EVIL.lv

Pilnā versija: NHL09 turnīrs
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Nu okej, megjinaasim tad beidzot uzriikot sho seetas machu nhl09 turniirinju. Taakaa kko tadu megjinu organizeet pirmo reizi, tad viss notiksies diezgan primitiivi n neprofesionaali. Vispaar man jau ir vaaja ticiiba, ka te kkas varetu liidz galam izdoties gan speeleetaaju neaktivitaates, gan tehnisku iemeslu deelj. Jo cik pagaidaam esmu ar citiem meegjinaajis speeleet vienmeer ir kkaadas probleemas. Taatad mums vajadziigos noteikumus es sakopeeshu no citaam adreseem tapeec nechiikstat ka kkur jau esat redzeejushi vai ka zinat kur es vinjus dabuuju.
Nu tad par noteikumiem:

*pirms speeles izsleedz visu, kas vareetu trauceet. Piemeeram: dc++, Revconnect, ICQ, skype, torrents, ftp, firewall, antiviruss, Azareus, Bitcomet un citas programmas;
*ja speeli nomaac sjausjuliiga rauste (lagi, bremze), tad to var paartraukt pirmaa perioda laikaa, bet pirms ej no speeles aaraa briidini otru speeleetaaju (nospiezjot ESC ---> TAB un to uzraksot game chataa). Pie tam rezultaats un nospeeleetais laiks tiek njemts veeraa. Katram speeleetaajam ir iespeeja piedaavaat savam naakosjajam pretiniekam izspeeleet vienu periodu vai visu machu, lai paarbaudiitu kaads ir savienojums. Rezultaats netiek njemts veeraa;
*ja speele tiek paartraukta, tad nav svariigi nejaushi vai tiishaam, tad tiek njemts veeraa gan rezultaats, gan arii nospeeleetaas minutes;
*aizliegts izmantot Auto Shoot Aim;
*Abiem vai vienam (parasti speeles uzvareetaajam) jaauzņem Ekraanshaavinjsh jeb ScreenShot(to var izdariit ar pogu PrintScrn, kas atrodas kkur uz klaviatuuras un taalaak ejam paintaa iepeistojam un SaveAs), kuraa redzams speeles beigu rezultaats. Peec speeles uzvareetaajs man suuta PM vai arii ieliek sheit pat linku, kur redzams uznjemtais screens. (nohosteet tos varat http://img.lejup.lv/ vai http://bildites.lv/ . gan jau ir arii daudz citas vietas, bet tas kur hostee nebuutu svariigaakais)
*Speeleejam uz Difficult pakaapi! perioda ilgums 5min. rules-NHL.

Taa pagaidaam nevaru iedomaaties ko veel vajag pielikt klaat, bet ja radiisies kaadas idejas tad editoshu.
Speeles tabulas un sisteema bus manis pasha izdomaata, jo neesmu lietas kursaa kaa reaali nhl tas viss notiekaas. ( ja kaads zin un grib paliidzeet tad droshi skype dod zinju )

Punkti par:
-uzvaru 2;
-neizshkjirtu 1;
-zaudeejumu 0;

Ērtības labad uztaisīju arī skype pub chatu, kur varēsiet atrast sev pretiniekus.

Reģistrējušies:
New Jersey Devils (c3nsor) -skype c3nsor72
Ottawa Senators (Lauku Aviize) -skype ron4ix2
New York Rangers (KrisHs) -skype joujou1140
Calgary Flames (Patrona) -skype nnauris23
Colorado avalanche (flabby) -skype FlaBBy^
San Hose Sharks (ALDIS ZALGAUCKIS) -skype cāāa
Detroit Red wings (Genius) -skype genijs_
Minesota Wild (Krisiic) -skype krisisp
Pittsburgh Penguins (Desinja) -skype richmix4ewa
Vancouver Canucks (Wolfucis^^) -skype evons.lv

Tālākā informācija šeit.
ja man spēle ietu, es spēlētu. :/
Neviens baigi nepiesakās Sad:/
Kam patīk sporta spēles velkat un nākat spēlēt
es piedalos
KrisHs Rakstīja:Neviens baigi nepiesakās Sad:/
Kam patīk sporta spēles velkat un nākat spēlēt
nu speeleec cik buus, ko padariis. veel jau magurai vajadzeetu pieteikties un aldis kad nokachaas un uzdziis tad ar buus gatavs uzspeeleet
Es piesakos ( ja vēl var ) ... :]

Genius Rakstīja:Es piesakos ( ja vēl var ) ... :]

go http://evil.lv/web/viewtopic.php?id=2916
Atsauces saite