EVIL.lv

Pilnā versija: Nu pezbridels:D
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3
Ir 7dienas peecpusdiena, peec kaartiigi padariita darba(raseeshana Big Grin) iesleedzu kompi un izdomaaju ka vajag CS uzkapaat! Taa kaa evil briidi negaaja tad izdomaaju ieet cs.outlaw.lv(tas nav spam), ieeju, saaku speeleet, tikko nosauju 4us nuugiishus peec kaarta kas nemaak laiciigi paarlaadeet ieroci ta man admin uzliek banu Big GrinBig GrinBig Grin man esot "aim". ja godiigi es pat vinu uzlikt nemaaku un man tas nav vajadziigs Smile nju taads gadijiens man sanaaca Big Grin Ir bijushi vel bani, jo vnk ir dienas kad iet ka es nez... Big Grin staastiet varbuut jums ir liidziigas probleemas bijusas Big Grin
@ Evil 2x par wh Big Grin
un KSO par [komplektu] tikai es tas nebiju Big Grin <-- saprotat kā gribat Big Grin
@ kautkāds Reality par norecojlu - vinjiem tur nav hltv un admins kautkāds tizls tur mani nobanoja.
cs.****games.lv

Par wh-norec,bet tas jau diezgan pasen...
pārsvarā par wh (visur, sākot no gign, līdz tādām lažām, kā kopideja utt..) Big Grin
Evilā laikam nav bijuši bani, tikai dažas sūdzības. Wink
nju ja!! Es uzskatu ka te admini ir tomeer atbildiigaaki!! !jo citur vini vnk bano par to ka kaads speelee labaak par viniem Big GrinBig GrinBig Grin nju protams ka tas viniem saapiigi bat ko nu tur padariisiBig GrinBig GrinBig Grin lai attistaas Big Grin
vjachiks Rakstīja:nju ja!! Es uzskatu ka te admini ir tomeer atbildiigaaki!! !jo citur vini vnk bano par to ka kaads speelee labaak par viniem Big GrinBig GrinBig Grin nju protams ka tas viniem saapiigi bat ko nu tur padariisiBig GrinBig GrinBig Grin lai attistaas Big Grin
Kādu atbildību var vēlēties no 12 gadīga zadrota? Big Grin
outlaw vispār ir unikāls serveris...man tur ir bijuši kādi 3 bani par wh un 1 laikam bija arī par aim. Taču netwars nav pārspējams tur man banu par wh lika uz veselām 10minūtēm...OMG
cuk Rakstīja:
vjachiks Rakstīja:nju ja!! Es uzskatu ka te admini ir tomeer atbildiigaaki!! !jo citur vini vnk bano par to ka kaads speelee labaak par viniem Big GrinBig GrinBig Grin nju protams ka tas viniem saapiigi bat ko nu tur padariisiBig GrinBig GrinBig Grin lai attistaas Big Grin
Kāda atbildība? Viņi neļauj sev kāpt uz galvas - dzimuši līderi, tobiš dzimuši zadroti un tādi arī mirs ... visticamāk Big Grin
12 gados daudzi jau ģimenes plāno... lielākoties (The Sims 2) Big Grin
cuk Rakstīja:
Uz ko tas ir attiecināms? Big Grin
libido Rakstīja:
cuk Rakstīja:
Uz ko tas ir attiecināms? Big Grin
uz jaukajiem adminiem kas ir dazos labos serverosBig GrinBig Grin
Es domāju,ka uz Mazo* Big Grin Lab poh es laikam kā parasti domaju tā kā nevajag,kaads nepārdod sensation white bileti pa lēto?
Vjachik zini kā tur unban var dabūt? Big Grin
Raitis Rakstīja:Vjachik zini kā tur unban var dabūt? Big Grin
Nu nu? es jau suudziibu uzrakstiiju Big Grin jau sutku staav vinja man!
vjachiks Rakstīja:
Raitis Rakstīja:Vjachik zini kā tur unban var dabūt? Big Grin
Nu nu? es jau suudziibu uzrakstiiju Big Grin jau sutku staav vinja man!
3Ls sms Big Grin biju iegājis paskatīties Big Grin
vsp nekur neesmu bijis banots par chiitiem, visur tikai mani apsaukaa par noobu(lai arii ko tas nozimeetu), nejeegu(lai arii ko tas nozimeetu), botu, lami(lai arii ko tas nozimeetu)..utt vieniigie bani ir bijushi ar reason`iem iemaacies speeleet 0 vai kapitaals bots.. :|
kkaados botu serveros esmu dabujis... no pazistamakajiem ir ilva...
outlawaa no hummera esmu dabuujis 8 banus 7 par wh 1 par aim bet tagad...hummeram apnika
es visaados nubu sereros esmu dabujis banu outlawāā ime utt.
un evila ari ir piedraudēējuši Big Grin
kwx.oo.lv 2x par WH, vienreiz nebija amxbanu ieraksta, bija demo, otrreiz bija ieraksts, nebija demo, noņēma abus Big Grin
Šeit jau esmu 4x saņēmis banu no 4 dažādiem adminiem. :devilish: Vēl pa vienai reizei KSO (unban nedabūju, jo neprasīju) un GIGN CSDM (dabūju unban) par norec, kā man nebija. Un KSO mani Chakii nobanoja. Big Grin
Lapas: 1 2 3
Atsauces saite