EVIL.lv

Pilnā versija: Taatad atkal kkas par serveri..
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Taakaa par datoru jau itkaa izdomaats, tas pa 208ls , tagad vajag tikai internetu , gribeetu min 50 mbit/s un ar sakariigu cenu, iedod kaads linkus plzz
mazais Rakstīja:Taakaa par datoru jau itkaa izdomaats, tas pa 208ls , tagad vajag tikai internetu , gribeetu min 50 mbit/s un ar sakariigu cenu, iedod kaads linkus plzz
Sāksim ar to, kur tu dzīvo!? =Rīga=rajons!?
mazais
PUB servera kārtībnieks
Latvia
Dzimums: male
Dzīvesvieta: Ikskile , ogres rajons
Reģistrējies: 2007-09-20
Ieraksti: 661
Par 50Mbit Ikšķilē sevišķi nesapņo... Pat Rīgā ir uz pirkstiem saskaitāmas firmas, kas mājas lietotājiem tiešām garantē tādu ātrumu. Un šī vispār nav īstā vieta, kur kaut ko tādu jautāt, aizej boot.lv forumā, provaideru sadaļā, painteresējies.

Starp citu, ko tu tur grasies hostēt, ja tev vajag 50Mbit? Šobrīd uz servera (kopā 45 spēlētāji online, viens radio klausītājs un 15 web apmeklētāji) tīkla slodze vidēji ir 100 KiB/s down / 300 KiB/s, kas atbilst attiecīgi 0.8Mbps / 2.4Mbps. Drīzāk ne jau uberplata josla, bet stabila līnija (zema aizture, nav zudumu) ir svarīga.
tjipsh nav jeegas no tik daudz?
Citāts:tjipsh nav jeegas no tik daudz?
kāpēc uzreiz tā?!
ja tu taisies uzturēt petabaita lielu porno centrāli ar noslodzi 10kk unikālo apmeklētāju, tad gan jāu.... Big Grin :lol:
Atsauces saite