EVIL.lv

Pilnā versija: kraņām nāvi!
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3
kr4 pizdoha, uztaisīju unban aptauju, un kr4 viņu izdzēsa jauki administrātori, bet nu jā, tas ta tā, lai gan par unban bija kkādi 6-7 cilvēki un pret 1. Tongue
unban vi4a vai arii shitas serveriz SuXzoRzZ
burned Rakstīja:unban vi4a vai arii shitas serveriz SuXzoRzZ
man vispār tā sāk likties, bet ceru, ka es maldos. :/
Vi4a Rakstīja:
nē serveris kā serveris tikai šeit ir daži stulbi cilvēki kā patrona sanava un (varbuut) libido kas te taisa suudus Sad
burned Rakstīja:
Vi4a Rakstīja:
nē serveris kā serveris tikai šeit ir daži stulbi cilvēki kā patrona sanava un (varbuut) libido kas te taisa suudus Sad
par sanavu nezinu, par patronu noklusēšu, bet libido nav ne vainas, zjbis čalis. Smile
Nu tak tas nebija Vi4a, kamōn...viņš ir liels zadrots, nedomāju, ka spēlētu ar čītiem, pietam evil'ā. Bet nu kam te piš mans viedoklis =]] Ja liekas ta var sasities x[
Chakii Rakstīja:Nu tak tas nebija Vi4a, kamōn...viņš ir liels zadrots, nedomāju, ka spēlētu ar čītiem, pietam evil'ā. Bet nu kam te piš mans viedoklis =]] Ja liekas ta var sasities x[
Tu prikiņ, es pat aptauju uztaisīju. Big Grin
Citāts:par sanavu nezinu, par patronu noklusēšu, bet libido nav ne vainas, zjbis čalis.
es ar evil "ņepričom" Rolleyes
bet jā, tevi vajag UNBAN!
man kkaa liekas ka tas bija vi4a dzeerumaa, bet taas ir manas domas. un vienalga gribeetu lai vinjam buutu UNBAN jo kautvai ja tas bija vinjsh kas chiitoja , vinsjh ganjau ka ir sapratis sho kljuudu.

Burned tas ka kaadu cilveeku neatbano nenoziimee ka serveris ir suudiigs. Tas vairaak noziimee ka serveris ir bargs un labs, neatbano kuru katru.
vi4a nau kurš katrs un man ir speciālas attieiibas ar sanavu tapēt man nepatīk
burned Rakstīja:šeit ir daži stulbi cilvēki kā patrona sanava un (varbuut) libido kas te taisa suudus Sad
kā tā mani varēja aizmirst ? ;[[
Will Rakstīja:
burned Rakstīja:šeit ir daži stulbi cilvēki kā patrona sanava un (varbuut) libido kas te taisa suudus Sad
kā tā mani varēja aizmirst ? ;[[
teu ir nenoveicies-tu neesi tas izredzētājs kuram jābūt stulbam
sanava -daunis
libido - normaals
patrona - normāls nezinu ,kas jums viņa var nepatikt ;DDD
es par unbanu. bet nu taapat diezvai kkas izdosies.
p.s 0.7 no tevis
wFk Rakstīja:sanava -daunis
libido - normaals
patrona - normāls nezinu ,kas jums viņa var nepatikt ;DDD
es par unbanu. bet nu taapat diezvai kkas izdosies.
p.s 0.7 no tevis
Tādas pašas domas Big Grin
Tikai man 1L Big Grin
burned Rakstīja:
Vi4a Rakstīja:
stuulbs esi tikai tu
Tieši otrādi - serveris ir labs. Šeit vismaz nepastāv demokrātija un tas arī nav vajadzīgs priekš cs servera. Čītoji tu vai kāds cits - nav svarīgi. Tā bija tava ip adrese un tavs niks. Vaino savus iedomu draugus, kuri tevi "iegāza". Pašam neliekās nedaudz bērnešķīgi ?

Ja vi4u atbanos, tā būs netaisnība pret citiem bēdu brāļiem. Neesmu neviena pusē, ja neskaita taisnību.

Pirsmpēdējoreiz labojis čalis ar sešām kājām un ar locekli uz iekšu (Rītdien 6:6:6)
UNBAN Vi4a bez shitaa chala vairs naw jautri , speleet un prieks :DDD

šitādam čalim visu to labaako Wink
Will Rakstīja:Tieši otrādi - serveris ir labs. Šeit vismaz nepastāv demokrātija un tas arī nav vajadzīgs priekš cs servera. Čītoji tu vai kāds cits - nav svarīgi. Tā bija tava ip adrese un tavs niks. Vaino savus iedomu draugus, kuri tevi "iegāza". Pašam neliekās nedaudz bērnešķīgi ?

Ja vi4u atbanos, tā būs netaisnība pret citiem bēdu brāļiem. Neesmu neviena pusē, ja neskaita taisnību.

Pirsmpēdējoreiz labojis čalis ar sešām kājām un ar locekli uz iekšu (Rītdien 6:6:6)
idiņ tas nebija no vinja IP!
es jebleeju libido tak baigais pirdieninjsh!
atbanojiet vi4aru vinsh smird pec pirdieniem ta pat ka magic unicorn!
:speechless:
Es par UNBAN,nemociet viņu vairāk Big Grin
Lapas: 1 2 3
Atsauces saite