EVIL.lv

Pilnā versija: Kā noskatīties demo?
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2 3
Kā noskatīties demo?

* Lejupielādē demo

* Atarhivē to ar WinZip, WinRAR utt. savā cstrike mapē ( C:/Program Files/Valve/cstrike/ , D:/games/cs/cstrike/ utt.)

* Palaid CS

* Atver konsuli (~) un raksti iekšā "viewdemo demo_vaards_te" bez pēdiņām

* Pagaidi, kamēr demo ielādējas ( pazūd uzraksts "Loading" )

* Skaties
paldies par sho siko izklastijumu
Tā jābūt ?

http://i184.photobucket.com/albums/x212/...c/hmmm.jpg

man nekas nenotiek ...
Varbūt pārsauc to demo tā, lai nav (2) galā.
aizdomiigi Big Grin
moska pameigini uzrakstiit playdemo es - es kipa tas nosaukums
viewdemo - vari tiit demo uz prieksu un atpakal vai paaatrinaat un paleelinaat!!!! ar playdemo -vnk skaties demo, nevari neko izdraiit Smile
R1berY Rakstīja:viewdemo - vari tiit demo uz prieksu un atpakal vai paaatrinaat un paleelinaat!!!! ar playdemo -vnk skaties demo, nevari neko izdraiit Smile
Par ko tu runā? 0_o
x3 baltais*rupucis Rakstīja:moska pameigini uzrakstiit playdemo es - es kipa tas nosaukums
es runaaju par sho
laba lietina vienigais kas palidz pieradit savu nevainibu Smile
Liels paldies REDEX es ņemos apmēram pus stundu kamēr es pats domāju ka var skatīties bet tagad izlasiju šito lietiņu nepagāja bet 3 min kad sāku skatitīes demo :)paldies tev
Besi es any way nevaru neko noskatities daru viss ka raxtits nokacaju atraroju cstrike mape tad iesledzu cs raxtu viewdemo evil7 bet huj nekas nenotiek saka tikai couldn't open dem.file or k-kaa taa
Uzraksti pilnu demo nosaukumu, nevis evil7. Piemēram, šim te - http://evil.lv/demo/evil-0801292242-de_prodigy.dem.zip - pēc atarhivēšanas cstrike mapē jāraksta viewdemo evil-0801292242-de_prodigy Wink
ok vakaraa maajaas pameginashu...thx
Tongue!!!! nezināju ..; P!
Bet man vienalga nesanaak,es nesaprotu kaapeec,iepriex viss bija ok ,bet taad atkal saka ka nevar atveert vinju... :/
nu meegini beigaas nosaukumam rakstit .dem, man piemeram neveras, ja neuzrakstu.Smile
Opis Rakstīja:nu meegini beigaas nosaukumam rakstit .dem, man piemeram neveras, ja neuzrakstu.Smile
Paldies,aizgaaja Tongue Bu4 bu4 Big Grin
Paldies tev redex par so pamacibu, citur bija vel grutak aprakstits!!!

Sapratu vieglako celu!!
bļa kur var to demo download -.-
Lapas: 1 2 3
Atsauces saite