EVIL.lv

Pilnā versija: Kalnākāpējs
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
viņš tā aizdomīgi spēlē.. de aztec vsp nevarēja dzirdēt neko un čalis bija 1 vs 1 palicis un ņem caur sienu un hedā un vēl viņš vienu nakti awp india spēlēja aizdomīgi.. bet es duraks neieliku demkas un tgd jau pa vēlu Big Grin

nu bet iesaku to zelli pavērot Big Grin
patrona
:DDDDDDDDD LOL
Ganjau pavērošu Patronu Wink
nu bāc kā tad viņš vsp neko nevar dzirdēt a šis paņem un caur sienu..
The Answer Rakstīja:nu bāc kā tad viņš vsp neko nevar dzirdēt a šis paņem un caur sienu..
[]

The Answer Rakstīja:bet es duraks neieliku demkas un tgd jau pa vēlu Big Grin
ja kas demo saglabājas 4 nedēļas nekas nau pa vēlu Wink

http://evil.lv/web/hltv.php
Lab nezināju ka Patrona.. tas jau tā smieklīgi admin - cheater.. Big Grin

bet vienalga kā jūs zinat ka nebija []? esat pie viņa bijuši un redzējuši kā spēlē? Big Grin
The Answer Rakstīja:Lab nezināju ka Patrona.. tas jau tā smieklīgi admin - cheater.. Big Grin

bet vienalga kā jūs zinat ka nebija []? esat pie viņa bijuši un redzējuši kā spēlē? Big Grin
nu KROPLIS un pilnīgs IDIOTS viņš ir bet 4ītot ne4ito Smile
wFk Rakstīja:
The Answer Rakstīja:Lab nezināju ka Patrona.. tas jau tā smieklīgi admin - cheater.. Big Grin

tik un tā +1, dzēs vai nedzēs šito ārā. Big Grin
wFk Rakstīja:

likās ka man tu to dirsi virsū.. bet man jau vairs nau jēga Big Grin visi jau to paspējuši izdarīt. Wink nu skaidrs. Piedod Patron un laikam close topic. Big Grin
kartonam ir kvadraatu kaste, kura izskataas shaadi - []
maartinjsh joko Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinD
Nitty Rakstīja:kartonam ir kvadraatu kaste, kura izskataas shaadi - []
ty zināšu Wink

ok please close topic nereāls kauns par šito Big Grin Big Grin Big Grin :lol:
Atsauces saite