EVIL.lv

Pilnā versija: nau ko rakstiitt
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
da skatos briizhiem baigi shkjidrs , itsevishkji ja kaada debiila mapa
taapec balsojam :
http://www.gign.lv/servers/1320
http://www.gign.lv/servers/17259
done
bļā, dēļ šitā man vajadzēja ielogoties, 100 gadus nedarīta lieta Sad.
Drīz evil būs pirmajās vietās =]
tikai netaisat klons plz
k, jau 23. vieta Smile
nu piedo, atvaino, bet domāju ka bez taas debiilas votes evil ari var atrast tautu, tikai vajadzetu izveidot banerus un ievietot dazhados serveros( nav ne jausmas, kā jus to sarunātu ar saitu ipašniekiem), bet tas būtu efektīvāk Wink
Have a good day
kursh nav registrejies gign.lv (kursh tad nav) var prasit ielugumu no manis.

pm.
maaris Rakstīja:nu piedo, atvaino, bet domāju ka bez taas debiilas votes evil ari var atrast tautu, tikai vajadzetu izveidot banerus un ievietot dazhados serveros( nav ne jausmas, kā jus to sarunātu ar saitu ipašniekiem), bet tas būtu efektīvāk Wink
Have a good day
taa debiilaa vote ir taa lieta, kas 2 gadus atpakalj dabuja evil pie dziiviibas.
reklaama maksaa naudu , un nav jau kur vinju izvietot , neskaitot torrent trekerus
vajadzigs ielugums ;/
ja vjg ielūgumu - sūtat epastu pa pm
Fourcher Rakstīja:kursh nav registrejies gign.lv (kursh tad nav)
es neesmu un arī netaisos.
IguaNa Rakstīja:ja vjg ielūgumu - sūtat epastu pa pm
es itkaa esmu pieregojies bet nevaru pilniigi neko poustot..met kaadu erroru visu laiku, taapeec ja vari tad atsuuti man ieluugumu pieregoshos no jauna.

shas pm e.pastu.
maaris Rakstīja:nu piedo, atvaino, bet domāju ka bez taas debiilas votes evil ari var atrast tautu, tikai vajadzetu izveidot banerus un ievietot dazhados serveros( nav ne jausmas, kā jus to sarunātu ar saitu ipašniekiem), bet tas būtu efektīvāk Wink
Have a good day
gign.lv serveru liste ir pirmā vieta, kur skatīties, ja gribas paspēlēt kādā citā serverī, tādēļ ir gana svarīgi būt tur augšgalā, lai tiktu pamanīti :/
c3nsor: Ar šādu e-pasta adresi kāds jau ir reģistrējies.
izmeta, kad mēģināju uzlūgt uz tavu epastu :/
IguaNa Rakstīja:k, jau 23. vieta Smile
14 Smile jau
Raitis Rakstīja:
IguaNa Rakstīja:k, jau 23. vieta Smile
14 Smile jau
tieciet nolādēti, jau jūtu - the..., the chords, they are comming!!!
worm Rakstīja:servera reitings noresetots dēļ čītošanas :thumbsup:
Big Grin Big Grin Big Grin Laikam kādam nebij ko darīt...

PS. Nevajag uztraukties tas bij 2008.03.19 ^_^

by the way nobalsoju....
IguaNa Rakstīja:ja vjg ielūgumu - sūtat epastu pa pm
need ielugums Smile
Re, izskatās, ka šis gana labi palīdz Smile
Ja vēl jūs pabalsotu mīnusiņus apkārt esošajiem serveriem, būtu vēl labāk Big Grin
Lapas: 1 2
Atsauces saite