EVIL.lv

Pilnā versija: smiekliigs atgadijums :D
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
kr4 seezham ar draugiem stadioonaa viens tur 4ufaanii pareecam par sho Big Grin
kr4 ir jau vakars aizeju maajaas saklaaju gultu iemetu gultaa telefoonu ,peec briizha domaaju kur telefoons Big Grin domaaju domaaju wo stadiona atstaaju telefoonu
es taa PSC jau kuru telefoonu buushu pazaudeejis ,labi 12:00 beediigs eju ar fanariku uz stadionu mekleeju to telefoonu kkur 30 min + nobesijos un ir auksti .atnaaku maajas beediigs domaaju ka kaads jau urljiks savaacis eju guleet skatos gultaaa telefoons PSC man gan jau shirmis bij aizveeries un neatcereejos ka telefoons bij gultaa Big Grin Big Grin kaadam ir taada liidziiga situaacija bijusi ??? Big Grin
:dead:
Līdzīgi ir bijis tas ,ka nevar atcereēties,kur vinsh ir nobāzts,bet vnk atlika uz viņu uzzvanīt un pārliecināties,ka višņ ir mājās Big Grin
telefoons bij izsleegts
parasti ir tā, ka ar telefonu vienā rokā esmu meklējis telefonu pa visām kabatām Sad
:DDDDDDDDDDDDDDD Man itkā tādas situācijas nebija gadījušas =]
Es vienreiz pa pusmāju izmeklējos USB Flash'u, atradu tikai iekaramo lentīti, tad pēc kādas nedēļas konstatēju, ka stāv tur, kur bija nostāvējis jau kādu pusgadu - krūzē uz palodzes, noslēpies starp pinceti un skrūvgriežiem Big Grin
Superterrorizer Rakstīja:parasti ir tā, ka ar telefonu vienā rokā esmu meklējis telefonu pa visām kabatām Sad
man tā ir bijis. Big Grin

+ gadījās tā arī ar cepuri, kura man bija galvā. Big Grin
Tāpatās, atskaitot cepuri.
Ir bijuši visādi tamlīdzīgi gadījumi!!
iedomaajies situāciju kad prežus esi pazaudeejis omg Big Grin
un esi majāās viens ar sexsigāām dūdiņam (mm)
Maniaks o_O Rakstīja:iedomaajies situāciju kad prežus esi pazaudeejis omg Big Grin
Pasaules Gals Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Maniaks o_O Rakstīja:iedomaajies situāciju kad prežus esi pazaudeejis omg Big Grin
Labāk, iedomājies, ka, ja nu, tā nekad nenotiks!?
Citāts:iedomaajies situāciju kad prežus esi pazaudeejis omg
vienmēr var atrunāties, ka tas kurš pirms tam... ir "vainīgais"! Smile
nav smiekligi :/ ja butu akaa iekritis delj ta kad suda iekapi tad butu savadaak.
katru dienu + kad no riita eju uz skolu saprotu tik kaadaa 3-4 stunda ka esmu piecelies =]
Labāk iedomājies situāciju, kad zobus esi aizmirsis izmazgāt, bet tavs draugs jau velk bikses nost :knife: Vot pasaules gals! :dead:
Krupucis Rakstīja:
Labāk iedomājies situāciju, kad zobus esi aizmirsis izmazgāt, bet tavs draugs jau velk bikses nost :knife: Vot pasaules gals! :dead:
KAS KURAM TUVAAKS, pilsoni! B):smart:
Kas, kuram dziļāk mutē, pilsoni! :tup:
Vai tad tev no tā sliktāk paliek, krupuc!? Aplipini tak to fagotu ar sifili! Big Grin
Lapas: 1 2
Atsauces saite