EVIL.lv

Pilnā versija: Cik reizes dienaa tu eed?
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8
Cik reizes dienaa, un ko tu eed?
4as n vairaak.. Big Grin
Parasti 2, pa retam 3 ;P
Itkā pareizi jāed 4x, bet e'du kkur 2 - 3, neieskaitot hotdogus un hamburgerus ^^
kā kuro reizi 4,2, 1 ir biji ka need, kad uzkāpj uz korķa Big Grin
aa nuu jaa piemirsu..ja sanaak aizdzerties, aizshnjaukties vai aizripoties tad gadaas pat liidz 3iis dienaam ka needu.. ^________________^
tādas normālas pusdienas es vispār nēdu jo nav laika Big Grin , bet tā 2 .
c3nsor Rakstīja:aa nuu jaa piemirsu..ja sanaak aizdzerties, aizshnjaukties vai aizripoties tad gadaas pat liidz 3iis dienaam ka needu.. ^________________^
noladētais norkomans
1x diennaktī.
Parasti 3x mājās (retāk 2x) + 1x skolā kartupeļi vai pankūkas, vai bulciņas.
Standartā vienu reizi, ekstra gadījumos vairāk. Uz svētkiem vispār, gadās ka trīs..
Patrona Rakstīja:
c3nsor Rakstīja:aa nuu jaa piemirsu..ja sanaak aizdzerties, aizshnjaukties vai aizripoties tad gadaas pat liidz 3iis dienaam ka needu.. ^________________^
noladētais norkomans
vareej iztikt bez nolaadeets.............n iisteniibaa bez narkomaans arii.... Sad

p.s joku nesaparti.. ^,..,^
3 tadas ritig nopietnas Big Grin..paaejas newar uzskaititRolleyes
Tikai, kāda jēga no šādas aptaujas? Kas tālāk - "Cik reizes dienā tu pird" ? Big Grin
sanava Rakstīja:Tikai, kāda jēga no šādas aptaujas? Kas tālāk - "Cik reizes dienā tu pird" ? Big Grin
Kāda jēga no Tevis? Big Grin

:lipsrsealed:
cuk Rakstīja:
sanava Rakstīja:Tikai, kāda jēga no šādas aptaujas? Kas tālāk - "Cik reizes dienā tu pird" ? Big Grin
Kāda jēga no Tevis? Big Grin

:lipsrsealed:
tieši tā . die pls .
Citāts:Kāda jēga no Tevis?
+1
Piemetiet manai reputācijai "-1" un es jūs mīlēšu mūžīgi Tongue Big Grin
Man tas pats kas PeterB arii 3 reizes (2 maajaas 1 skolas kafejniicaa vai bufetee)
no rita needu jo pieceljos pedejas minutes kad uz skolu jaiet un pusdienas un myb vakarinjas ja sanaak ( darba delj )
Lapas: 1 2 3 4 5 6 7 8
Atsauces saite