EVIL.lv

Pilnā versija: kāpēc?
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
daļa šeit adminu ir totālākie idioti, kuri nedraudzējas ar savu galvu, protams, ir izņēmumi, kā, piemēram, libido, wfk, nelieties (kad viņam bija acc, nezinu moš ir vēl joprojām), aukstas rokas, Chakii, nIk'd un Ģirts. Smile

tagad saku viņiem, jūs esat bars pajolu, un tas, ka jums ir acc neko nenozīme, dzīvē esat pilnīgākie luņaras, paņemiet aiz vaiga, tirliņi nah.

p.s šodien ir kāds kodiens?
Vi4a nevar nomierināties,bet tas jau arī ir saprotami!!
Žetons par pieturzīmēm.
PeterB Rakstīja:Žetons par pieturzīmēm.
šhow your skills, biāč?
Lauku Aviize Rakstīja:Vi4a nevar nomierināties,bet tas jau arī ir saprotami!!
ratatatatatatatat!
vi4a pieturi visu negatiivo pie sewis Wink
tāādi nu viņi ir neko nevar mainiit.
Vi4a Rakstīja:daļa šeit adminu ir totālākie idioti, kuri nedraudzējas ar savu galvu, protams, ir izņēmumi, kā, piemēram, libido, wfk, nelieties (kad viņam bija acc, nezinu moš ir vēl joprojām), aukstas rokas, Chakii, nIk'd un Ģirts. Smile

tagad saku viņiem, jūs esat bars pajolu, un tas, ka jums ir acc neko nenozīme, dzīvē esat pilnīgākie luņaras, paņemiet aiz vaiga, tirliņi nah.

p.s šodien ir kāds kodiens?
tu man tgd piespljaavi dveeseli, domaaju ka miili mani, biju par tevi, par tavu sabiedriibu serverii, bet tu shitaa.. :{
paldies pa komplimentu =]
vi4a?
Vi4a bez double-postiem lūdzams - izsaki savu domu vienā vēstulē ..
Šitas gan māk skaisti runāt Big Grin Nav ienākusi prātā tāda doma, kā ulkit viņam atvaļinājumu - piemēram uz nedēlu Wink
c3nsor Rakstīja:tu man tgd piespljaavi dveeseli, domaaju ka miili mani, biju par tevi, par tavu sabiedriibu serverii, bet tu shitaa.. :{
piedod, es negribēju aizskart tavas jūtas. :/

Krupucis Rakstīja:Vi4a bez double-postiem lūdzams - izsaki savu domu vienā vēstulē ..
paņem aiz vaiga pakaļotāj, palien vēl kādam dirsā, luni.

Will Rakstīja:vi4a?
jā, lūdzu?
Krupucis Rakstīja:Vi4a bez double-postiem lūdzams - izsaki savu domu vienā vēstulē ..
paņem aiz vaiga pakaļotāj, palien vēl kādam dirsā, luni.

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin : D: D: D: Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin: D: Big Grin Big Grin

Beidz dirsties naac speeleet!!!!!!!!!
Viņam tas ir pilnīgi pohuj, esmu pārliecināts, ja tevi nobanotu, tu izturētos tā pat

P.S. Sametamies visi kaut pa 20 sant. lai vi4u unbanotu :*
Patrona: pff ies piemaksāšu lai neunbano big_smilebig_smilebig_smile

Tu gan naidigs Big Grin
Chakii Rakstīja:P.S. Sametamies visi kaut pa 20 sant. lai vi4u unbanotu :*
pizdu, nav jēgas, vēlāk mainīšu ip, bet tagad man vnk negribās zvanīt krieviem, lai man nomaina ip. Big Grin
Vi4a Rakstīja:
Chakii Rakstīja:P.S. Sametamies visi kaut pa 20 sant. lai vi4u unbanotu :*
pizdu, nav jēgas, vēlāk mainīšu ip, bet tagad man vnk negribās zvanīt krieviem, lai man nomaina ip. Big Grin
^^ Var jau arī to pašam nomainīt, ja ir mDSL
Chakii Rakstīja:^^ Var jau arī to pašam nomainīt, ja ir mDSL
man ir baltinet. Smile
YEE es esmu viens no adminiem kurš nedraudzējas ar galvu.
KEAP Rakstīja:YEE es esmu viens no adminiem kurš nedraudzējas ar galvu.
da nē, es par Tevi nerunāju. Wink
Lapas: 1 2
Atsauces saite