EVIL.lv

Pilnā versija: Banned by Nitty
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3 4
Kāmōn, tas jau paliek smieklīgi

ID: 20199
Niks: Magura
IP: 87.110.169.60
Ilgums: ∞
Iemesls: wh
Admins: Nitty
Laiks: 2008-11-24 21:49:15
Aktīvs: Jā

Apraksts: Nitty, es tevi 2x ar dlg parāvu, tu pat mani palūrēt nepaspēji, moška tomēr demo noskatīsies? :lol:
Atkal jāgaida nedēļa, kamēr visi purni izdomās noskatīties demo :?

demo: http://evil.lv/demo/evil-0811242125-de_nuke.dem.zip

No words to say
man reaali vienalga, ko tu raksti, tu nevienam sheit nepatiic, tu chiito un tu vari iet nahuj.

viss.
saproti , tu te vnk neesi gaidiits ...
un visi veelas lai tu ietu prom
Nitty Rakstīja:man reaali vienalga, ko tu raksti, tu nevienam sheit nepatiic, tu chiito un tu vari iet nahuj.

viss.
Tas mani neinteresē, es nečītoju, un nevaru gan! :]

tu demo noskaties, un apraujies

4. C0RR4T33C > Ja tu esi tik liels pokemons, or smth else :O
dēļ, tā ka es kkādam Nittyjam un veel daudziem nepatiiku nevar banot

Mani neinteresē, ka nepatīku, gribu TAISNIIGUMU
ne jau deelj taa ka tu nepatiic, tu chiito un to visi admini saprot un zin, vienkaarshi apniik gaidiit, kad tev pasliidees kaaja
Nitty Rakstīja:ne jau deelj taa ka tu nepatiic, tu chiito un to visi admini saprot un zin, vienkaarshi apniik gaidiit, kad tev pasliidees kaaja
Ja nečīto var paslīdēt kāja?

Tad tu uz baumām mani nobanoji? NULLE
uz kaadaam baumaam dauni, uz to ka es tevi skatiijos jau hvz, cik kartes un tu chiito, bet nav taadu momentu, lai paraadiitu visiem to ka tu chiito, ja te dazhiem vajag 101% momentus

nulle!
Nitty Rakstīja:uz kaadaam baumaam dauni, uz to ka es tevi skatiijos jau hvz, cik kartes un tu chiito, bet nav taadu momentu, lai paraadiitu visiem to ka tu chiito, ja te dazhiem vajag 101% momentus

nulle!
Tiešām sāk likties, ka tu no ši komūna adminiem esi tas vislielākais nulle, reāli tu nevari parādīt kur es itkā kaut vai 99.99999%
Kraties nafig libido doma tapat ka es ka tew ir wh jo tu vienmeer izlien tad ka cilveks ir aizgriezies ar muguru
nu man pohuj, esmu nulle, so what ?

gtfo!
Nitty Rakstīja:nu man pohuj, esmu nulle, so what ?

gtfo!
ej nomirsti?
Citāts:Andri: libido jau pats ar [] mauc, kas tas par administratoru?
Big Grin Big Grin Big Grin viss skaidrs, vari pisties prom, uzlieciet kaads vinjam forumbanu
opaa opaapaa ... Tagad vareesi savas beedas pienaa nosliicinaat.
Magura Rakstīja:Mani neinteresē, ka nepatīku, gribu TAISNIIGUMU
Kur tu to savu taisnigumu liksi, ja atgrieziisies. Tipa tev patiks spēlēt ar domu, serverii tu patiic vieniigi flaby.? Kr4 atrodi sev serveri, kur tu visiem patiic un spēlē.
Uz neredzēšanos ( i hope so)

P.S. salauz kājas
Cigaro Rakstīja:
Kur tu to savu taisnigumu liksi, ja atgrieziisies. Tipa tev patiks spēlēt ar domu, serverii tu patiic vieniigi flaby.? Kr4 atrodi sev serveri, kur tu visiem patiic un spēlē.

P.S. salauz kājas
+10001 Big Grin
un tas par flabby vispār, gandrīz no krēsla nokritu Big Grin
varētu būt ka flabby ar viņu runā tāpēc ka viņi ir radinieki! :hypnodisk:
Cigaro Rakstīja:

P.S. salauz kājas
made my day
lohi.
man pohuj, demo neskatīšos, lai redex izdomā, ko darīt. man tik patīk teiciens -visi zin, ka viņš spēlē ar wh, bet pierādīt neviens nevar. par to smieklīgo aztec demo vsp nerunāsim,kur 90 procenti no adminiem saka, ka čīti, kgan tur čītiem ne tuvu.
un vēl taka mazi bērni tgd viens uz otru dirš -tu spēlē ar wh, inekā tu pats spēlē, es redzēju, ine,.. mans tētis var iedot tavam tētim pa muti..
nu sorry c3nsor, nevaru atrast taadu momentu, kursh tev dereetu.
Magura Rakstīja:
Nitty Rakstīja:nu man pohuj, esmu nulle, so what ?

gtfo!
ej nomirsti?

Andri: libido jau pats ar [] mauc, kas tas par administratoru?
iliec demku ,kur man redzami [] ,atdošu savu ACC ,ja nevari tad gtfo un bb...
atstājiet banu ,jo viņš 4īto :/
Lapas: 1 2 3 4
Atsauces saite