EVIL.lv

Pilnā versija: APSVEICU
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
apsveicu blag varat iet nahuj dirst es jau domaju kad evil ir savadaks ka citur bla pizgets izradas kad esmu kludijies tas pats kas visur citur nau jegas te vairs spelet ta4 paskataties ko jus esat izdarijusi ar CSDM pizgets ata ata evilam Angry kaut tam idiotam kurs to izdomaju atmirtu rokas un smadzenes kuras ta jau vinam ir maz!

p.s. apsveicu esat iz4akarejusi velvienu normalu serveri kurs pec manam domam tagat klus par shitu un cilveki bus mazak bet tas tikai manas domas taka cya un KAUT JUS VISI BLEG NOSPRAGTU TIE PIDARI KAS TO IZDOMAJA
daunis... Tizls joks, jo ts nav joks.
Ļauj minēt, tu klausies repu un tev ir 13 gadi? Big Grin
Man skiet Tev maatei jaapajauta vai Tev nav daunja sindroms
+1 Blind
Kaut visiem siikajiem daunjiem, kas spelee evil.lv un daudz dirsh, izaugtu uz pieres
pipele
+ tu vari iet dirst basaam kajaam
Atā! Man tevi nežēlīgi pietrūks...;[ (ahaha LOL)
btw. iesaku aiziet uz kādu veikalu - nopirkt tur garu virvi un tad pie kāda staba vai koka pakārties :tup:

!!! ept šādi rakstot acis tak var izmežģīt....
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinDBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
zaChIts^^ Rakstīja:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinDBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :DDDDDDDDDDDDDDDDDD :DDDDDDDDDDDD

Darky, lūdzu ieiej, un atzīsti -> šeit
veelviens emo
Tu man nekad neesi paticis IZEEEEED MAZIAS SMUGULI UN STAIGAAAA LAIMIIIGS!!!!!!
o, nē! Tikai ne Darky13. PSc!!@!!@1111!1one!!11
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin: D:
Chakii Rakstīja:
zaChIts^^ Rakstīja:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinDBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :DDDDDDDDDDDDDDDDDD :DDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinDBig Grin:Big Grin:Big Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big Grin:Big Grin:Big GrinBig Grin:Big Grin
whahahahahha
tinies sika dirsa
Ka gan mums tevis pietruks...
Rolleyes Darky saņemies jel!
atta
jociigais ^___^
varbūt tomēr neej? :knife:
Lapas: 1 2
Atsauces saite