EVIL.lv

Pilnā versija: :D un ka ban
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
ID: 13718
Niks: HArd Style SHUFFLE*
IP: 78.84.57.115
Ilgums: ∞
Iemesls: wh
Admins: Mazais*
Laiks: 2008-05-24 21:06:30
Aktīvs: Jā

kautvai man nebiija WH tas nekas es tikunta atkal vareesu spelet cs.evi.lv man agrak biija niks cars24 mani neatbanoja bet tikunta varu spelet jo man iemacija kad pec 3 dienam atkal var sataisiit kad var spelet taka man besii ara kad bano par neparko es uz tiira sound speleju un uzreiz ban man nau apkartejo skanu man tikai pretinieku SOLI AR CSA LOGITEC AUSTINAM TUR VAR UZTADIIT Big Grin UN NESAPROTU PAR KO ATKAL BAN BET ES 1DIEN ATKAL BUUSU SERVERII JA GRIBAT ja varat taad unban Big Grin
Šitie bani tiek mētāti pa labi un pa kreisi,kauna nemaz nav,admini skaitās vēl,ĀKSTI !!!!!!
Tikai neaizmirsti ielikt demo gun4a!!
izteniiba man nau aima kurii biija atscek
mape sodien tie var pieradiit vel dem nau ielikts
a kāpēc tad tu de_dust2 mapē ka admins spēlēja tu spēklēji ķip kā PRO bet kā specos iegāja vinjs uzreiz bija ļoti redzams ka tev skills tā pēkšņi kritās ļoti daudz.! :dull:
man tak vienalga atradiisu citu serveri tikai admini tadi šaubiigi ban tur šurp ai vins tak 4iito oo jauzliek bans es tak admins tas man jadara baigie krutie ne P.S es jau nenodirsu un manas domas mazais parak sakrutojies ar savu skilu P.S admini nezin ko dara vieniigo ko es atbalstu no evil speletajiem ir Rai un Lauku Avizi vini normali 4omi zel ja man nenomainiisies ip tad jau vairs nevarees paspelet ar viniem
Tu esi daunis?

http://evil.lv/web/viewtopic.php?id=1766

Staigā laimīgs un meklē savu uber-serveri
Atsauces saite