EVIL.lv

Pilnā versija: jo?
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
cik vajag maksāt, lai noņemtu banu?
5Ls
davaj , Vi4a atsakies no viena Longailenda esī un nāc atpakaļ... Big Grin
Citāts:2kārt ahujena gribētu spēlēt šeit nomainītu ip,
3kārt paņem aizvaigā,
tu esi "man of dough" :drunk:
sanava Rakstīja:tu esi "man of dough" :drunk:
tulkojums tam? Big Grin

Superterrorizer - ir lietas, no kurām, vnk, pat ja grib, nevar atteikties. Big Grin
Vi4a Rakstīja:
sanava Rakstīja:tu esi "man of dough" :drunk:
tulkojums tam? Big Grin

Superterrorizer - ir lietas, no kurām, vnk, pat ja grib, nevar atteikties. Big Grin
atsakies no Long_island Big Grin
Citāts:tulkojums tam?
nu labi, teiksim tā - tu esi māls manās rokās! Tongue B)
kā arī tev ir cs lomkas! galvenais, lai nedabūtu infekciju, lieto vienreizlietojamās IP!
Work it out - Vi4a es tev latiku ziedošu Faraonā Big Grin
Davaj visi sametās pa latķiam vi4am uz uzbanu , cmon Big GrinBig GrinBig Grin Pīpl
Vi4a Rakstīja:cik vajag maksāt, lai noņemtu banu?
Maksā baudā ne naudā Big Grin
P.S.: Dzirdēju, ka Pēterim ir liela mute - tavējais ''mazais'' draudziņš ielīdīs Big Grin
Krupucis Rakstīja:
P.S.: Dzirdēju, ka Pēterim ir liela mute - tavējais ''mazais'' draudziņš ielīdīs Big Grin
baac Krupuci paraak perversi
Krupuci Neuzbaaz savu darbu citiem Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

P.S davai naac atpakal ZADROT!
Superterōr - nu jāskatās, jāskatās, gribu tīri tā šodien paņem mazo litriņu un iet iekarot dancefloor'u. Big Grin

Sanava - kad tiksi manās rokās, tad redzēsi, kurš būs māls. Big Grin

Krupuci - aizej pie ārsta. Big Grin

Andri - nu jā, centīšos. Smile
sviests es pat nezinu situaciju kartigi, bet vi4a jau nu to4 ir jaatbano... zadrots savejais! shaubos ka vinjsh chitoja, bet ja ari 4itoja domaju, ka adminiem nav problemas nokjert 4iteri velreiz!?! O.o
`SQUIRREL Rakstīja:sviests es pat nezinu situaciju kartigi, bet vi4a jau nu to4 ir jaatbano... zadrots savejais! shaubos ka vinjsh chitoja, bet ja ari 4itoja domaju, ka adminiem nav problemas nokjert 4iteri velreiz!?! O.o
Galvenais paņemt aizvaigā un viss notiek , vaine Vi4a ? Big Grin
Maniaks o_O Rakstīja:
Krupucis Rakstīja:
baac Krupuci paraak perversi
Kas tur pervers gribētos uzzināt .... vnk divu vīriešu attiecības bez drēbēm un ar pimpi aiz vaiga...
Thunder Rakstīja:
`SQUIRREL Rakstīja:sviests es pat nezinu situaciju kartigi, bet vi4a jau nu to4 ir jaatbano... zadrots savejais! shaubos ka vinjsh chitoja, bet ja ari 4itoja domaju, ka adminiem nav problemas nokjert 4iteri velreiz!?! O.o
labrīt. Big Grin

vispār Vāver, tovakar biji essī? Smile

un ko plāno darīt brīvdienās? Smile
Vi4a Rakstīja:
Thunder Rakstīja:
labrīt. Big Grin

vispār Vāver, tovakar biji essī? Smile

un ko plāno darīt brīvdienās? Smile
mans tovakar bija esiiti ;ppp
mans brivdienas nedzers :/ shodien iepotejos pret eercem un teica ka nedrikst vismaz 2 dienas dzert :/ taupos 18-25 aprilim :devilish: :devilish: :devilish: :devilish: :devilish: :devilish:
Citāts:Maksā baudā
Pēterim ir liela mute - tavējais ''mazais'' draudziņš ielīdīs
savāds gan tas pēteris Big Grin krupucis pat savu perversību nepareizā secībā uzrakstījā Big Grin :devilish:
`SQUIRREL Rakstīja:taupos 18-25 aprilim :devilish: :devilish: :devilish:
kas tad notiek 18-25? :?

jūtu būs kodiens. Big Grin:dizzy:
kodiens = vi4as dzīve!!! Big Grin
Lapas: 1 2
Atsauces saite