes aiz smiekliem :/
Kas tur bija pa spamošanu? Ja nezini, ko nozīmē ty, tad neraksti neko :shout: :knife:
Kornij drīzāk tu pats iespamoji nejau viņš!!!!
;cuvaks prosti pateicās a tu uzreiz lec virsū un kaut ko piepisies..!!!!!!!!
labs apraxts thx!! beidzot vareesu uztaisiit muuviju Big Grin
man agrak bija loti daudz demkas ar uber momentiem, bet problema, ka muviku nemaku uztaisit.
šis varētu noderēt.
Petja Rakstīja:man agrak bija loti daudz demkas ar uber momentiem, bet problema, ka muviku nemaku uztaisit.
šis varētu noderēt.
kaadaa jeegaa kko raxtiit miroshjos topikos??
Lapas: 1 2
Atsauces saite