EVIL.lv

Pilnā versija: NHL09 turnīra tabulas un rezultāti
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
Šeit atradīsim visas turnīram nepieciešamās tabulas un rezultātus.

Atgādināšu dažas lietas, ko noteikti vajadzētu ievērot un atcerēties:

-pirms spēles noteikti atslēdziet visu, kas varētu bremzēt internetu(lai nav taka man, ar vienu spēlēju turnīra spēli un nenormāli raustās, nesaprotu kāpēc tā, jo man viss tak ir izslēgts..beigās joka pēc prasu vai viņam nav gadījumā utorrents ieslēgts un šis atbild -jā, vai tad jābūt izslēgtam?!);
-spēlējam uz difficult līmeni (nomainīt to varēs hostētājs);
-uzvarētājs obligāti uztaisa pēc spēles screenu, kur redzams beigu rezultāts (izskatās apmēram šādi) Un screenu ievietojam šinī pašā sadaļā, kā atbildi;
-spēles laikā arī noteikti neminimizējam nhl, jo tad pārtrūks savienojums ar pretinieku;
-un pēdējais, silti iesaku ar kādu vismaz vienu reizi jau iepriekš izspēlēt, lai ir skaidrs ka viss ir kārtībā;

Un tagad par tehniskajām ķibelēm. Pats no tā visa neko īpašu nerubiju, tāpēc skaidrošu, kā skaidroja man. Cik esmu spēlējis ir gadījušās trīs problēmas.
Viena -lāgi, otra -kad nevar piekonektēties pie kādas ip vai kāds nevar pie manējās un trešā -viss aiziet, bet spēles pirmais iemetiens atkārtojas, kā rezultātā nevar sāk spēli.

Pirmās divas problēmas itkā varot atrisināt ar roosteri (nav man skaidrs, kas tas īsti ir, bet palīdzot. Noņemot laikam komentētāju (samazina lāgošanu) un vēl tur kkādas figņas). Šo roosteri mēs varam lejuplādēt šeit . Kas ar viņu jādara ir paskaidrots help failos. Pats viņu itkā esmu salicis veiksmīgi, tāpēc ja rodas jautājumi vai ir kādas neskaidrības, tad privāti dodiet ziņu.
Bet sākumā meģinām spēlēt bez roostera un to stellējiet tikai tad, ja juus nevarat pievienoties pretinieka ip un pretinieks nevar pievienoties juusu ip.

Un trēšā problēma rodas, ja jums ar pretinieku atšķiras "fmisc.viv" fails, kas atrodas "EA Sports/ NHL 09/ preload" mapē. Tātad sarunājiet ar pretinieku, kurš no jums to nokopēs n pārsūtīs jums (protams attiecīgi pārsūtīto failu jūs kopējat savā preload mapē, aizstājot ar esošo). Bet šo dariet tikai tad, ja jums šī problēma ir, nevis pirms spēles jau kko sūtiet.

Beidzot pie lietas. Tākā beigu beigās esam salasījušies 10 spēlētāji, tad būs 2 grupas ( A un B ) katrā pa pieciem dalībniekiem(spēlētājus pa grupām sadalīšu pēc nejaušības principa). Spēļu laiki nebūs nekādi striktie, tos sarunāsiet katrs ar katru paši (vienīgi,ja būs kāds neaktīvais un sāks "kavēt pagastu", tad gan tiks noteikts spēļu gala termiņš. Neierašanās gadījumā tiks piešķirts zaudējums). Būtu vēlams, ka ja jūs esat pie pc un jums ir laiks uzpēlēt tad arī ienāktu skype pub čatā, jo domāju, ka tā jums pašiem būtu pārskatāmāk un vienkāršāk atrast un sarunāt spēles ar pretinieku.
Katras grupas pirmie 4 attiecīgi sadalīsies tālāk play off`os, bet pēdējie protams "brauc mājās" ( :lol: )

A grupa B grupa

[thumb=272_afgrupa.jpg] [thumb=272_bfgrupa.jpg]

New Jersey Devils (c3nsor) -skype c3nsor72
Ottawa Senators (LenoX) -skype ron4ix2
New York Rangers (KrisHs) -skype joujou1140
Calgary Flames (Patrona) -skype nnauris23
Colorado avalanche (flabby) -skype FlaBBy^
San Hose Sharks (ALDIS ZALGAUCKIS) -skype publiskajā
Detroit Red wings (Genius) -skype genijs_
Minesota Wild (Krisiic) -skype krisisp
Pittsburgh Penguins (Desinja/andergraun) -skype publiskajā čatā Guntis Dobkevich
Vancouver Canucks (Wolfucis^^) -skype evons.lv

Ir notikušas nelielas izmaiņas dalībnieku vidū. Tākā desinjai ir tehiskas problēmas ar spēlēšanu tīklā, tad viņa vietā mums ir cits spēlētājs, kuru skype pub čatā varēsim atrast ar vārdu Guntis Dobkevich un viņa komanda būs tie paši Pittsburgh Penguins.

Komentāros jau minēju, ka spēlētaju neaktivitātes deļ iespējams no grupām play off kārtā tiks tikai pirmās divas komandas un tā arī notikās. Un play off kārtā ar pretinieku jāizspēlē divas spēles no kurām labākais tiks finālā, bet otrs turpinās cīņu par trešo vietu.

PLAY OFF

Par iekļušanu finālā:

New York Rangers (KrisHs) vs Pittsburgh Penguins (andergraun)
0 : 3
0 : 3
un
Detroit Red wings (Genius) vs Calgary Flames (Patrona)
7 : 0
7 : 1

Par trešo vietu:

Calgary Flames (Patrona) vs New York Rangers (KrisHs)
3 : 0
3 : 0

FINĀLS:

Detroit Red wings (Genius) vs Pittsburgh Penguins (andergraun)
1 : 0
6 : 1
[Attēls: 74f7b9dda94797f03943853922a5cc41.JPG]
sis neskaitas!
[Attēls: nhliq2.png]
[Attēls: w800.png]
Paldies Wolfuci.
[Attēls: 2331446bb52c4d3aab49aee9b9d94e91.JPG]
[Attēls: asdasdasfb0.png]
Par rezuultaatiem nebaidaties, ja nav ielikti, jo pa vienam netaisos likt. Kad salasiisies pa vairaakiem ta salikshu.

Un izlasiet visu kas tur sarakstiits augshaa savadaak jau chiikst skype ka atkaartojas iemetieni. kapeec tad es to visu tur aprakstiiju.

jaa un par skriiniem, manis pec varat nelikt bet ja pretinieks man peec tam teiks ka taads rezuultats nebija un uzvareetaajs nebuus uznjeemis skriinu tad abiem pa 0 punktu.
[Attēls: nhl1wq6.th.png][Attēls: thpix.gif]
[Attēls: nhl3uo4.th.png][Attēls: thpix.gif]
[thumb=101_cupsss.jpg]
psc man kads time on attack , sitieni pa varteim speletaju trieksahna bortos bet tikunta lose Big GrinD
Psc, jums te ne tikai kkādi cs turnīri, bet arī ar sportu kaut kādi tur turnīri. :o MALAČI! Smile man vajadzēja aatrāk te sākt spēlēt... :/ būtu maybe arī zvaigzne. ://
Nu vismaz kkas saak kusteet. Izdomaju, ko dariisim ar taam ip pie kuraam nevar piekonekteeties, ja viens pie otra nevarees tad abiem pa divi punkti un miers.
fabolous Rakstīja:Psc, jums te ne tikai kkādi cs turnīri, bet arī ar sportu kaut kādi tur turnīri. :o MALAČI! Smile man vajadzēja aatrāk te sākt spēlēt... :/ būtu maybe arī zvaigzne. ://
VIP noperc
c3nsor Rakstīja:Nu vismaz kkas saak kusteet. Izdomaju, ko dariisim ar taam ip pie kuraam nevar piekonekteeties, ja viens pie otra nevarees tad abiem pa divi punkti un miers.
tad man +4 punkti un viss jo es centos gan ar aldi gan desinju nesnaaca !
[thumb=272_aaaaaaaaaaaa.jpg]
kursh hosteja to speli? nich not allowed damn .. prosto OT un tad penalty
Nee,censor vienkaarshi negribeja spelet laikam OT
[Attēls: bd5a2bab192c7cbb412cd986520c39cf.JPG]
Wolfucis^^ Rakstīja:kursh hosteja to speli? nich not allowed damn .. prosto OT un tad penalty
kādi tev penalty, tā ir grupas spēle nevis play off un te neizšķirts var būt. papildlaiks un izgājieni būs play off`os.

Rezultātus pierakstīju, bet vienalga ir vēl diezgan ko spēlēt. Pagaidām izskatās, ka visu bremzē pāris neaktīvie, no A grupas LenoX un Krisiic, no B grupas ALDIS aizūtīšu viņiem pm, lai beidzot sāk kko darīt savādāk te nekas uz priekšu neies.
Lapas: 1 2
Atsauces saite