EVIL.lv

Pilnā versija: TRICK-JUMPS.lv
Jūs pašlaik skatāties vienkāršotu lapas versiju. Nospiediet šeit, lai redzētu pilno versiju.
Lapas: 1 2
[Attēls: rotate.php]

Aiz neko darīt izdomāju, tiem kas vēl nezin, ieviest skaidrību, kas tad īsti ir Trick-Jumps.lv, parunājot ar vienu čali zem segvārda spermer_co.

Čau, kas tu esi? Kā tu šo visu iesāki?:
- Esmu jauns, jauks puisītis no Jūrmalas un brīvajā laikā atpūšos lēkājot. Viss sākās ar to, ka pirms dažiem gadiem es ieraudzīju, ka kāds vīriņš uzleca nukē uz klints. Un tad nu es domāju, kā tas vispār ir iespējams. Gūglē, Latvijas lapās uzrakstīju "cs jump de_nuke". Atvērās kautkāda sena lapa kurā bija par to rakstīts. Nejauši uzskrēju mircā virsū tobrīd esošajam kanālam #nogravity, un sāku tur tusēt. Parādījas kautkāds ja nemaldos "spriizha's" taisīts serverītis bez pluginiem, kur mēs uzspēlējām dažas mapes. Jau tajā brīdī mums sāka rasties doma, ka kautkas jātaisa, bet īsti tā neieidziļinājāmies.

Kas tu esi pašlaik?:
- Šobrīd es esmu atbildīgais par serveru pluginiem un spēlētāju labklājību, tik lielā mēra, cik to var paveikt bez servera dzelžu aiztikšanas.

Wow, main admins? Kā tik tālu tiki?:
- Nokļuvu Trick-Jumpos tā, ka kādu dienu ANtye lūdzās kādu cilvēku, kurš kautko saprot no amxmodx scriptinga, un tā kā mani KZ ļoti piesaistīja, tad izdomāju ka varētu palīdzēt to darīt.

Kā TJ vispār radās?:
- Sākumā nosaukums bija nogravity, bet tad mēs izdomājām, ka varētu sadarboties ar "pubmasteriem", un tādēļ bija jāmaina nosaukums, jo nogravity nav saistīts ar pubmasteriem. Varianti bija dažādi, bet beigās trick-jumps.lv izrādijās labākais. Nopirkām domeinu un sākām rīkoties, bet diemžēl pubmasteri kautkur nozuda un tas projekts ar viņiem izjuka, domeins joprojām palika, un tas joprojām patīk.

[Attēls: pre_strafe.jpg]

Kādi ir Trick-Jumps.lv tuvākie plāni?:
- Šobrīd tiek kalti plāni, par dažnedažādākajiem turnīriem, ar naudas balvām, jo ir maza cerība, ka mēs sāksim kautcik uzvārīt naudinu, lai spētu pāris latiņus iedot evil.lv kā arī paši varetu kautko bīdīt uz priekšu. Šobrīd mūsu sapnis ir kautkādā veidā dabūt CUP serveri, kur varētu aktīvi notikt šie CUPi, tādēļ ka, šobrīd tie notiek PUB serverī un parasti cilveki kuri grib palēkāt nevar jebkurā brīdī tikt tajā iekšā.
Kā arī, varbūt būsiet pamanījuši, ka mēs tagad taisam tādus plānus, ka drīz notiks Trick-Jumps.lv meetings, kur ja nemaldos būsi arī tu ( BLIND` ), un par daudziem turpmākajiem plāniem noteikti tur izrunāsim.

[Attēls: hook.jpg]

Kādēļ tieši Trick-Jumps.lv, nevis citi serveri?:
- Mēs esam vislābākie Latvijā, jo mēs esam vienīgā un pieņemtā Latvijas oficiālā KZ jumpinga mājas lapa, un vienīgā kurā ir labāko Latvijas lēkātāju rekordi visās mapēs, kā arī longjump, un visi no tā izrietošie rekordi. Mums ir jau iepriekšminētie "mini" turnīri kuros spēlētāji sacenšas un vāc punktus, kā arī pamācības kā veikt galvenos KZ elementus. Mājas lapā ir arī KZ stati no servera, par ko jāpateicas tieši PeterB, kuros var uzzināt diezgan daudz par spēlētājiem.

So its all about the points, eh? Viss izskatas bāzēts tieši uz "Spēlētājs-pret-spēlētāju"
- Nu jā, tas ir vislabākais veids, lai redzētu cik labi un stabili spēlētājs spēj lēkāt tieši tad, kad viņiem pretī ir vēlviens cilvēks, kas uzdzen papildus adrenalīnu. Jāpiebilst, ka turnīros lec bez checkpointiem, tādēļ, ja tu nokrīti, tad ir daudz lielāka iespējamība, ka tu zaudēsi.

[Attēls: 54910833pj7.jpg]

Bieži esmu dzirdējis, ka pats tēvs - ANtye, jau sen KZ ir pametis un par projektu nemaz vairs neinteresējas, true?:
- ANtye ir nelietis un tusē pa draugiem.lv. Tie ir viņu ļoti ierāvuši. Nu viņš KZ pats nelēkā, bet viņš no mums aizmukt nevar un pēdējās dienās šo to webā ir pastrādājis. Lai ko viņš darītu, viņš vienmer būs viskrutākais mūsu bariņā, jo bez viņa vispār nebūtu šitās paradīzes, kur mēs atrodamies, tādēļ mēs viņu vienmēr respektēsim Wink

Kādi ir lēkāšanas veidi?:
- Pamata lēkšanas veidi - 1. ir strafe, kura ir pati galvenā darbība, kuru izmanto visos elementos. To izmanto lai aplektu ap stūriem, vai citām lietām kurām nevar tikt garām ar vienkaršu lēcienu.
2. ir longjump. Tas ir diezgan grūts elements, jo ir jābūt ļoti lielai pelītes un pogu sinhronizācijas precizitātei. Lēciens nedrīkst būt saraustīts, visiem streifiem, kurus izmanto lēcienā ir jābūt gludiem.
3. ir bunnyhop, ko izmanto, lai izlēktu bunnyhopa klučus. Tie ir tādi kluči, kuri nogrimst uzreiz pēc tam, kad tu uz tiem uzlec, un vienīgais veids kā tiem tikt pāri ir lecot bunnyhopā. Šis elements ir tāds, ka spēlētājs uzreiz pēc katra lēciena palecās atkal, un kustās uz priekšu gluži kā zaķīts Smile
Pie longjumpa var pieskaitīt arī tādus veidus, kā countjump un highjump, bet par to jūs variet izlasīt mūsu mājas lapa Wink

[Attēls: BEST-NAH.jpg]

Pats esmu izjutis uz savas ādas - KZ noteikumi ir ļoti strikti un sarežģīti priekš iesācējiem. Kāpēc tā un vai tu varētu tos īsumā paskaidrot?:
- Tie ir ļoti svarīgi, jo daudzi uzskata ka drīkst izmantot bunnyhop scriptu, kas dod tev iespēju lēkt bunnyhop, vienkārši turot lekšanas pogu, kam pateicoties ir daudz vieglāk manevrēt un pārvarēt dažādos škēršļus.
Demo iesūtīšanai ir viss striktākie noteikumi. Katrs demo tiek rūpīgi izskatīts ar īpašu programmu, kura ir tikai vienam cilvēkam Latvijā. Šajā programmā var redzeēt spēlētāja visas darbības, tādējādi pārbaudot vai cilvēks nekrāpjas. Tajā ir iespējams redzēt, kad spēlētājs uzspiež un atlaiž, piemēram, lēkšanas pogu, cik ilgi viņš to ir turējis piespiestu, cik bieži viņš šo pogu piespiež. Nesen iznāca papildus adminu programma ar kuru var redzēt visus servera settingus un console commandas, bet ja nemaldos viņa vēl nav atnākusi līdz mums. Kad mēs to iegūsim, čīteriem būs gals Wink Labprāt parādītu screenshotu, bet tas ir aizliegts, un var tikt atņemts šīs programmas accounts. Jāpiebilst gribētājiem, ka šo programmu nav iespējams izplatīt tālāk, jo tā ir piesaistīta datoram.
Iesūtot demo ir svarīgi, lai spēlētājs lec ar savu īsto niku, vai lēcējs ir viņš pats un nevis kāds cits, vai demo nosaukums ir uzrakstīts pareizi, vai demo beigās ir uzstaisīts kill, un vēl daudzas nianses. Demo laikā drīkst izmantot TIKAI standarta CS iestatījumus (t.i sv_gravity 800, sv_maxspeed 320 un visi pārējie).
Par lēcieniem runājot, daudzi cilvēki nevar pierast pie tā, ka izpildot streifu (aplecot apkārt kādam objektam), ir jātlaiž skriešanas poga, savādāk nekas jēdzīgs nesanāk. Jāpiebilst ka daudzi mēģina griezt peli ļoti strauji, kas arī noved pie kritiena.

Tikai vienam no Latvijas? Could it be YOU? :O:
- Nē, jo neesmu demo releasers Smile Uzticējām šo amatu WyB, tādēļ, ka tas ir laikietilpīgs process.

[Attēls: stats.jpg]

Ašie jautājumi:
Highjump vai countjump?
- Highjump

Būt par demo releaser / server admin / web admin, pieņemot, ka tu pārzini visas sadaļas.
- Ja tas, tā aizietu ļoti nopietni ar web un serveradmin, tad labāk demoreleasers Big Grin

Paldiesiņi mammai un pārējiem:
Paldies visiem, kuri lasīja šo interviju, neaizmirstiet apmeklēt http://Trick-Jumps.lv un ienākt mūsu serverī kuram adrese ir gandrīz tāda pati. Ienāciet arī mūsu irc.lv kanālā #Trick-Jumps.lv . Paldies WyB, par to ka ir baigi labs cilvēks, un viņu turpina vajāt neatlaidība darīt kautko lai Trick-Jumps.lv turpina augt.
Un protams lielākais paldies ANtye par to ka aizsāka visu šo padarīšanu.
Ceru ieraudzīt jaunus, aktīvus cilvēkus serverī un webā. Atā Wink ā un maziņš plusinš, ko vēl, nekautrējieties ienākt quake3 evil.lv serverī un uzbombīt, jo tur baigi jautri iet. (nē, to nerakstīju es © blind Big Grin)

Tātad, HTTP://Trick-Jumps.lv

by blind
© EVIL.lv
Magic Unicorn Rakstīja:nais
norm spams Big Grin

Nezinaaju gan ka spermer.co ir viens no tiek krutajiem chaljiem trick-jumps.lv , bet zinaaju , ka vinjsh ir admins. Trick-jumps mani jau diezgan ilgi aizrauj, nuu parastajaa kz kur leekaa pa klintiim un citaam vietaam man nepaaraak labi izdodas, bet man ljoti labi patiik un arii izdodas Strafe, Bhop(BunnyHop) un LJ(Longjump) :
TJ.lv n1 =]
:* nr1 intervija Smile good job BLIND` and spermer_co
mazais Rakstīja:
Magic Unicorn Rakstīja:nais
norm spams Big Grin

Nezinaaju gan ka spermer.co ir viens no tiek krutajiem chaljiem trick-jumps.lv , bet zinaaju , ka vinjsh ir admins. Trick-jumps mani jau diezgan ilgi aizrauj, nuu parastajaa kz kur leekaa pa klintiim un citaam vietaam man nepaaraak labi izdodas, bet man ljoti labi patiik un arii izdodas Strafe, Bhop(BunnyHop) un LJ(Longjump) :
es sleepjos.
kz sāku lekt 3mēnešus pēc tā, kad sāku spēlēt cs. visu laiku turēju 'w' Big Grin
bet jau kādu gadu esmu visu labi iemācijies un bombīju Big Grin
EEYE Rakstīja:TJ.lv n1 =]
+1...BLIND` cik rakstīji šo ideālo rakstiņu? =]]
un kada ir taa servera adrese vai kas tas ari nebuutu ? :/
libido Rakstīja:un kada ir taa servera adrese vai kas tas ari nebuutu ? :/
lol - trick-jumps.lv

Tu esi sakuroonaa? Big Grin
nIk'd Rakstīja:
libido Rakstīja:un kada ir taa servera adrese vai kas tas ari nebuutu ? :/
lol - trick-jumps.lv

Tu esi sakuroonaa? Big Grin
http://youtube.com/watch?v=_ELbLjdjXgs ?
laba intervija
laikam tāā bik papūleejies šo interviju uzdrukaat
bet paļube niceeg Wink
teu talants Wink
spermis Rakstīja:http://youtube.com/watch?v=_ELbLjdjXgs ?
whahahahahahaha Big Grin Klips vietaa
Psc shdoein kaadu 1.5h paleekaaju blad taa zajibala Big Grin nehuja nesanaak :/
ja tur nevar nevienu noshaut vai uzspridzinaat, tad man nepatiik.
da nee ja iemaciitos lekt to kohu vismaz zigzagaa buutu baigi kruta ,bet cik es noprtu tur ir jaaseez stundam entajam :/
drusku smieklīgas liekas šīs sarunas.. es kādu gadu stabili spridzināju ar w burtu un pēs tam ar "tikai" strafe pogu ieskrienoties "bez w + strafe".. un tad vienā jaukā dienā izlasu pamācību, kur ir rakstīts "ieskrienoties turam w+d lēni griežot līdzi peli un tad laižam vaļā w un spiežam jump", viss kļuva tik skaidrs kā suņa krītiņš.. un no 230 unitiem, kaut kā sāka lidot 240.. un ja vēl pielika kādu strafe klāt.. Big Grin
Laba intervija Smile
paskatijos draugos video par to lekasanu tiri intresanti kur tik nevar tikt Smile
Join us :X
Lapas: 1 2
Atsauces saite