EVIL.lv

Pilnā versija: Uber Mega Prikols
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
http://www.rockthepalace.com

aizpildiet visu kaa prasiits un jums patiks... Smile
shitik labu prikolu sen nebiju redzejis... ceru, ka tas netiek uzskatits kaa spams...
nebaidaties raxtit isto telefonu un vardu tas pieder pie visa taa prikola... vienkarshi naijs! :>
Izmeeginaaju Labs prikols
+1
Žetons. Tagad jāsāk bakstīt iekšā sveši numuri Big Grin
Nu bleed labs Big Grin
man raada ka offline Sad
c3nsor Rakstīja:man raada ka offline Sad
pamegini caur operu vai IE... kr4 pamaini... jo links strada ;pp
`SQUIRREL Rakstīja:
squirrel ir no fotoblog.lv ?
Superterrorizer Rakstīja:
`SQUIRREL Rakstīja:
nee kas tas tads? (O.o)
`SQUIRREL Rakstīja:
`SQUIRREL Rakstīja:pamegini caur operu vai IE... kr4 pamaini... jo links strada ;pp
nee kas tas tads? (O.o)
tad no citas vietnes šo izrāvi... blogā tāds pats šodien parādījās, lai gan prikols pavecs. Nevermind ,riekstus skrubinošais grauzēj Big Grin
aj man izmet kaadu ushername un password jaaievada, kr4 suuds smirdiigs man nepatiik shitas prikols :/
TONIGHT LIVE: CHAKII

+]
Kas manu nummuru tur pusvienos naktī ierakstīja?
blind Rakstīja:Kas manu nummuru tur pusvienos naktī ierakstīja?
Peeteri?! Big Grin
man saka ka no manas valsts, nevar kko izdarit, kas lv ir taads kas nav anglijai :shout:

kaads vareetu pastaastiit kas tur notiekaas lai shis chuchijaa dziivojoshais arii kko uzzinaatu *_*
c3nsor Rakstīja:man saka ka no manas valsts, nevar kko izdarit, kas lv ir taads kas nav anglijai :shout:

kaads vareetu pastaastiit kas tur notiekaas lai shis chuchijaa dziivojoshais arii kko uzzinaatu *_*
šoreiz vaina būs Tavā orientācijā, ne valstī Wink Varbūt Dievs sodīja par izteicieniem par cilvēku, kam tārpaini zobi? Big Grin
c3nsor Rakstīja:man saka ka no manas valsts, nevar kko izdarit, kas lv ir taads kas nav anglijai :shout:

šoreiz vaina būs Tavā orientācijā, ne valstī Wink Varbūt Dievs sodīja par izteicieniem par cilvēku, kam tārpaini zobi? Big Grin
taadaa gadiijumaa dievs speelejas ar uguni.. :whip:
netieku iekshaa , man 13 gadi Sad
mazais Rakstīja:netieku iekshaa , man 13 gadi Sad
Mosh uzraxti ka 18? Big Grin

jeb Tur nevajag 18? Pohuj karoce raxti 19 vaaverei 19 un vinsh tika Smile
Normāls prikoliņš!!! Wink)
Cik noprotu man patiešām iezvanītos telefons ?
Ja tā , tad man nesanaca Sad
Lapas: 1 2
Atsauces saite