EVIL.lv

Pilnā versija: Kā rīkoties ar Team Speak
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Zinu, ka daudzi cilvēki nemāk izmantot Team Speak, tāpēc izveidoju pamācību. Dariet visu pēc plāna punktiem un jums viss iznāks.

Kā rīkoties ar Team Speak

1. Vispirms nolādējam Team Speak šeit!
2. Pēctam uzinstalējam to.
3. Tad veram vaļā TS un spiežam Connection-->Quick connect
4. Aizpildam pirmās divas ailītes:
4.1) Server - ts.netgames.lv
4.2) Nickname - Ieraksti savu niku
5. Tad spied connect.
6. Tagad jau tu esi pievienojies un tev uzrādās visi kanāli, klikšķinot uz to nosaukumiem, tu vari pievienoties kanāliem, vai arī pats aizveido kanālu pēc šāda principa.
7. Atrodam augšš Channels-->Create chanell
7.1) Ierakstam nosaukumu
7.2) Ja vēlaties, uzlieciet paroli.
8. Un spiežam Create Channel
9. Kanāls ir gatavs, tikai tagad jāgaida kamēr kāds pievienosies.

GL & Ja rodas kādi jautājumi - komentos rakstat.
© aNd oNe
Kaad es atka4aju to faili , es vinu nevaru uzinstilet, vinam formats kaudkads tur .
Jokers Rakstīja:Kaad es atka4aju to faili , es vinu nevaru uzinstilet, vinam formats kaudkads tur .
Tagad visam vajadzētu iet!
Lai uztaisītu kanālu, jākačā serveris, ko var novilkt te ->http://www.goteamspeak.com/?page=downloads

spiediet TeamSpeak 2 Server ;]
visu to zinaaju, iznjemot kaa taisiit kanaalu, jo TS reti lietoju, tagd zinaashu vismaz kaa kanaalu izveidot, lai gan man arii bija slinkums apskatiities pasham visas TS funkcijas.. Big Grin Tongue =))))
taapat chakars,kautvaj ir pamaaciiba Big Grin
Vent nav labaaks? :/
c3nsor Rakstīja:Vent nav labaaks? :/
Itkā ir, bet chanelu tizli jātaisa. Es vismaz nemāku taisīt caur ventrillio.
aNd oNe Rakstīja:
nu bet vai tad nav gatavi kurus var lietot?
ieliec ta vent lietoshanas pamaaciibas ar tiem kas nezin.. Wink
pamācība jau jauka ,bet manuprāt te būtu noderīgāk likt klasiskas pamācības - avataru taisīšana , kkādi tur i-net tv utt.

p.s man pašam būtu lielāks prieks uzzināt kautko jaunu nevis skatīt vecās pamācības piem. par TS kur ir jābūt nedaudz angļu valodā neattīstītam lai nesaprastu tādas lietas kā "Join server" , "New chanel" utt.
c3nsor Rakstīja:
aNd oNe Rakstīja:
nu bet vai tad nav gatavi kurus var lietot?
ieliec ta vent lietoshanas pamaaciibas ar tiem kas nezin.. Wink
Būtu jau labi, ja pats 'mācētu rīkoties! Big Grin Big Grin Pievienoties kanālam jau māku. Smile
dAE Rakstīja:pamācība jau jauka ,bet manuprāt te būtu noderīgāk likt klasiskas pamācības - avataru taisīšana , kkādi tur i-net tv utt.

p.s man pašam būtu lielāks prieks uzzināt kautko jaunu nevis skatīt vecās pamācības piem. par TS kur ir jābūt nedaudz angļu valodā neattīstītam lai nesaprastu tādas lietas kā "Join server" , "New chanel" utt.
vish vnk censhas kko biidiit, jo nekas cits pagaidaam nava.. Wink
Paldies and one
[05:35:12] Connecting to 159.148.29.145:27015
[05:35:15] No reply from server
Maybe the server is offline
or maybe teamspeak is not running on it
cs.evil.lv serveris .... cipa neiet bet revas ir on
Atsauces saite